Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Přístav       - Page 3 Empty Skye Murray

Thu Jun 16, 2022 9:49 pm
*Podívá se na něj se zamračením.* Já jsem zadaná? Prosím?! *Zeptá se snad o něco ostřeji, než je potřeba. Jako kdyby se jí představa, že by mohla být zadaná... vyloženě dotkla.* A to prosím tebe s kým? *Přimhouří oči.* A jestli zase uslyším jméno toho agresivního arogantního a násilnickýho blba, tak budu taky agresivní a násilnická. *Varuje ho rovnou, než se zase zadívá k tomu moři a raději se napije.* Hm... ne. *Odhodlaně zavrtí hlavou.* Já vypadla ze svýho domova sem. Jsem spokojená, jak jsem se rozhodla. Nebudu utíkat z místa útěku. Ale chápu, co myslíš. Doma jsem to tak měla.
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Přístav       - Page 3 Empty Hamilton Alexandrakis

Thu Jun 16, 2022 9:56 pm
Jenom tě škádlím. Víš, že bych tě mohl sledovat ve sprše, nebo jak si děláš tousty. #Joke prosimtě. To bych udělal jenom Jane. Asi. *Při jejím jméně se trochu zarazí a pokračuje dál.* Jo, já vlastně vůbec nevím, jak se má Ryan. Ani mě moc nezajímá. /Ale stejně s ním mám nedořešený věci, takže bych rád zjistil, jestli nějak funguje../ *Zavírá batoh a cítí jak mu příjemně nabíhá zpomalený stav. Nic intenzivního. Jen se po delší době uvolnil.* Víš Skye...podle mě se bereš hrozně vážně....měla bys někdy dát šanci někomu fajn...kdo se ti líbí a tak...Víš co tím myslím ne? *Pravdou je, že by jí opravdu někoho přál.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Přístav       - Page 3 Empty Skye Murray

Thu Jun 16, 2022 10:02 pm
Koukat se na mě ve sprše, jak si dělám TO-ÚSTY? *Škádlivě na něj koukne, ale vzápětí se rozesměje.* Hele... *Povzdechne si.* mě Ryan taky nezajímá... teda... trochu mě zajímá, ale... *Zrudne a pohled odtáhne jinam.* Blbost. *Zamumlá.* Dát na to, kdo se mi líbí, skončím s nějakým šílencem, tohle potřebuje logický myšlení, ne pocity. *Vysvětlí mu rozhodně.* Hele, raději si pohni s tou Jane. Já si totiž myslím, že nejsi tak úplně jediný, kdo si všiml, že je to kočka, víš? *Mrkne na něj provokativně.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Přístav       - Page 3 Empty Hamilton Alexandrakis

Thu Jun 16, 2022 10:08 pm
Ale, heleďme se. No...vyjímečně tě nebudu moc brát za slovo. Docela se červenáš. /Takže spolu asi něco mají. Nebo stále to je živý./ Kdo ještě pokukuje po Jane? Myslíš Artura? Vždyť vypadá jako hodně špatný autoportrét nějakého street umělce... *Předstírá, ale upřímně ho to zajímá.* /Tak nakonec to asi nebude tak jednoduchý, jak se zdálo/ * Hele ještě mě napadlo. Zítra bude docela fajn party. Hipsteři a ještě další pošahaní lidé. Opět kousek od Sama, ale tentokrát žádný drogy. Nechceš zajít? *
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Přístav       - Page 3 Empty Skye Murray

Fri Jun 17, 2022 12:33 am
*Znovu se napije.* Nečervenám se. S Ryanem jsme se dlouho neviděli, chtěl se sejít, napsala jsem mu SMS, na kterou mi neodpověděl. Tím to skončilo a on pokračuje nerušeně ve svým trapným a ubohým způsobu života. *Ujistí Hamiltona zcela přesvědčeně a opět se napije piva.* //A zapomněl na mě, jako kdyby se vůbec nic nestalo. Ale co už, však taky nestalo... a je tu Victor, hm.// Arthura jsem nemyslela, ale ten vlastně taky. A jeho image je vlastně docela sexy, abych pravdu řekla. *Pochybovačně se na něj koukne.* No já ti nevím, ty tvoje párty končí často kalamitou. *Tiše si povzdechne.* Ty se tam chystáš? Sám? *No a s těmito slovy se i začne zvedat a za hovoru tak nějak s Hamiltonem odcházet z přístavu.*
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Přístav       - Page 3 Empty Layla Doren

Thu Nov 03, 2022 11:46 pm
*Keď už mala kaviarne dosť,rozhodla sa že zavita na iné miesto.Pôvodne mala namierane inam ale nakoniec sa rozhodla že sa vyberie k moru kde aj nejaký čas ostane.Predsa len pohľad do vody ju vždy upokojoval a Layla tohle naozaj momentálne potrebovala.Začína cítiť totiž svoju druhú osobnosť ako sa začína dostavať do vedenia a to ju nie len že zneisťuje ale ani jej to nie je nijako príjemne.Bolí ju mierne hlava vo ktorej cíti tlak a pôsobí dosť napäto ako zvádza vnútorný boj.Ale keď uvidí more upokojí sa.Ako bábätko.Usmeje sa a začne sledovať hĺbky okolo seba v prístavu.Pozerá aj na lode okolo.*
Tskama
Tskama
Posts : 53
Join date : 2021-12-09

Přístav       - Page 3 Empty Genevieve B. McKenzie

Fri Nov 04, 2022 3:44 pm
*Milovala práci v zapadlé čajovně, jelikož tam byl klid, nikdo na nikoho zbytečně netlačil a všichni jeli na velmi uvolněném tempu. Navíc se tam dalo odpočívat po náročných přednáškách o hudební teorii, kterou měla Gen už tak v malíku, že na ty hodiny chodila velmi nerada, až skoro vůbec. Dnes měla ale v práci ranní směnu, protože opět vynechala jednu z nejnudnějších přednášek. A jelikož se ji domů ještě nechce, tedy na koleje, rozmýšlí se, kam to dnes s kytarou zabalí a půjde si zahrát. Tato temperamentní zrzka totiž zrovna nemusí přítomnost mnoha lidí, takže je skoro jasné, kam zamíří. Ulicemi se tak nějak protáhne s pouzdrem v ruce a konečně se jí uleví, jakmile se dostane do přístavu.* /Jako by to těmi plnými ulicemi byla celá věčnost./ *Odfrkne se malou přístavní uličkou dál. Na levé straně vlny narážení do kamenů, na druhé straně je pár Edinburgských přístavních domků* /Skoro jako doma./ *Na jejich ostrově to bylo to samé, jen to obyvatelstvo tam bylo o dost menší, takže není čemu se divit, že moc nemusí přeplněná místa. Skoro se tak moc ztratí v myšlenkách, že si nevšimne další dívky, do které narazí ramenem.* Jaj, sorry. *Omluví se a zastrčí si pramen vlasů za ucho, čímž odhalí řadu naušnic a piercingů. Je prostě rockerka každým coulem ať se to někomu líbí, nebo ne. Na její roztomilosti to nic nezmění.*
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Přístav       - Page 3 Empty Layla Doren

Fri Nov 04, 2022 5:25 pm
*Pozoruje si vlnky keď do nej dievča narazí. Trochu sa zľakne a prudko sa otočí ale napokon sa na ňu pousmeje. ,,Oh v poriadku.” Poznamená pokojne. ,,Jeee to je gitara?” Všimne si hudobného nástroja v jej rukách.Musí sa usmiať lebo má rada hudobné nástroje.Vyzerá teraz úplne normálne,nik by do nej nehádal že má dve osobnosti.*
Tskama
Tskama
Posts : 53
Join date : 2021-12-09

Přístav       - Page 3 Empty Genevieve B. McKenzie

Fri Nov 04, 2022 6:07 pm
*Obvykle se ji nestalo, že by byla myšlenkami jinde, je docela realista, jediné, o čem kdy snila, byla budoucí kariéra v kapele jako známá zpěvačka a kytaristka, ale že by úplně dávala pozor na cestu. To bylo skutečně poprvé. Dívce se každopádně ihned omluví. Je trochu překvapená jejím optimismem a dobrou náladou. Ona sama není moc veselý člověk, alespoň ne poslední dobou.* /Je trochu jako křeček na drogách. Aby nezačala lítat ze strany na stranu./ *Dívku si každopádně prohlédne od hlavy až k patě. Musí přiznat, že je docela roztomilá, na jednorázovku by si s ní asi dala říct, ale na to nemá náladu. Pohledem raději zabloudí z pouzdru ve své levačce.* Ehm, jo. Klasika akustika. Dá se s ní zahrát takto na ulici a člověk sebou nemusí tahat velké kombo a všechnu elektriku. Navíc v tomhle hnusném počasí se to ani nevyplatí… Hraješ? *Zvedne obočí. Není složité poznat kytarové pouzdro, ale zase ne každého by to takhle zaujalo.* Ty… Asi nechodíš na místní univerzitu, že? *Zeptá se ji. Má až moc výrazné vlasy, aby si ji Gen nevšimla v univerzitním areálu. Sice nemá paměť na jména, ale na obličeje a typické rysy lidí… to je její.*
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Přístav       - Page 3 Empty Layla Doren

Fri Nov 04, 2022 8:10 pm
*Pozerá sa na gitaru aj na dievča vedľa nej a pritom začne načúvať vnútornému hlasu Em. ,,Len príležitostne." Odpovie na otázku či hrá a pousmeje sa. ,,No to chápem.To by sa asi fakt neoplatilo.Ničmenej musí byť dosť fajn hrať takto na ulici." Poznamená a zahľadí sa nekam do mora ako premýšľa. Teda vyzerá to že premýšľa,vo skutočnosti iba odpovedá Em. /Nie nechcem.Dneska sa na to necítim./ odpovedá jej tak na otázku ohľadne zoznámenia sa.Nevie čo Em zamýšľa ale nemá v plánu sa s ňou dnes preťahovať.Namiesto toho sa snaží ich obe zamestnať niečom inom.A to práve Gen. ,,Máš super piercingy." Povie jej čoho si zrovna všimne. ,,A nie nie,nechodím.Prisťahovali sme sa sem teprve nedávno." Povie jej s mierným úsmevom na perách.*
Tskama
Tskama
Posts : 53
Join date : 2021-12-09

Přístav       - Page 3 Empty Genevieve B. McKenzie

Mon Nov 07, 2022 12:44 pm
*Neví, jak má dívku vnímat. Na jednu stranu musí uznat, že její vzhled je docela fancy, na druhou stranu ji příjde mírně zvláštní a chvílemi trochu mimo. V práci je zvyklá na všechny možné povahové typy, takže za to neodsuzuje, ačkoli vypadá jako největší možný šikanátor, ale ani moc neví, jak jinak se k nim chovat, než je tolerovat.*  No, není to tak fajn jako hrát v kapele, protože přeci jen. Na ulici tě každý ignoruje, hodí po tobě pohledem a jde zase dál a dělá, že neexistuješ. Pak tu jsou výjimky, kdy se někdo před tebou zastaví, přispěje ti, usměje se na tebe, nebo v tom horším lepším případě si dá před tebou pusu se svým milovaným. /Dost nechutný./ *Vnitřně se oklepe. Chápe zamilované páry, taky v jednom takovém byla a ne, nemá to v plánu v nejbližší době opakovat, jelikož na to zatím nemá nervy ani žaludek.* Jo, díky. Mám jich v plánu víc, jak na to budou peníze. A možná tetování. Ty o něčem takovém přemýšlíš, když už sis obarvila vlasy na takovou cool barvu? *Nejraději by se o něco opřela ramenem, aby trochu odlehčila nohám, ale nějak není o co.* Odkud teda jsi? *Zalétne pohledem do stran. Dnes se měla trochu víc nalíčit, aby působila dojmem, že jen se na někoho podívá, uteče.*
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Přístav       - Page 3 Empty Layla Doren

Mon Nov 07, 2022 12:53 pm
*Počúva ju a na zaľúbené má docela podobnú reakciu ako ona.Trochu sa otrasie. ,,Fuuj bozkávať sa na verejnosti.” Poznamená.Ona sama nikdy ešte žiaden vzťah nemala a zatial ani dlho neplánuje.Bohate jej stačí jej bratček ktorého má zo všetkých najradšej a jej Jessie ktorú má namiesto domáceho maznáčika.Áno Layla pôsobí dosť nevinne keď zrovna je vo svojej povahe a to teraz je,ale aj ona má svoje tajomstva o ktorých jej brat zakázal rozprávať. Napríklad Jessie.A tak sa o nej ani nešíri.Občas sa ale stane že ju začne vychvaľovať aká je úžasná a milá a napokon dodá že je to sesternica.Počúva dievča a pousmeje sa. ,,Ah tak to chápem.Ja zatial neviem ale tetovánie by sa mi aj páčilo.” Usmeje sa nad tým lebo už tuší že by si nechala vyterovať svoje a Em meno. ,,Ale neviem.Musí sa o to predsa len nejako starať a neviem či som na to dostatočne taká zodpovedná.” Nechce dostať infekciu len preto že niečo nedodržiala. ,,Ale možno si ho nechám urobiť.” Pousmeje sa hoci je v zložitej situácii a musel by o tom vedieť jej brat. ,,Prisťahovala som sa sem nedávno,bývame v centru mesta.Máme tak krásny výhľad tu na prístav.A ty tu žiješ už od mala?” Zaujíma sa a usmeje sa nad pochvalou vzhľadu. ,,A ďakujem.Moje obľúbená farba.” Ukáže na vlasy. ,,Inak ty máš tiež cool štýl.” Poznamená.*
Sponsored content

Přístav       - Page 3 Empty Re: Přístav

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum