Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Admin
Admin
Admin
Posts : 72
Join date : 2021-07-22
https://rpgedinburgh.forumotion.eu

Útesy        Empty Útesy

Mon Aug 09, 2021 12:56 am
Útesy        Ztesy10

Země se u pobřeží postupně zvedá a přechází v úchvatnou, i když občas strohou a děsivou, scenérii útesů. Ačkoliv Skotsko není pro své útesy známé tolik jako Irsko, podívaná je to v mnoha částech země neméně krásná a podobně tomu není ani nedaleko Edinburghu. Když dojdete k nejsevernějšímu výběžku, kde se nachází veřejnosti nepřístupný maják, je kolem vás už jen obrovská vodní plocha, která dává dojem, že jste se ocitli na konci světa. Pro výlet sem rozhodně doporučujeme velmi teplé oblečení, i kdyby snad svítilo slunce, vane zde vždy silný a chladný vítr.
MS Design
MS Design
Posts : 9
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Sat Apr 02, 2022 4:43 pm
Olivia Thomson
*Měla volný den, a tak se rozhodla zajít na útesy. Věděla, že tam bude foukat studený vítr, proto se pořádně oblékla. Vzala si přiléhavé, tmavě modré džíny, světlé tričko, na které si oblékla teplý, tmavě zelený svetr. Kolem krku si přehodila ještě barevný šátek. Blonďaté vlasy nechala volně rozpuštěné. Nezbytnosti dala do malého batůžku a kolem krku si pověsila svůj milovaný Canon. Bez něj by procházka snad ani neměla smysl. Do ruky si vzala ještě hnědý kabátek. Jen tak pro jistotu. Zamyšleně kráčela na útesy a cestou fotila vše, co jí přišlo zajímavé.* /Jak se asi má? Co dělá? Kde se potuluje? Nikdy se mi neozval, což mě mrzí, ale život jde dál. Jen si na něj občas vzpomenu./ *Na útesech zpomalila svojí chůzi, foťák si pověsila na krk a rozhlédla se. Sundala ze zad batoh a oblékla si kabátek, který si ale nezapnula. Batoh znovu hodila na záda a vykročila až ke konci útesu. Tam se zastavila a podívala se dolů pod sebe.* /To by byl dlouhý pád dolů./
Bishop T. Noel
Bishop T. Noel
Posts : 8
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Sat Apr 02, 2022 5:31 pm
Celkově dnešní den byl pochmurný, ale Bishopovi to opravdu nevadilo. Do Skotska se nastěhoval s vědomím, že tady nebude pravidelně svítit sluníčko a budou zde padat teplotní rekordy. Byl rozhodnut, že si zase vyjde někam na vycházku, zřejmě na své oblíbené místo na útesy. Má to tam opravdu rád, vždycky tam nechá ty negativní myšlenky a špatné vzpomínky. Ze skříně si vzal černé džíny, které byly roztrhané na kolenou, černé triko a nakonec tmavě šedou mikinu s kapucí a klokankou. Do zadní kapsy džínů si vložil peněženku společně s telefonem, který ještě zkontroloval, zda mu někdo nepsal. Bohužel, nikdo ho opravdu nehledal. "Ach jo." Povzdechl si, u dveří si obul bílé tenisky a vydal se ven. Ano, je to opravdu chytrý nápad si vzít bílou na takové místo jako tam. Ještě si do uší vložil sluchátka a pustil si do nich píseň All I Want.
Šel pěšky, takže mu to nějakou dobu zabralo než tam došel. Ale nakonec tam byl. Foukal lehký studený vítr, který si pohrával s jeho vlasy, ale on se nesnažil to nějak upravit. Prostě pokračoval dál než došel po cestě až k jednomu výběžku a nestál na jeho samotném kraji. Díval se před sebe a doufal, že uvidí až za horizont, ale bohužel. Ruce měl složené v klokance a jen se kochal.
MS Design
MS Design
Posts : 9
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Sat Apr 02, 2022 7:39 pm
Olivia Thomson
*Když se zastavila na kraji útesu, podívala se dolů a pak pro jistotu o krok ustoupila. Znovu vzala do ruky foťák a skrz hledáček se zadívala do krajiny. Udělala několik fotek, když fouknul větší vítr, který jí rozcuchal vlasy. Jednou rukou si je odhrnula z obličeje a pak se pootočila, aby fotila dál. Skrz foťák pak zahlédla v dálce mladíka a udělala jeho fotku.* /Tak přeci jen tu nejsem sama./ *Maličko si rukou přiblíží jeho postavu skrz objektiv.* /Vypadá skoro jako.. ale to je hloupost./ *Udělala krok stranou, snad aby měla lepší kompozici, ale noha jí uklouzla a nebezpečně blízko okraje útesu spadla na zem.*
*Naštěstí si sedla jen na bok, rukama chránila hlavně foťák. A jak tam tak sedí, tak se rozesměje.* /Jistě, já můžu spadnout z útesu, ale hlavně, abych zachránila foťák./ *Zůstane sedět na zemi a pak prostě jednoduše namíří foťák znovu na mladíka nedaleko.*
Bishop T. Noel
Bishop T. Noel
Posts : 8
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Sun Apr 03, 2022 2:04 pm
Stál tam nějakou dobu a jen hleděl před sebe. Přemýšlel nad tím, že by se mohl zase vydat domů nebo to vezme ještě obklikou a projde se. Zhluboka se nadechl a poté dlouze vydechl. Otočil se a pomalým krokem se rozešel zpátky dolů. Hleděl na své nohy, pak zvedl svůj pohled a zahlédl osobu sedět na kraji útesu. Pozvedl nad tím obočí a přemýšlel, zda spadla nebo tam dobrovolně sedí. Ale v tomhle počasí, aby se dalo sedět na zemi. Proto sešel z cesty a vydal se právě k té osobě, co tam seděla. "Promiňte, není vám nic? Nevím, zda tady sedíte dobrovolně nebo jste upadla, ale jste dost blízko kraji." Stál pár kroků od osoby, která tam seděla s fotoaparátem v ruce. Možná tam opravdu jen seděla dobrovolně, ale on je zase starostlivý a není od věci se slušně zeptat. Podle odpovědi se rozhodne, zda půjde dál nebo pomůže.
MS Design
MS Design
Posts : 9
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Sun Apr 03, 2022 2:30 pm
Olivia Thomson
*Jakmile se k ní vydal ten muž, sklonila fotoaparát a prohlížela si ho. Naklonila hlavu na stranu a modrýma očima se na něj zahleděla, když se přiblížil. Pak šokovaně vykulila oči a nevzmohla se ani na slovo.* /Je to on.. a on.. mě nepoznal...to asi ty vlasy... co teď.. ale asi ho nebudu škádlit, i když by byla zábava dělat, že se neznáme./ *Opřela se o jednu ruku a vyskočila nahoru, takže se k němu o kousek přiblížila. Kousla se do rtu a pak se mu zadívala do očí.* Bishope? *Jednou rukou si dala vlasy za ucho a nespouštěla z něj oči. Pak se usmála.* Ty jsi mě nepoznal, že? *Zůstala tam stát kousek od něj, a čekala co on na to.* /Nejradši bych ho objala, ale asi bych ho dost vyděsila. A co tu dělá? Zrovna tady? Na mých útesech?/
Bishop T. Noel
Bishop T. Noel
Posts : 8
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Mon Apr 04, 2022 10:35 am
Vypadalo to, že si dívka před ním dokázala poradit i bez něho.než se nadál, ona už stála na nohou. Jediné, co ho zarazilo, tak byl ten pohled, kterým se na něho dívala. Měl pocit, že buď něco provedl nebo je nějaký špinavý nebo je na něm něco špatně. Dokud ho dívka neoslovila jeho jménem. Pozvedl nad tím obočí a byl trochu zmatený. Nevybavuje si, že by se někdy viděli nebo by říkal někde své jméno nahlas. Byl z toho lehce nervózní, proto pohledem hledal nějaký záchytný bod. Pak padla ta otázka, kterou Bishop nechápal snad ještě víc. Mozkové závity mu začaly pracovat a on přemýšlel, kdo ho může znát ze Skotska, když tady nikdy nebyl. Mohl přemýšlet dobrých deset minut, než si dal dvě a dvě dohromady. Jediný člověk, kterého znal ze Skotska, byla ona. Možná si to nechtěl stále přiznat, ale opravdu to byla ona. Musela. "Liv?" Zeptal se možná i dost opatrně, protože měl pocit, že by najednou mohla utéct. "Co tady děláš?" Zeptal se možná ještě opatrněji. /Tupče…/ Vynadal si v hlavě, protože se nemohl zeptat na jinou otázku.
MS Design
MS Design
Posts : 9
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Mon Apr 04, 2022 4:34 pm
Olivia Thomson
*Zůstala stát kousek od něj a postupně se usmívala čím dál tím víc.* No ano! Jsem to já! *Pak už to ale nevydržela a udělala ty dva rychlé kroky k němu a pevně ho objala.* Já? Co tu dělám já? *Vesele se zasmála, když ho pustila, ale zůstala stát pořád blízko u něj. Prohlížela si ho a nemohla věřit vlastním očím, opravdu to byl on.* Já tady bydlím, ale co ty děláš na mých útesech? *Stále z něj nespouštěla oči, jen si odrhnula vlasy, které jí vítr stále vlál do obličeje.* /Je tady, opravdu.. ale co a jak a proč?/ Vlastně bych se na tebe měla hrozně zlobit. Nikdy ses mi neozval, poté co jsem odjela. *Maličko se zamračila a pokrčila nos. Zkoumavě se mu zadívala do očí.* /Třeba jen neměl zájem udržovat kontakt. Proč se tak hloupě ptám./ To je jedno. *Mávla nad tím rukou a tvář se jí vyjasnila.* Jak dlouho už jsi tady? A na jak dlouho?
Bishop T. Noel
Bishop T. Noel
Posts : 8
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Mon Apr 04, 2022 7:44 pm
Na tváři se mu objevil lehký úsměv. Byl rád, ale pořád byl dost zmatený. Pak se trochu polekal, když ho objala, ale on se neodtáhl a objetí jí samozřejmě oplatil. Pak se odtáhl a poslouchal, jak na něho spustila. Vůbec jí nestíhal odpovídat, protože když se nadechl, že odpoví, tak zase mluvila. Bylo to moc otázek najednou. Jakmile dopověděla, rukama udělal gesto, aby zpomalila. “Počkej, počkej, počkej…“ Dostal ze sebe a potřeboval tak nějak zprostředkovat všechny ty otázky. “Já, že se neozval? Já se dozvěděl jako poslední, a hlavně až po týdnu, že jsi odjela. Proto jsem se neozval, protože jsem myslel, že jsi mě vidět nechtěla. Navíc jsem ztratil telefon se všemi kontakty.“ Přiznal a pohled odvrátil úplně někam pryč. Pak se znovu podíval na ni. “Jsem tady skoro rok. A nemám v plánu se v nejbližší době zase stěhovat zpátky.“ Přiznal a lehce se usmál. Opravdu to neměl nějak v plánu a takhle mu to možná i vyhovovalo. Všechno hodil za hlavu a nemá žádné starosti. “Co jsi vlastně udělala se svou vizáží, Liv? Vypadáš… Jinak.“ Nakonec si ji prohlédl a aby byl upřímný. V té blond se mu moc nelíbí. Ale to spíše bude tím, že na ni není zvyklý.
MS Design
MS Design
Posts : 9
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Wed Apr 06, 2022 9:33 am
Olivia Thomson
*Jakmile od něj ustoupila, spustila palbu otázek. Pak přeci jenom zmlkla, když jí naznačil, že moc mluví. Pousmála se, ale při jeho slovech na něj vykulila oči.* Cože? *Nevěřícně se na něj zadívala, ruce strčila do kapes kabátku a přešlápla na místě. Na chvíli se zadívala na zem.* /Vždyť jsem mu tam nechala ten dopis.../ *Zvedla k němu znovu oči a zamrkala.* Já... nechávala jsem ti tam vzkaz... *Přiznala a lehce zčervenala. Možná bylo nakonec dobře, že ho nedostala. Byla v něm až moc upřímná.* Celou dobu jsem myslela, že mě nechceš kontaktovat kvůli tomu, co jsem ti napsala. *Poodstoupila od něj kousek dál a pootočila se k výhledu. Nechtěla, aby viděl, jak byla rozhozená.* /Takže celou tu dobu, nic netuší.../ *Při dalších slovech se ale prudce otočila k němu.* Rok? Rok? *Zklamaně se na něj zadívá.* /A nenapadlo ho, že bych tu mohla někde taky být? Proč by taky, že? Však mě vypustil z hlavy úplně./ S vizáží? Myslíš ty vlasy? *Rukama si dala pramen za ucho a nervózně se na něj podívala.* No, chtělo to změnu. *Pak uhnula pohledem rychle pryč. Nemohla mu jen tak vykládat svůj příběh a důvody k tomu, proč se nechala obarvit. Myslela si, že bude vědět všechno z jejího dopisu, ale asi nevěděl vůbec nic.* /A co teď?/ A co tady děláš? Kde pracuješ? A bydlíš tady ve městě? *Začala se zase zajímat a přistoupila o kousek blíž. Nemohla si pomoc, musela se na něj dívat, aby se ujistila, že je opravdu skutečný.*
Bishop T. Noel
Bishop T. Noel
Posts : 8
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Wed Apr 06, 2022 10:25 am
Vypadala krapet zmateně po tom, co vysvětlil svou situaci. Hlavně měl zatím pocit, že on je ten špatný, že se neozval. Vždyť ona na něho taky měla kontakt, mohla mu napsat. Při její otázce jen lehce přikývl, aby ji utvrdil, že je to pravda. Chovala se trochu zvláštně. Na slovo vzkaz pozvedl obočí. “No… Tak ten se ke mně bohužel nedostal.“ Tiše si povzdychl. Zřejmě se někde ztratil, někdo ho omylem vyhodil nebo ho někdo prostě vzal, protože nechtěl, aby si Bishop početl. Možností je mnoho. Díval se na ni, jak se chová. Ta změna v jejím chování byla opravdu viditelná a bylo mu jasné, že mu zřejmě prostřednictvím dopisu chtěla sdělit něco důležitého. A oznámení o jejím odjezdu nebylo asi to jediné. “Bohužel nevím, co jsi tam napsala, ale to už je jedno. Nechme to být.“ Ano, zajímalo ho, co tam napsala. Ale zjišťovat to nechtěl. Měla mu to napsat nebo zavolat a nenechávat někde dopis, který se zřejmě ztratil. Bude to mít náročné si k němu zase najít cestu. Nad její otázkou přikývl hlavou. Vypadala, že je zklamaná. On také. Kdyby věděl, že Liv žije v tomto městě, možná by ji zkusil najít a nějak kontaktovat, ale bohužel. Chápavě přikývl. “Ta předchozí barva se mi líbila víc.“ Pokrčil rameny a ruce strčil do kapsy u mikiny. Ale to prostě bude tím, že na to není zvyklý a dlouho ji neviděl. Celkově mu tohle setkání najednou přijde opravdu divné. “Rozhodl jsem se pro změnu. Koupil jsem si menší domek, kde žiji. Je jen kousek za městem, mám to pět minut autem.“ Vysvětlil a podíval se opět za horizont.
MS Design
MS Design
Posts : 9
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Wed Apr 06, 2022 10:46 am
Olivia Thomson
/Tohle je tak trapný. Asi bych snad radši měla jít./ *Zadívala se mu do obličeje.* To mě mrzí, myslela jsem, že už nemáš zájem o kontakt, potom co sis přečetl ten vzkaz. Proto jsem se neozvala já. Nechtěla jsem... tě otravovat. *Sklopila oči k zemi a kopla do kamínku, který ležel na útesech.* /Proč se najednou chováme jako dva cizí lidi? Vždyť jsme si tak skvěle rozuměli.../ *Dlouhou dobu doufala, že se jí ozve. V dopise mu vylila své srdce, napsala všechno o tom, proč utekla pryč a proč se vrací zpátky. A on nic z toho stejně nezjistil. Otočila se k útesům a stoupla si vedle něj. Pohledem sledovala vyhlídku, místo aby se dívala na něj. Připadala si najednou hrozně divně.* /Proč jsem ho objímala? Co si asi myslí? Byl vždycky takový tajemný, ale teď je navíc odtažitý./ *Rukou si odrhne vlasy z obličeje, když zase zafouká vítr.* Hmmm, mě se taky líbila víc. Byla moje. *Maličko se pousměje při jeho komentáři na její vlasy. Taky měla radši svojí přírodní zrzavou, ale blonďatá jí pomáhala lépe se skrývat před tím blbem, co jí nedával pokoj.* Domeček? To je krásné. A sem chodíš často? Že jsme se ještě za tu dobu nepotkali. *Pokrčila rameny a po očku na něj mrkla. Pak ale zrak znovu otočila před sebe.* /Mám mu dát číslo? A bude ho chtít? Nebo radši odejdu? A zase na něj zapomenu?/
Bishop T. Noel
Bishop T. Noel
Posts : 8
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Wed Apr 06, 2022 11:18 am
Nad její odpovědí si povzdychl.  “Neotravovala bys mě. Vždyť víš, že jsme byli přátelé a myslím, že i dobří.“ Byli… Došlo mu, jak to vyznělo, jako by už přátelé nebyli. Neviděli se dlouho, oba se změnili. Jak on, tak i ona. “Teda… Přátelé ještě jsme, ne?“ Možná to byla dost blbá otázka, ale co už… Třeba už nebude chtít být s ním kamarádka, po tom všem. Našla si jiné lidi, kteří ji rozumějí. Přeci jen, je ve svém rodném městě a on vždycky byl takový… Tajemný. Spíše naslouchal, než mluvil, takže by to bylo pochopitelné i z tohoto důvodu. Bishop nikdy nebyl takový, aby vyrazil někam do klubu, na párty nebo tak. Nebyl ten typ, co si dobře hledal kamarády, spíše měl jen… Ty známé. S jeho rozhodnutím těch pár přátel nechal v Americe a když narazil znovu na jeho dobrou kamarádku, tak k sobě chovají… Jako by se vlastně nikdy neviděli. Ale tak… Člověk se nesmí divit, když se opravdu takovou dobu neviděli a vlastně se nekontaktovali, protože došlo k jistému nedorozumění.
Trochu se pousmál, že se jí také líbila ta její přírodní. Nechápal, proč se obarvila, ale asi potřebovala změnu. Každý rád experimentuje, on taky zkusil jinou barvu vlasů, a nakonec se mu to nelíbilo, tak se odbarvil. “Většinou sem chodím ráno a večer. To bude možná tím.“ Bylo to tak. Během dne sem chodil opravdu minimálně, protože tady bylo moc lidí a on neměl možnost si v klidu zapřemýšlet. “A co ty? Ptáš se na mě, ale ty mi nic neřekneš.“ Otočil k ní hlavu, protože opravdu mu zatím nic neřekla.
MS Design
MS Design
Posts : 9
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Wed Apr 06, 2022 1:17 pm
Olivia Thomson
*Pokrčila rameny.* Nevěděla jsem... *Větu nedořekne, vlastně neví, co by mu na to řekla. Bývali přátelé, ale ona měla tak komplikovaný život, že ho s tím v zahraničí neotravovala. Tím pádem on nic netušil. Otočila k němu hlavu a zlehka se dotkla jeho paže.* Ráda bych znovu byla tvoje kamarádka. *Zadívala se mu do očí a pousmála se. Pamatovala si, jaké to bylo, nemuset nic předstírat a jen prostě být. Spustila ruku z jeho paže a znovu se otočila k útesům.* Můžu ti dát telefonní číslo a domluvíme se třeba na kávu? *Pronesla nesměle a potichu směrem k útesům, takže to ani nemusel zaslechnout přes ten vítr. Pak přeci jen promluvila hlasitěji.* No ptám, protože mě to zajímá. Já nejsem tak zajímavá. Pořád studuji a snažím se dokončit školu. A tak nějak přežívám no. *Zase pokrčila rameny. Pohledem se vrátila k jeho obličeji a na chvilku se na něj zadívala.* /Vůbec se nezměnil./
Bishop T. Noel
Bishop T. Noel
Posts : 8
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Thu Apr 07, 2022 9:34 pm
Nad její větou se usmál. Byl rád, že to bere pozitivně a začnou více méně od znovu. Sice netuší, jak to bude probíhat, třeba už to nebude tak, jako to bylo v Americe, ale kdo ví. Třeba najedou do těch starých kolejí. Sice neví, co se jí honí hlavou, a hlavně se mu zdá, že se chová… Divně. Není tak uvolněná, jako byla právě v Americe. Ale nemůže se na to zeptat, není to na místě a mohla by ho poslat do patřičných míst, a to by byl nerad. Pokud bude chtít, jednou mu to určitě řekne sama. “To bych byl určitě rád.“ Sáhl do zadní kapsy kalhot a vyndal telefon. Odemkl ho a podal ho směrem Liv, aby mu tam napsala její číslo. Své ruce zkřížil na hrudi a stále se díval za obzor. “Ale mě taky zajímá, co se ti za tu dobu odehrálo v životě a neříkej mi, že zrovna u tebe se nic zajímavého nestalo.“ Možná v tom bylo něco jiného, třeba mu neřekne nic jiného, ale i tak ho to zajímá.
MS Design
MS Design
Posts : 9
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Thu Apr 07, 2022 9:53 pm
Olivia Thomson
*Když na ní promluvil zpátky, pootočila k němu hlavu a vzala si telefon do ruky. Rychle mu tam naťukala svoje telefonní číslo a nadepsala ho jednoduše: Liv. Doufala, že žádnou jinou už tam nemá. Pak mu telefon podala zpátky.* Teď máš moje číslo, takže je to na tobě. *Jemně pokrčila rameny a pousmála se. Doufala, že se jí ozve brzy. Byl to přeci Bishop, její přítel z Ameriky. Byla tak ráda, že ho vidí, ale nemohla se zbavit dojmu, že se k němu chová divně. Ruce strčila do kapes kabátku a zhoupla se na patách.* No, ale u mě se vážně nestalo nic zajímavého. Ihned po návratu jsem se vrátila do školy. Občas vypomůžu rodičům a jinak pořád fotím, všechno a všechny. *Usmála se, a rozzářily se jí očí, jakmile začala mluvit o focení. A rovnou do ruky vzala foťák, poodstoupila o pár kroků dozadu a Bishopa vyfotila. Zadívala se na displey a zasmála se veselým, zvonivým smíchem.* Tak a teď mám tvůj zadumaný portrét ve svém foťáku. *Nechtěla prozradit, že jeho fotek měla víc. V Americe ho také občas vyfotila a některé byly tak povedené, že je kdysi plánovala dát i na výstavu. Jenže neměla k tomu jeho souhlas a tak z toho nakonec sešlo.* Chceš se podívat, jak ti to sluší? *Vzhlédla k němu a zadívala se mu do obličeje.*
Bishop T. Noel
Bishop T. Noel
Posts : 8
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Thu Apr 07, 2022 10:33 pm
Telefon si převzal a uklidil zpátky do zadní kapsy svých kalhot. Teď může napravit tu chybu a napsat jí. Už neplánuje jen tak ztratit telefon a přijít zase o všechny kontakty. Získat je bylo poměrně jednoduché, jen právě její nebylo tak jednoduché. Jiný kontakt na ni bohužel neměl, takže to bylo náročné. Ale stále ho zajímala ta věc s dopisem, ale teď se na ni nechtěl vyptávat. Nechá to na jindy, kdy bude vhodnější příležitost, než je teď. Nebo to nechá všechno čistě na ní a třeba se k tomu jednou dopracují. To bude nejjistější. “Jsem rád, že alespoň to focení ti zůstalo.“ Lehce se uchechtl a než se stihl zorientovat, Liv už byla za ním a slyšel jen cvakání foťáku. A než stihl cokoli namítat, už měla jeho fotky. Věděla, že není moc fotogenický a nemá moc focení rád, proto to musela dělat takhle, když chtěla jeho fotku. Rychle a nečekaně, protože on s tím pak nebude moc co udělat. A bylo tomu tak. I nyní tomu bylo. “Stejně to není jediná moje fotka, kterou máš.“ Protočil panenky, ale stejně se zasmál. V Americe ho taky fotila každou chvíli, když měla tu možnost. Hlavně s medvědy. “To je asi dobrý, budu ti věřit. Sama víš, že se sám sobě na fotkách nelíbím.“ Byla to pravda. Ať už to mohla být sebevíc povedená fotka, tak se Bishopovi nelíbila. Byl docela sebekritický a on to o sobě věděl. Pak se k ní natočil celým tělem a chvilku se na ni upřeně díval. “Stejně mi chyběla ta tvoje pozitivní energie.“ Přiznal nakonec a na tváři se mu objevil upřímný úsměv.
MS Design
MS Design
Posts : 9
Join date : 2022-04-02

Útesy        Empty Re: Útesy

Wed Apr 13, 2022 5:59 pm
Olivia Thomson
*Předala mu telefon a doufala, že se jí ozve. Nerada by o něj znovu přišla, teď, když se znovu potkali.* Jasně, že zůstalo. Nedokážu si představit, že bych nefotila. *Pousmála se a obličej se jí rozzářil. Byla vždycky ve svém živlu, když fotila. Jakoby jí nic nezajímalo, co se kolem děje. Pak se uchechtla.* Jasně, že není. A vypadáš na ní dobře. *Zadívala se na monitor foťáku a fotku zkontrolovala. Slušelo mu to, ale věděla, že Bishop to tak nevnímá.* Moje pozitivní energie? No vidíš, mě zase tvoje zádumčivost a to, že jsem tě mohla rozesmívat. *Spustila foťák na krk a zasunula ruce do kapes, pak se k němu otočila celý tělem. Znovu se na něj zkoumavě zadívala.* /Už to začíná být lepší, přestává to být takové podivné./ *Zadívala se mu do očí a lehce zčervenala, pak pohledem uhnula. Vždycky se jí libil, ale nikdy na něj nemohla takhle myslet. Měla moc komplikovaný vztah, když se potkali a potom zmizela z jeho života. Navíc nikdy nedal najevo, že by se mu líbila víc než jen jako kamarádka.* Hmm, začíná být chladno. Asi bych měla jít. *Pokrčila rameny a zapnula si kabát.* Takže jsme domluvení? Ozveš se mi a někam zajdeme, popodívat si?
Sponsored content

Útesy        Empty Re: Útesy

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum