Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace

+4
Kath
Sheamy
Moon L. Evans
Admin
8 posters
Go down
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Restaurace      - Page 2 Empty William Conan Doyle

Thu Sep 16, 2021 11:59 am
*Měl rozporuplné myšlenky. Hrozně se v něm mísili pocity štestí, ale i studu a nejistoty. Nebyl si jistý, jestli něco neudělal špatně, nebo jestli na to nejde moc rychle. Nevěděl, jak se v takových situacích zachovat.* /Měl bych ji znovu políbit, nebo dělat, že se nic nestalo?/ *Uvědomil si, že stále má položenou svou ruku na jejím stehně.* / Mám tu ruku dát pryč? Nebude si myslet, že jsem na ni moc hrr, ale když ji sundám, může si myslet, že jsem ztratil zájem./ *S přemýšlení ho přerušila samotná Moon, která nečekala a znovu ho políbila. Byl to úplně jiný polibek, než ten první. U prvního cítil silnou vášeň, u druhého spíš její vřelost a lásku.* /Co mi tím chce naznačit? Mám ji to opětovat?/ *Hlava se mu začínala pomalu vařit. Neměl s tím vůbec žádné zkušenosti, takže nevěděl jak reagovat.* Co to povídáš? Mě vůbec do ničeho nenutíš. Já jen.. *Odmlčel se, nevěděl jak ji říct, že s tímhle nemá žádné zkušenosti.* Prostě moc se mi líbíš, a nechci to nějak pokazit. *Zvedl svou ruku z jejího stehla a chytil ji za ruku, druhou rukou ji pohladil tu její.* Nezlob se. *Podíval se ji hluboko do očí. Doufal, že ji nijak neodradil.*
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Restaurace      - Page 2 Empty Moon L. Evans

Thu Sep 16, 2021 1:21 pm
*Bylo jí s ním nádherně, ale zároveň se v ní ozývaly vzpomínky minulosti, které nedokázala nikdy zaplašit. Nepomáhal alkohol, přátelé, lékaři, ani léky. Pořád dokola se jí v mysli objevovaly záblesky těch zlých chvilek a často se stávalo, že propadala špatné náladě. S ním ale nechce být smutná. S ním se dokáže smát a být sama sebou. Taková, jaká bývala dřív. Před tím vším. Z jejích temných myšlenek ji vytrhnou Willova slova a tak k němu vzhlédne. Usmívá se, ale v očích nemá svou běžnou jiskru.* Nezlobím se. Nemám důvod. *Zavrtí hlavou a pokračuje.* Jsem z toho všeho jen trochu zmatená. Tolik se mi líbíš a přitahuješ mě. *Pousměje se a její oči se znovu rozzáří.* Chci dál pokračovat v poznávání tě a evidentně je ta přitažlivost oboustranná, takže bychom se mohli víc sblížit. Ale mám pocit, že když budu pokračovat, tak tě odeženu tím, jaká jsem. Dřív jsem bývala bezprostřední a milovala jsem smích, byla jsem ráda středem pozornosti a prostě jsem žila a to cítím teď, když jsem s tebou. Ale jinak jsem v současnosti úplně jiná a nechci se ti takhle ukázat, ale bojím se, že by to mohlo přijít a ty se toho lekneš a odejdeš. *Nadechne se a pokračuje dál.* Mohlo by mi to být vlastně jedno, protože se známe den, ale není mi to jedno. Takže to není tebou. Ty jsi vážně skvělý. *Pohlédne mu s úsměvem do očí a volnou rukou se ho dotkne zboku na krku.* To možná já jsem moc hrr. *Sotva větu dořekne, přinese jim servírka jejích objednávku a následně odejde. Vezme okamžitě sklenici a podívá se na led uvnitř. Vypije celou whisky naráz a položí skleničku zpět na stůl. Náporem alkoholu se jí lehce zatočí hlava, ale snaží se to nevnímat a vrátí svou pozornost zpátky k Willovi.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Restaurace      - Page 2 Empty William Conan Doyle

Thu Sep 16, 2021 1:58 pm
*Měl špatný pocit s toho, že se od ní tak odtrhnul, neměl ji přestat líbat, když zahlédl servírku. Kdyby mohl, vrátil by čas. Chtěl by ji líbat už navždy a nikdy nepřestat. V duchu se za to proklínal. Její slova to trochu uklidnila, dodávala mu pocit, že to zatím tak úplně nepodělal.* Máš pravdu, ty mě taky nesmírně přitahuješ, ale co to povídáš? Určitě se neleknu žádné tvé osobnosti, a nic mě nedokáže přesvědčit, abych od tebe odešel, Moon. *Podíval se ji zhluboka do očí. Pocítil v ní mírnou nejistotu.* Ty rozhodně nejsi moc hrr, líbí se mi to, ty se mi líbíš, ale moc se mi líbí tahle fáze zbližování, nerad bych ji úplně přeskočil. *Zvedl její ruku, kterou dřímal ve svých dlaních, aby ji lehce políbil.* Jsi ta nejpřitažlivější žena, kterou jsem kdy potkal, věř mi. *Díval se ji zpříma do očí a usmíval se. Když mi dáš trochu času, přiměju tě, abys beze mě, nemohla žít, abys toužila po moji přítomnosti, mém těle i duši. *Naklonil se k ní opět blíž, aby cítila jeho dech na svém krku a řekl tišeji.* A až to budeš cítit, budu tady, abych ti to všechno dal. *Odklonil se od ní a šahl po své whiskey s ledem. Vypil skleničku na ex a položil ji zpátky na stůl. Porozhlédl se po restauraci, nikdo je nesledoval. Šáhl do prázdné skleničky pro kousek ledu a přiložil ji ho na vnitřní stranu stehen.* Pššt, teď potichu. *Šeptl ji do ucha a pomalu kroužil kostkou ledu po jejím stehně.* Vždycky jsem to chtěl udělat. *Začínal se ho trochu zmocňovat alkohol a jeho zábrany padaly stranou.* Mám přestat?
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Restaurace      - Page 2 Empty Moon L. Evans

Thu Sep 16, 2021 2:51 pm
Nechci nic přeskočit, je to zatraceně sexy. *Znovu se v ní probouzí ta dobrá Moon, ne ten na kusy rozervaný člověk. A je za to moc ráda. Usměje se na něj. Je šťastná, že ho přitahuje takovou silou. Chce se mu líbit, chce mu dát všechno, o co bude stát.* Věřím ti. *Řekne tiše a dívá se mu zpříma do očí. Nechápe, jak je vůbec možné, že mu po tak krátké době dokáže věřit. Přijde jí tak skutečný, opravdový, upřímný, něžný.* /Wille, co jsi zač? Jsi tajemný, co se tvého života týče, ale chceš mě a netajíš se tím. Co máš se mnou za lubem?/ *Odpověď na její otázky přijde hned poté.* /Chce abych po něm toužila? Kdyby tak věděl, že po něm už toužím. Určitě se nechci hned vrhat do vztahu, ale toužím po něm. Toužím po milování s ním./ *V okamžiku, kdy ucítí jeho dech na svém krku, zachvěje se a tělem jí projede vlna vzrušení. S úsměvem si přehodí vlasy na jednu stranu tak, aby Willovi bránily v přístupu k jejímu krku.* A co když už po tobě... *Nestihne svou otázku dopovědět, protože ji Will umlčí. Nechápavě se na něj podívá a pozoruje ho, jak bere led do ruky.* /Wille ne! Co to jdeš dělat?! Nedělej to!/ *Jakmile ucítí na svém stehně led, tiše vydechne. Musí se ovládat, jsou přeci jen na veřejnosti. Sice tu moc lidí není, ale přeci. Kdyby byli v soukromí, byla by zřejmě o dost hlasitější. Rukama sevře lem svých šatů. Hlava se jí znovu zatočí a pohlédne směrem k Willovi. Zavrtí hlavou.* Nechci, abys přestal, ale nevím, jestli je to tady na tomhle místě vhodné. Brzy asi exploduju touhou po tobě. *Šeptá zastřeným hlasem a poté mu jednu svoji ruku položí na jeho stehno, pomalu se přiblíží jeho rozkroku a s úsměvem sleduje jeho reakci.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Restaurace      - Page 2 Empty William Conan Doyle

Thu Sep 16, 2021 3:13 pm
*Nikdy si nepřipadal víc sebevědomější, než právě teď, v tuto chvíli. Nechápal co se to s ním děje, a kde bere to sebevědomí. Moon na něj měla asi obrovský vliv. Tenhle nový Will, se mu zamlouval. Líbilo se mu, že ona po něm hoří touhou. Bavilo ho, že ji může trochu provokovat. Její "Věřím ti" bylo pro Willa jako spoušteč, jako pozvánka, aby zkusil víc. Viděl, jak ji led uváděl do rozpaků, ale zároveň věděl, že nechce aby přestal. Její ruka se přesunula na jeho stehno a sunula se blíž k rozkroku.* /Ach bože, jenom to ne./ *Znervózněl. /Určitě už ji došlo, že jsem vzrušený./ *Podíval se na ní.* /Té mršce se to líbí./ Vzrušujete mě, slečno Evansová. Chcete se mnou hrát hru? Dobrá. *Zamával na servírku, která okamžitě mířila ke stolu. William se tvářil jako by se pod stolem vůbec nic nedělo, přitom nepřestával dělat svou předchozí činnost. Led už se mu pomalu roztápěl v rukách. Když servírka přišla ke stolu, posouval nenápadně led výš po jejich stehnech.* Poprosil bych ještě dvakrát Whiskey, s ledem prosím. *Mrkl při slově led na Moon.* A rovnou bych zaplatil. *Servírka posléze odešla.*
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Restaurace      - Page 2 Empty Moon L. Evans

Thu Sep 16, 2021 4:24 pm
*Vidí jeho nervozitu a nepřestává pokračovat v putování k jeho rozkroku. Ví, že je vzrušený, cítí jeho erekci. To ji ale nebrání pokračovat v tom, co dělá.* /Chceš si hrát? Máš to mít./ *Svůdně se na něj usměje a když přijde servírka, položí mu ruku přímo do rozkroku. Pousměje se a dívá se směrem do restaurace jakoby nic a snaží se nevnímat led, Willovu ruku a kapky vody, co jí stékají po stehně. Trochu vytřeští oči, když Will objedná další whisky... s ledem. Naprázdno polkne, ale stále se usmívá. Podívá se zpátky směrem k němu.* /Platíš? Už chceš jít? Už chceš přestat?/ *Během chvilky jí dojde, že možná má ještě nějaké plány, možná spánek nebo má třeba ještě teď brigádu. Když servírka odejde, odtáhne svou ruku z jeho rozkroku a podívá se na něj.* Ty už chceš jít? Myslela jsem si, že si chceš hrát a ty v tom nejlepším, zdá se, chceš utéct. *Provokuje ho svými slovy a nakloní se k jeho krku, vydechne a rty se ho úplně lehce začne dotýkat. Po noze jí stéká další ledová kapka. Přesune se k jeho uchu a začne šeptat.* Williame Conan Doyle, co to se mnou děláš? Brzy z tebe zešílím. A ty mě ještě navíc chceš opít. *Něžně ho políbí na ušní lalůček a odtáhne se od něj. Z pomyšlení na další whisky se jí zatočí hlava.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Restaurace      - Page 2 Empty William Conan Doyle

Thu Sep 16, 2021 5:14 pm
*Nikdy nebyl víc vzrušený, jako právě teď v tuto chvíli. Měl pocit, že mu erekce protrhne kalhoty. O to horší to bylo, že mezi jeho malým Willem a její rukou byla jen tenká hranice. Cítil její doteky, až měl chvilkami problém, aby nevypadal divně před servírkou. Když odtáhla svou ruku, měl ještě větší nutkání ji dráždit. Věděl, že by se mu nejspíš úplně oddala, ale ještě nebyl ten správný čas.* Moon. *Podíval se ji hluboce do očí.* Kdo tady tvrdí, že ti chci utéct? Jenom se přesuneme někam jinam. *Mrkl na ni a připadal si přitom tak sexy. Roky sledování filmů a čtení knih o romantice a sexu, konečně sklízeli svou úrodu. Vrátil to, co zbylo z kostky ledu, zpátky do sklenice a utřel si mokrou ruku do ubrousku, poté podal jeden ubrousek i Moon. Servírka se mezitím vrátila s dalšími panáky a účtem. Will šáhl do kapsy a vytáhl svou peněženku. Zaplatil větší bankovkou, než kolik mohla stát ta večeře a řekl servírce, že to je dobré. Peníze bylo to poslední, co ho v tuto chvíli zajímalo. Pozvedl skleničku a otočil se s ní k Moon.* Nechci tě opít, chci možná trochu opít sám sebe, abych měl odvahu udělat to, co mám chuť udělat s tebou celý večer. *Kousl se do rtu a sledoval zároveň i její rty.* Nemusíš to pít, nemusíš ani se mnou nikam odcházet. Nechci aby sis myslela, že na tebe vyvíjím nějaký nátlak. *Nahnul se k jejímu uchu a zašeptal.* Ale byl bych rád, kdyby dnešní noc ještě neskončila.
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Restaurace      - Page 2 Empty Moon L. Evans

Thu Sep 16, 2021 5:55 pm
/Williame, víš ty vůbec, jak neuvěřitelně jsi sexy? Tušíš aspoň trochu, jak moc mě přitahuješ? Jak moc tě chci a co se mnou děláš?/ *Chvěje se jí celé tělo z myšlenek na milování s ním. Hlavou jí běží, jak spolu leží nazí v posteli... nebo vlastně kdekoliv a on ji k sobě pevně tiskne. Jak mu zarývá své nehty do zad. Chce ho cítit na svém těle, ve svém těle. Když odtáhne ruku s ledem, uvolní se a vezme si nabízený ubrousek. Rozhlédne se po restauraci a když se nikdo nedívá, začne si stírat vodu ze stehen. Když zaplatí servírce, která pak odejde, vezme do ruky skleničku whisky a podívá se Willovi do očí.* Moc by mě zajímalo, co bys se mnou chtěl dělat, Williame. *Pronese svůdným hlasem směrem k němu a pozoruje jeho smyslné rty.* Věř mi, dnešní noc ještě stoprocentně nekončí. *Mrkne na něj a vypije whisky na ex. Následně skleničku položí na stůl a rozhlédne se kolem. Po chvilce přemýšlení vstane.* Přesuneme se jinam. Někam, kde ti budu moct něco ukázat. *Kousne se do rtu a vydá se k východu, kde počká na Willa.* /Sakra, auto! Budu ho tu muset nechat a přijít si pro něj zítra. Kolik je vůbec hodin?/ *Zamračí se nad svými myšlenkami, ale pak se usměje a otočí se zpět k Willovi, protože si tím nechce kazit náladu. Přece jen na něj má ještě spousty času. Zítra má jeden z volných dnů.* Máme problém. Ani jeden z nás nemůže řídit. Jak vyřešíš tohle? A kam mě vlastně teď chceš unést? *Usměje se na něj a nakloní hlavu na stranu. Na stehnech má stále ledový pocit.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Restaurace      - Page 2 Empty William Conan Doyle

Thu Sep 16, 2021 6:18 pm
*Moon byla ve Willových očích naprosto dokonalá, sexy, vtipná, chytra, půvabná, ale hlavně odvážná. Nemohl uvěřit, ze se ji líbí někdo, jako on. Byl přeci tak obyčejný, nebo si to on o sobě alespoň myslel. Když mu dala najevo, že nechce ukončit dnešní den, dopil svou sklenici whiskey a položil ji na stůl. Nechal ji, aby šla první, aby se na ni mohl dívat ze zadu. U dveří ji chytne za paži, aby ji zastavil. Přitiskl se celým tělem ze zadu k ní. Vzrušeně ji pošepta za krkem.* Víš, že jsi strašně sexy? Víš to, že ano, schválně mě provokuješ. *Sundal si své sako a přehodil ho přes její ramena. Stál pořád za ní v její bezprostřední blízkosti.* Venku je zima, užij si mé sako, protože to je naposledy, co tě oblíkám, příště, už tě budu pouze svlíkat. * Obešel ji, aby ji podržel dveře ven. Chytl ji kolem pasu a vydal se s ní někam po chodníku.* Nepotřebuje auto, kousek se projdem, není to vůbec daleko.*Otočil se na ni, aby se usmál. Vyděl její zvědavost ale i netrpělivost.* Nech se překvapit, Moon.
Ginny
Ginny
Posts : 211
Join date : 2021-08-25

Restaurace      - Page 2 Empty Nathan Benjamin Hardy

Mon Sep 27, 2021 10:16 am
*Tohle mu brácha zůstane viset. A tentokrát to myslel vážně. Skoro vždy totiž luxusní společnice a jejich prostitutky řešil právě jeho bratr. Pro Nate tahle odnož jejich "podnikání" příliš neznamenala. Plynuly z toho sice nikterak extrémně vysoké, ale za to stabilní příjmy. On se však osobně téměř neangažoval a nechával bratrovi volnou ruku, přeci jen on miluje ženy a ženy milují jeho. Navíc mu věřil. Momentálně se však tahal s jednou modelkou a společně letěli na dovolenou na Bali, vzhledem k tomu, že v Edinburghu nastupoval dost chladný podzim. Nate slíbil, že dva týdny na vše dohlédne, netušil však, že tu na něj bude čekat tolik povinností. Jako by toho sám neměl dost! Odcházela od nich Adele, jedna žena z eskortu. Haggis měli poměrně férový přístup. Nebylo problémem odejít, pokud se společnice nebo prostitutka vyplatila určitou částkou, navíc musela podepsat dohodu o tom, že ve stejném "oboru" už nikdy pracovat nebude. Za tím si stál. Nestál o zběhy ke konkurenci. A pak bylo třeba navrhnout náhradu. A kvůli tomu teď čeká před restaurací, trochu podrážděn tím, že po obchodní večeři nebude moci zamířit v klidu domů, dát si panáka sladové whisky a zalehnout.* /Stárneš, kámo./ *Pomyslí si a lehce pobaveně zvedne koutky úst. Čekal zde na Dianu, jednu z nezávislých luxusních společnic, která měla poměrně slušné jméno, minimálně natolik, aby se o ní doslechla Adele, a tudíž i Haggis. Něco málo si o ní zvládl zjistit, i když to musel vše domlouvat narychlo. Byla mladá, víc, než by se mu zamlouvalo. V rámci Skotska již nebyla pod zákonem, ale museli by dávat pozor, zda ji poslat do zahraničí, což upřednostňoval u dívek, které již dosáhly věku jednadvaceti let. Na druhou stranu spousta klientů si libuje v takto mladých partnerkách. Určitě by o ni byl zájem, zvlášť když dle fotek působila starší. Udivilo ho, že pocházela z bohaté rodiny, ale co pochopil, nejspíše se od nich odstřihla. Možná proto se musela uchýlit k takovému způsobu obživy? Znal spoustu mladých holek, co bez finanční podpory skončily u tyče nebo šlapaly na ulici. Ona musela mít štěstí nebo styky, že se podobnému údělu vyhnula. Stejně mu to ale přišlo zvláštní. Vždy bylo lehké vzbudit jeho zvědavost, rád věcem, a lidem, přicházel na kloub, chtěl vše chápat, porozumět. Tušil však, že s přímými dotazy by u Diany neuspěl. Nejspíš bude tajemná, ať už kvůli tomu, že po troše toho tajemství muži šíleli, anebo protože to nejspíš nebude příjemná historie a tu nikdo nevytahoval na světlo rád. Sám o tom něco věděl.
Zahleděl se na ciferník rolexek na zápěstí. Měla by tu brzy být. Shánět na ni kontakt nemusel, alespoň ten mu bratr zanechal. Domluvit se skrze e-mail na podmínkách setkání a platbě též nebylo nic složitého. Poslal jí požadovanou částku a k tomu poměrně slušnou sumu navíc s pokyny, aby si klidně koupila nové vhodné šaty. Něco elegantního ale ne tolik formálního, například koktejlky. Vybral pro obchodní večeři svou oblíbenou restauraci. Měl rád její uvolněnou atmosféru. Interiér byl útulný a kombinoval moderní a přírodní prvky. Jídlo zde bylo vynikající a cenově si to přitom mohli, i když asi ne příliš často, dovolit i normální lidé. Upřímně nesnášel příliš snobské podniky. Sic si liboval v luxusu, potřeboval i jisté pohodlí a neformálnost, aby se jakožto bezprostřední člověk cítil dobře. Konečně v zatáčce spatří povědomé auto. Vymluvil se na příliš práce, kvůli které ji nevyzvedl osobně, ale poslal řidiče. Pravdou však bylo, že chtěl vidět, jak rychle a snadno dokáže zaplout do role. Většinou se zákazník a společnice potkali ještě chvíli před událostí, aby se vzájemně oťukali. On rád ale lidi, o jejichž zaměstnání uvažoval, vystavoval složitějším situacím. Právě na jejich zvládnutí se mnohem lépe poznal charakter a zkušenosti. Když však auto zastaví u obrubníku, přejde sám ke dveřím, které otevře a nabídne dámě pomocnou ruku. Není přeci nevychovaný. Navíc má tak možnost prohlédnout si ji zblízka. Je vysoká, na nějakých vražedných jehlách by se možná i vyrovnala jeho výšce 188 centimetrů. Druhou věc, kterou zaregistruje je lehký závan parfému, příjemné aroma, které nedráždí v nose. Oceňoval to, vzhledem k tomu, že násnášel příliš ostré či sladké parfémy, kdo by toužil po tom, aby jeho společnost voněla jako cukrárna? Lehce poodstoupí, když dívka vystoupí.* Velice Vám to sluší, Diano. *Neopeme kompliment a věnuje jí jeden ze svých, dle mínění většiny ženské populace, okouzlujících úsměvů. Rozhodně nelhal, šaty jí padly a makeup ji dělal starší, ale přesto nepůsobil na večerní líčení příliš těžce. Sám pro dnešní večer zvolil tmavě modrý oblek, který v určitém světle působil téměř černě a bílou košili. Neměl ve zvyku brát si kravatu, naopak měl dva konflíky košile ležérně rozepnuté. Jediným výrazným doplňkem byly právě stříbrné hodinky na zápěstí. Vcelku by zapadl téměř kamkoli, ačkoli zkušené oko by si všimlo, že oblečení je šité na míru, perfektně pasuje na jeho rozložitou postavu a materiál je na první pohled velice kvalitní.* Ačkoli to běžně nabízí žena, doufám, že vzhledem k situaci se rovnou shodneme na tykání? *Jemně zvedne intonaci, aby dodal větě nádech otázky. Informoval ji předem, že oficiálně je Diana jeho velmi blízká přítelkyně. Bylo jistým dekorem přivést si na obchodní večeři společnost. Hádal, že to kdysi, a snad i dnes, sloužilo k tomu, aby se konverzace u stolu příliš nevyostřila. Navíc se někteří lidé rádi předháněli v tom, kdo přivede hezčí partnerku, jako by snad opravdu šlo o módní doplněk. Přišlo mu to vždycky krajně neuctivé, možná protože ho dědeček vychovával k úctě k ženám. Anebo prostě protože dle jeho zásad byl každý člověk něčím víc než jen souborem fyzických vlastností. Nabídne jí rámě.* Můžeme tedy? *Zeptá se jí uvolněně.* Věřím, že večeře nepotrvá déle než dvě a půl hodiny, než se najíme a probereme vše potřebné. V zásadě potřebujeme jen doladit pár detailů a oficiálně to uzavřít, než věc předáme právníkům. *Vysvětlí jí.* Vím, že Derek přivede svou ženu Helen, je to moc milá žena, určitě najdete společnou řeč. Pokud nevíš příliš o finančním trhu, vymysli si jakoukoli historku o tom, odkud se známe. Určitě na něco přijdeš. *Kolem očí má drobné vrásky od smíchu a v jeho úsměvu nyní visí jistá výzva. Vždycky měl slabost pro hry. Kdyby přišla s historkou, že jí pomohl najít ztraceného psa, přidá detaily o krutém deštivém dni, nahánění psa po ulicích, údaje o jeho zbarvení a vylíčí své hrdinství, kdy psa chytil navzdory tomu, že ho ošklivě pokousal a Diana ho pak musela doprovázet na pohotovost. Uměl hladce a obratně lhát a nezkazil v tomhle ohledu žádnou legraci. Otevře a podrží jí dveře a nechá obsluhu, aby je zavedla do soukromého salonku, který zarezervoval. Společnost Diany si zaplatil na celý večer, může ji tudíž v klidu pozorovat a následně si její přítomnosti užít dosyta i po skončení večeře. Ne, že by měl v plánu s ní spát. I když by ho zajímalo, jaké mantinely si Diana stanovuje. V Haggis se luxusní eskort mohl sám rozhodnout, jak daleko nechá setkání zajít. Předem se vždy vyjasnily podmínky, tudíž pokud žena intimní kontakt odmítala, byl si toho klient vědom a porušení této dohody se rovnalo přísnému trestu a samozřejmě i zapsáním klienta na black list. Po očku se na svou společnici podívá. Byla opravdu přitažlivá, ale jistým způsobem lehce zapomenutelná. Nevýrazné vlasy, oči, tvář symetrická a hezká, ale vlastně zaměnitelná za spoustu jiných, které už viděl. Nebyla tolik populární platinová blond, ani ve Skotsku zadaná tradiční zrzka, neměla v sobě žádné exotické rysy ani neortodoxní vzhled. Ale možná v tom tkvělo její kouzlo, lidé ji obdivovali, ale také snadno zapomněli, což bylo v jejím oboru vlastně celkem darem. I když bylo něco v držení jejích ramen a pozvednutí brady, jistá hrdost, která by jí nedovolila zapadnout.*
Kath
Kath
Posts : 3
Join date : 2021-09-27

Restaurace      - Page 2 Empty Diana Stewart

Tue Sep 28, 2021 10:26 am
*Nemusela to dělat, a přesto si nedokázala pomoct. Kdokoli si o ní mohl myslet, že se tím živí. Že je to snad jediný druh příjmu, který má. Což byla i nebyla pravda. Byl to jediný druh příjmu, ale nebylo to nezbytné k tomu, aby mohla v Edinburghu existovat. Na jejím účtu se rýsovala dost slušná suma i bez toho, aniž by dál pokračovala, nehledě na to, že by si dokázala najít i úplně jinou práci. Jenže ona chtěla. Nedokázala se od toho oprostit, i přesto, že už to zkoušela. Chyběl jí ten pocit jistého vzrušení z něčeho neznámého. Potřebovala znovu a znovu, zas a zas cítit to, že po ní někdo touží. Že je pro někoho důležitá. Že je něčí středobod vesmíru, byť jen na několik hodin. Milovala jak každá buňka v její těle zbystřila. Ona sama se cítila víc naživu a svět jí v těchto chvílích přišel o trošku snesitelnější. Pokaždé, když se vrátila domů, připadala si lehčí, bezstarostnější a lépe se jí dýchalo. A přesně v těchto momentech si říkala, že to dělat nemusí. Jenže ten opojný pocit za pár hodin vyprchal a v jejím srdci zůstávala dál jen prázdnotou zející díra. Bylo to pro ni jako droga. S každou další dávkou si řeknete dost. Slíbíte si, že to bylo naposledy. Ale nikdy tomu tak nebylo. A přesně to stejné si pokaždé opakovala i Diana. Když se to ještě v Londýně tenkrát zvrtlo a ten muž ji zneužil, odmítala v tom dál pokračovat. A vážně, na chvíli i přestala. Jenže jak se říká, čas otupí všechny rány stejně, jako když voda omývá skalnatý břeh – vezme ty ostré hrany a zanechá jen hladký kámen. A přesně takhle fungoval čas na Dianinu mysl. Jako voda, omývající kámen dokola a dokola. Bylo to pořád děsivé, ale ta touha a každý jeden pocit byl silnější, než strach. A tak do toho spadla znovu i tady v Edinburghu.
A právě proto teď stála ve svém pokoji v bytě nedaleko centra, který sdílela se svojí spolubydlící – Eden. Původně chtěla bydlet na koleji, ale svoji zlatou klícku opustila příliš pozdě na to, aby pokoj na přeplněných kolejích získala. O to víc však byla teď radši. Měla mnohem víc soukromí a Eden byla spolubydlící roku – moc se nestarala o to, co dělá, zbytečně se nevyptávala, vyhýbala se ožehavým tématům jako byla rodina a minulost, a přesto spolu dokázaly najít řeč a docela si i rozuměly. A to Dianě stačilo. Dnes byl právě ten den, kdy její spolubydlící vzhlédla od svého počítače, na kterém něco horlivě psala – nebo jen jednoduše hrála jednu z jejích oblíbených počítačových her – a prohlédla si ji od hlavy až k patě. Její uznalé kývnutí a prozíravý úsměv jí stačily k tomu, aby se s mávnutím vydala do malé chodbičky pro svůj kabát. Naposledy se na sebe podívá do zrcadla, aby zkontrolovala, jak vypadá, než vezme malou kabelku, do které se pohodlně vejde vše, co bude dnes potřebovat a opustí byt. Vypadala skvěle, to dokázala uznat sama. Nehledě na to, že ve své přirozené, jen trošku prosvětlené barvě vlasů, které jí v měkkých, velkých vlnách splývaly kolem obličeje, si připadala sebevědoměji, víc sexy. Makeup zvolila tak, aby vypadala o trošku starší, ale pořád vcelku přirozeně a hlavně ne zoufale. Na sebe si dnes podle požadavků vzala koktejlové šaty. Nic příliš formálního, ale ani ne vyzývavého a laciného. Bílé šaty ke kolenům, na tenká špagetová ramínka s hlubším, přesto velice vkusným výstřihem, perfektně obkreslovaly její štíhlou postavu a velice vhodně zvolený rozparek přidávali šatům tu špetku něčeho, díky čemu nepůsobily nudně ani fádně, ale pořád byly dost elegantní a velice vkusné.
Netušila, kde přesně na ni ten muž vzal kontakt, ale jeho požadavky se nezdály být nijak nesplnitelné. Navíc suma, kterou obdaroval její účet byla až nechutně vysoká. Nevadilo jí, že pro ni poslal auto, i na to byla u svých klient zvyklá. Každý měl jiné, specifické požadavky a jí nedělalo problém se přizpůsobit. Hned jak nastoupí a pozdraví řidiče, ucítí v žilách první závan kolujícího adrenalinu a vzrušení. Spokojeně se usměje a nechá se odvézt před restauraci, kde měla její dnešní schůzka probíhat. Jakmile černé auto zastaví u obrubníku, otevře jí dveře její dnešní klient. První čeho si všimne byla jeho výška. I přes vysoké, krémové lodičky s bílým dekorem ji o dobrých pár centimetrů převyšuje. Vypadal velice dobře. Byl mnohem mladší, než na co u svých klientů byla zvyklá a nevypadal jako někdo, kdo potřebuje společnici. Se svým vzhledem mohl mít jistě žen, kolik chtěl. Ale právě, že možná ani nechtěl. Nehodlal po tom pátrat. Vystoupí z auta a jednou rukou si přitáhne kabát více k tělu, chladný podzim o sobě dával velice dobře vědět.* Dobrý večer, Nathane. *Pozdraví ho a hnědýma očima si ho prohlédne. Pohledem se zastaví u dvou rozepnutých knoflíčků a vědoucně se usměje.* Vzhledem k situaci a sumě, kterou jste mi poslal, si myslím, že není důležité, kdo tykání nabídne. *Usměje se na něj a popojde kousek dá od kraje obrubníku. Přehodí si malou kabelku do druhé ruky a přijme jeho nabízené rámě, aby se mohly vydat do restaurace, kde dnes večer potřebuje její společnost. Byla zvyklá doprovázet svoje klienty na různé obchodní schůzky a večeře. Věděla moc dobře jak to chodí a taky věděla, že díky svému původu a svojí rodině ji na tyto akce berou klienti taky hlavně proto, že ví jak se má chovat. Není žádná Pretty Woman, nemusí jí radit, co říct, ani jakou vidličku zrovna použít. Na jeho slova přikývne a v hlavě si při tom dělá pár poznámek.* V tom nebude problém, myslím, že s Helen najdeme společné téma, zatímco vy můžete jednat o čekmoli potřebujete.*Přikývne a hlavu nakloní lehce na stranu. Nemohla se odprostit od pocitu, že ten muž po ní chce něco víc, že ji zkouší. Protože většina klientů měla dost jasné požadavky, většinou jí přišel minimálně email s podrobnými instrukcemi. Ale budiž.* Možná budeš překvapený, ale ani finanční trh pro mě není velká neznámá. Popravdě to není nic příliš zábavného a oslňujícího, ale člověk se v tom celkem rychle zorientuje. *Řekne a jazykem si lehce přejde po spodním rtu.* Každopádně jsem ráda, že v historce o tom, jak jsme se poznali, drahý, mám volnou ruku. *Dodá tajemně a při oslovení drahý se usměje, jakoby jeho výzvu přijímala. Nebude pro ni problém si něco vymyslet. Hrála celý svůj život jakoukoli roli po ní zrovna doma vyžadovali. Jedno setkání, jako z romantického filmu pro ni nebude problém. Prsty lehce stiskne jeho paži a povytáhne při tom obočí, přičemž kývne ke vchodu do restaurace, kam se za zvuku klapání jejích podpatků vydají.*
Ginny
Ginny
Posts : 211
Join date : 2021-08-25

Restaurace      - Page 2 Empty Nathan Benjamin Hardy

Tue Sep 28, 2021 1:54 pm
*Zanechal jí sice jasné pokyny, ale jen málo jí sdělil ohledně toho, s kým tuhle večeři povede, či snad na jaká témata by se mohla připravit. Pokud je vážně dobrá, zvládne reagovat v daném okamžiku. Navíc je to pro něj zároveň zkouška i zábava. Pozná, jak intuitivní ve své práci je, a kdyby se náhodou dostala do patové situace, alespoň ho tím pobaví. Občas se cítil, jako by v jeho nitru dřímalo malé dítě, nebo snad neposedný teeneger. Neříká se něco o tom, že muži v jeho věku chytají druhý dech? Necítil se tedy ještě tak starý na “druhý dech”, možná ho prostě nikdy neztratil a neoceňoval nudu. Doufal, že dívka, která z auta vystoupí, mu dopřeje trochu více než nezáživný večer. Její hlas je příjemný, sytější, než čekal k tak jemnému vzezření, ale dokázal si představit, že lehce zadýchaný a vzrušený zněl ještě třikrát přitažlivěji. Všimne si, kam putuje její pohled a lehké zvlnění rtů mu taky neunikne. Rozhodne se to však milosrdně nekomentovat. Na dobírání bude čas později. Svým vzhledem si byl navíc dost jistý, jeho bratr by nejspíš komentoval že až příliš, stejně tak svým charakterem. Ne, že by se považoval za dokonalého, ale musel si sám uznat, že pro spoustu lidí byl žádoucím společníkem, ať už kvůli vzhledu, inteligenci nebo smyslu pro humor. Rozhodně nemůže za to, že je charismatický a díky jeho rádoby bezstarostné povaze se v jeho přítomnosti dokáží lidé snadno uvolnit. Absolutně jinak pak vystupoval z pozice šéfa Haggis, ale to je stránka jeho osobnosti, kterou by Diana nikdy neměla poznat. Dnes se jí takovým titulem rozhodně nepředstaví. Pokud se dostanou na téma jejího zaměstnání, bude se vydávat za jednoho ze svých podřízených. Dělal to tak běžně. Rád si proklepl budoucí členy gangu sám, jelikož důvěřoval vlastnímu úsudku na lidi. Nikdo z nich však netušil, že se setkal s hlavou nejobávanější zločinecké organizace v celém Skotsku.* Kdybych tušil, že mám místo etikety ohledně vykání a tykání vždycky nabídnou bankovku, ušetřil bych si v minulosti hodně starostí. *Uzná s náznakem humoru. Nabídne jí rámě a odvede ji do restaurace. Předběhne obsluhu v tom, aby jí sundal kabát, jak se sluší a patří. Navíc si tak v klidu může prohlédnou bělostné šaty v plné kráse. Perfektní vyvážená kombinace nevinnosti a svůdné rafinace ať už šlo o decentní výstřih poodhalující křivku ňader nebo rozparek, jež nabídl lepší výhled na dlouhé štíhlé nohy, jakmile vykročila. Mít horší sebekontrolu, nejspíš na ni bude chvíli obdivně zírat. Ale jen ji přelétne pohledem a spokojeně přikývne, jako by doopravdy byl jen klientem a právě ocenil, že se jeho partnerka oblékla, jak očekával.* Velmi dobrá volba. *Ujistí ji ale přeci jen i slovně. Znal ženy. Většina z nich potřebovala uznání i slovně nejen pohledem. Přeci jen oplzle se na ni nejspíš podívá kde jaké individuum na ulici, i když si na sebe vzala džíny a svetr. Je něco jiného, když na ženu někdo zapíská, a když jí pochválí vkus nebo vzhled jednoduchým komplimentem.

Vzhledem k tomu, že věděl o tom, z jaké rodiny Diana pochází, očekával, že bude vědět, jak se u večeře chovat.* Má ráda zahradničení a anglickou literaturu 19. století, pokud ti to pomůže. Ačkoli se to tak mohlo zdát, na společných setkáních s Derekem a Helen se ani v minulosti nevyhýbal konverzaci s Helen, na to to byla až moc milá a příjemná žena, která mu připomínala jeho babičku v mladších letech.* Tak teď se cítím raněn. *A předvede proto poměrně přesvědčivý ublížený výraz.* Pracuji s financemi a je to náramně oslňující zábava, aby bylo jasno. Není nic víc vzrušujícího, než sledovat pohyb hodnoty valut na současném trhu. *Zaškubou mu koutky. Vlastně byl rád, že většina lidí potom, co zjistila, že pracuje s financemi, se ho na práci už více nevyptávala. Ne, že by neměl nachystanou odpověď. Jeho firma byla legální fungující společností, ačkoli svou činností občas zakrývala některé pochybné činnosti Haggis. A opravdu vystudoval ekonomii a o pohybech na finančním trhu měl přehled. Investoval hlavně do devizových trhů, nakupoval slibné akcie a poslední roky zkoumal různé možnosti investování financí do slibných projektů a firem, na kterých po jejich úspěchu z podílu dost vydělal. I o tom bylo dnešní setkání. Kupoval Derekovu firmu, která se ocitla ve finanční tísni. Zabývá se však vývojem zemědělských stojů a brzy by mohli dát k patentu nový zavlažovací systém, který dle jeho názoru velice usnadní práci v rozvojových zemích. K průzkumu jsou však potřeba další finance, stejně jako k vyplácení zaměstnanců a on se rozhodl udržet firmu nad hladinou. Zvedne si k ústům Dianinu ruku a vtiskne jí jemný polibek na hřbet dlaně.* Určitě je to úžasná historie, která mě k tobě přivedla, drahá. *Oplatí jí vesele, než oba vstoupí do salonu.

Derek a jeho žena jsou spolu už dvacet let, oba mají kolem padesátky a na první pohled jsou to příjemní lidé. Možná to pro Dianu bude trochu změna, jak znal dobrou půlku svých obchodních partnerů, spousta z nich byly prosté arogantní osiny v zadku. Ne, že by on sám neměl trochu problémy s egoismem, ale alespoň se ve své sebejistotě nechoval k ostatním lidem povýšeně. Potřese si s Derekem rukou a obdrží od Helen polibek na tvář, ačkoli se musí hodně sklonit, aby to drobné dámě usnadnil. Následně se obrátí na Dianu, aby si odbyly základní představování. Odsune Dianě židli, aby se usadila, a až pak se sám posadí.* Doporučuju něco z mořských plodů, pokud je jíš, mají je tu vynikající. *Poradí jí, když jim donesou jídelní lístek. Sám si dá lososa na bylinkovém másle a nechá si doporučit víno, které se k pokrmu hodí. Sám se vyzná leda tak ve whisky. Na předkrm nemá chuť, raději si dá později dezert. Ačkoli ten nejlepší by měl vedle sebe, a kdyby tohle bylo opravdové rande, rozhodně by věděl, kdo je na menu jako poslední. Večeře mu plyne rychle, s Derekem opravdu jen dolaďují detaily a znovu ho ujišťuje, že ve finální verzi smlouvy bude uvedeno, že zůstává ve vedení firmy, ačkoli vlastník se mění a to po dobu, než půjde do důchodu, anebo než rozhodne Derek jinak. Nehodlá ho obrat o celoživotní dílo, na jeho firmě z dlouhodobého hlediska něco vydělá, ale jedná se spíše o boční projekt, jeden z těch, které dělá hlavně pro dobrý pocit. Moc lidí by na první pohled neřeklo, že je věřící. Byl však k víře veden odmala a zůstala v něm zakořeněná. I proto se denodenně mučil výčitkami a odměnou za některé jeho zavrženíhodné činy mu byla neúnosná insomnie. Nebýt prášků na spaní, ani by nezvládal normálně fungovat. Byl však ochoten zaplatit, v tomhle případě jak věřil, vlastní duší za něco, co považoval za nezbytné. Tuhle cestu si vybral, pro pomstu a následně i ochranu bratra. Špatná strana zákona byla vždy o krok napřed před spravedlností, a tak nebylo nic jistějšího než ji ovládat. A i když tušil, že za to skončí v pekle, stejně se snažil vyvažovat tyhle činy těmi dobrými. Daroval tučné částky na charitu a do dalších neziskových organizací. A nyní investoval do rozvoje nástroje, který může zlepšit kvalitu života mnoha lidí. Nebýt těch pár vražd, byl by dokonalý altruista. Napůl poslouchá rozhovor Helen a Diany, a když zaslechne dotaz na to, jak dlouho se vlastně s Dianou znají, v očích se mu pobaveně zablýskne a obrátí se na ni.* Už to nějaká chvíle bude, že? V takových věcech jsem hrozný a ona to ví. Naštěstí pro mě má lepší paměť něž já. *Usměje se nevinně a opravdu nechává na Dianě, s čím přijde. Pod stolem jí položí ruku na stehno, dost nízko na to, aby si to nepletla s nevhodným obtěžováním, přestože když palcem zavadí o nahou kůži na koleně, rozhodně mu to nevadí. Tím gestem ji v zásadě pobízí k tomu, aby se rozmluvila, jak uzná za vhodné, v koutcích úst se mu znovu drží ono vyzývavé napětí.*
Kath
Kath
Posts : 3
Join date : 2021-09-27

Restaurace      - Page 2 Empty Diana Stewart

Wed Sep 29, 2021 6:37 pm
*Čím víc nad tím přemýšlela, tím víc ji přišlo, jako by tohle měla být nějaká prapodivná zkouška. Jenže, ať dumala jak chtěla, nemohla přijít na jeden jediný rozumný důvod proč by tomu tak mělo být. Napadaly jí samozřejmě scénáře týkající se její rodiny, ale ti pravděpodobně pořád neměli tušení, kam se to vůbec uvrtala, pokud si tedy již stihli všimnout, že jejich panenka opustila honosné sídlo v Londýně. Nechtěla se tím nijak víc zaobírat, z myšlenky na její rodinu se jí okamžitě sevřel žaludek a před očima se jí zatmělo.* /Panebože, Vivienne, co to zkoušíš? Tvoje obvinění je naprosto absurdní, nepodložené důkazy. Nemůžeš jen tak obvinit člověka, aniž bys měla důkaz. Chováš se jako rozmazlený spratek, toužící po pozornosti./ *Zněla jí okamžitě slova otce, která se do jejího srdce zabodávala jako nůž znovu a znovu, pořád dokola. Zažene všechny vzpomínky, které měla na Vivienne a její život, protože už byly stejně zbytečné. Vivienne už nežila. Zůstala jen Diana a ta se nenechá svazovat minulostí. Teď se soustředila na muže před sebou a na dnešní večer, na který za její společnost zaplatil nemalou sumu. Musela uznat, že již teď ji v mnoha ohledech překvapil. Vypadal velice dobře, sebejistě, a přestože na jednu stranu působil jako typický snob – lehce zapomenutelný a jen jeden z mnoha, bylo na něm něco, díky čemu z něj vyzařovalo něco, co jí nedovolovalo ho jen tak škatulkovat. Navíc, pravděpodobně nikdy, nedělala společnici nikomu tak mladému. Sice by někdo vůči jejich věkovému rozdílu mohl vznést námitku ohledně slova mladý, ale Dianě mladý přišel, jelikož její klientela se většinou pohybovala od čtyřicítky nahoru. Netroufla si říct kolik přesně je mu let, ale sama pro sebe tipovala, že ne příliš přes třicet.* Pokud to budeš brát jako dobrou investici. *S náznakem lehkého úsměve pokrčí rameny a dlaň lehce položí na jeho předloktí, přičemž se nechá odvést dovnitř. Nechá si od něj sundat krémový kabát a dovolí mu tak poprvé si pořádně prohlédnout model, který pro dnešní večer zvolila. Věděla, že vypadá dobře, ale i tak jí jeho vyřčený kompliment potěší. S lehkým úsměvem na rtech přikývne, přičemž si přehodí malou kabelku do druhé ruky.
Netušila ještě o čem si bude s jistou Helen přesně povídat, ale tohle bezduché a nedůležité povídání si s někým zažila už tolikrát, že ji to nijak nevykolejí. Bylo to vždycky stejné, obchodní jednání, pořád ti stejní úzkoprsí lidé, pořád stejné tlachání. Všechny strany se předbíhaly, kdo si s sebou přivede oslnivější a mladší doprovod, nebo kdo přihodí vyšší sumu, a kdo nakonec bude mít poslední slovo. Jedno ji však zaujme. Zahradničení sice nemusela, vzhledem k tomu, že v její péči zemřela už ne jedna rostlina, ale i o tom by byla schopná konverzovat. Ale literatura 19. století v ní vzbudila jistý zájem a možná i zažehla jiskřičku něčeho, co se až příliš podobalo naději v to, že dnešní večer bude možná lepší než čekala.* Tak to vypadá, že si s Helen velice rychle najdeme společnou řeč. Není nic lepšího ke konverzaci, než literatura. *Řekne spíš pro sebe, než aby čekala jeho odpověď. Stočí k němu pohled a snaží se potlačit uchechtnutí nad jeho ublíženým výrazem, který by mu možná i uvěřila, kdyby jeho cukající koutky neprozrazovaly, že ho jen předstírá. Ruku si lehce přiloží k hrudi a zatváří se, jako by ho vážně litovala.* To jsem nechtěla. Samozřejmě, že je tvoje práce naprosto oslnivá a velice zábavná, Nathane. *Řekne tak přesvědčivě, že by ji jeden vážně věřil, že ji mrzí, jak mluvila o jeho práci. Zvlášť, když svá slova doplní pohledem raněné laně, který mu upírá do očí. Nakonec se však usměje a v očích ji při tom zajiskří.* Chápu. Někoho jednoduše vzrušuje sledovat pohyb akcií. *Zakončí debatu o financích, kterým ona příliš neholdovala. Ale na podobných večeřích a schůzkách už strávila příliš mnoho času na to, aby si nepamatovala vůbec nic. Navíc i v její rodině byly peníze na prvním místě.* O tom nepochybuj. *Zářivě se na něj usměje a pohladí ho po paži těsně předtím, než je odvede do salonku.
Už předem se připravovala na to, že dnešní večer stráví jako společnost pro další arogantní snoby, s kterými měla tu čest se potkávat téměř denně. Nesnášela je, protože jí tolik připomínali jejího otce, a přesto právě s nimi trávila až příliš času. Byl to začarovaný kruh, ze kterého nebylo úniku. Jenže dnes byla opravdu překvapena. Derek a Helen, jak je Nate představil nevypadali jako typičtí snobové, naopak. Působili oba naprosto mile, uvolněně a víc než vstřícně. S oběma si potřese rukou a Derekovi naznačí lehký polibek na obě tváře, načež se posadí na židli, kterou jí sám Nathan odsune. Většinou byla zvyklá, že to dělají číšníci, ale tenhle muž potřeboval být evidentně nejlepší. Čemuž i rozuměla.*
Budu ti věřit. *Vzhlédne k němu od jídelního lístku a usměje se na něj tak, jak se opravdové partnerky usmívají na své milované muže. Hnědýma očima přelétne výběr z mořských plodů, než si objedná Mušle svatého Jakuba s dvěma druhy pyré a salátem z tříbarevné mrkve s Pak Choi. K tomu si objedná Chardonnay z Burgundského Chabis, o kterém věděla, že se právě k hřebenatkám skvěle hodí. S úsměvem poděkuje číšníkovi, který ocenil její výběr a pozornost obrátí zpět k osazenstvu u stolu, přičemž čeká až si i oni objednají. Jedním uchem poslouchá, rozhovor mezi Nathanem a Derekem, přičemž jí zaujme jeho obsah. Fakt, že Nate kupuje Derekovu firmu ji ani nijak nepřekvapoval. Spíš ji překvapilo, že i přesto, že bude majitelem jeho firmy, ho nehodlá vyštípat pryč. Měla spíš pocit, že mu chce jen pomoct. Což víc než oceňovala. Nijak víc, se tím ale nezaobírá a dál zapáleně diskutuje s Helen o Jane Austenové, při které se obě shodly, že její díla jsou vážně literárním pokladem. Přes Waltera Scotta a Mary Shelleyovou se nějakým zázrakem dostanou až k obávanému zahradničení. Přestože byla výbornou herečkou a tak nějak věděla, kdy co říct, aby člověka uspokojila, v tomto případě se uchýlila k pravdě. A zatímco Nathan s Derekem dál dolaďovali detaily smlouvy, ona s Helen se zasmály tomu, že v její péči dokázal zemřít i téměř nezhubitelný kaktus a vyslechla si i pár tipů. Přičemž ona naopak Helen poradila s přípravou toho nejnadýchanějšího máslového krému. Bylo jí, zvláštně. Byla na večeři ve společnosti evidentně vlivných lidí a přitom si ale nepřipadala, že musí lhát úplně o všem. Připadala si normálně. Příjemně. A to jí na jednu stranu děsilo.
Když se Helen zeptá, jak dlouho spolu s Natem jsou, nakloní hlavu lehce na stranu a usměje se. Všimne si, že i její společnost zbystří a na svém koleni ucítí jeho dlaň. Zářivě se na něj usměje a bříšky prstů se dotkne jeho předloktí.* Nějaká chvíle. *Zatváří se naoko dotčeně a pohled stočí zpět k Derekovi a Helen, kteří oba čekají na její odpověď.* 5. října to budou tři měsíce. Člověk by ani neřekl, jak ten čas letí. *Pokrčí lehce rameny a napije se vína.* Naštěstí pro mě já mám lepší paměť na data, Nate má zase skvělý orientační smysl. *Krátce se na něj usměje, než ve své historce pokračuje dál.* Každopádně naše seznámení se zprvu vůbec nejevilo, jako něco romantického. Spíš naopak. *Ze rtů ji unikne smích a nahne se lehce dopředu, jakoby se chystala sdělit něco velice intimního a tajemného.* Byla jsem v Edinburgu pár dní a snažila jsem se poznat město. A to se samozřejmě dělá nejlépe s dobrou kávou, kterou si v kavárně koupíte s sebou. Takže jsem si v celkem přeplněném podniku objednala kávu, přičemž jsem čekala až mi ji připraví. Jenže shodou náhod na tu svoji čekal i Nate. *Podívá se na něj s jistou výzvou v jejím pohledu.* Evidentně byl nedočkavější než já a jakmile se objevil na pultě přede mnou kelímek s  kávou, objevila se jeho velká ruka, kelímek sebrala a Nate i s mojí kávou se vydal pryč.* Zakroutí se smíchem hlavou.* Což se mi samozřejmě nelíbilo, takže jsem za ním vyběhla a osočila ho, že sebral moji kávu, za kterou jsem si zaplatila. On na mě koukal jako na blázna a možná jsem jako jeden i vypadala.* Zasměje se a zakroutí při tom hlavou.* Ale jakmile se jedná o kávu, neznám mezí. Nazvala jsem ho několika ne příliš lichotivými jmény, sebrala mu ten kelímek a šla jsem pryč. Ještě pár chvil jsem si bručela pod nos a nakonec to nechala plavat. Unešená městem jsem se procházela uličkami až do večera. Jenže.* Odmlčí se, aby udělala dramatickou pauzu.* Jsem se ztratila. Pravděpodobně se chcete zeptat, proč jsem se nepodívala do navigace v mobilu. Chtěla jsem, ale vzhledem k tomu, že jsem celé odpoledne měla v uších sluchátka a z telefonu si pouštěla hudbu, tak se mi vybil. Takže jsem tam stála naprosto zoufalá, s vybitým telefonem, v neznámem městě a byla mi zima. Nevím, kde se tam tenkrát vzal, ale za rohem se vyloupl právě Nathan. Evidetně si všiml, že jsem úplně ztracená a chtěl mi pomoct. Tím jak jsem byla naprosto rozrušená, se nevyhnul dalšímu osočení, že mě snad sleduje, a že není normální. Ale nakonec, i přes strach, že mě někde zabije – protože byl to cizí muž v cizím městě – jsem se nechala odvézt domů, jelikož trval na svém, že mi pomůže. A kvůli tomu, že mi vážně jen chtěl pomoct a ne mě zabít, připadala jsem si strašně trapně. Takže jsem se mu omluvila, poděkovala mu a šla domů, kde jsem se úlevou a studem rozbrečela. *Protočí očima se smíchem a stiskne Nathanovu ruku.* Evidentně má rád, ženy v nesnázích, nebo se mu líbí, když na něj někdo křičí. Jinak si nedovedu vysvětlit, že druhý den zvonil u mého bytu s kelímkem kávy a mapou města. *Zasměje se a hlavu nakloní lehce na stranu.* Pak už to šlo tak nějak samo. *Podívá se na něj a potom znovu na Helen s Derekem, kteří se jejich historce o seznámení upřímně smáli. Ona se spokojeně napije vína a přes okraj sklenice sleduje svoji společnost, přičemž čeká jakoukoli námitku.*
Ginny
Ginny
Posts : 211
Join date : 2021-08-25

Restaurace      - Page 2 Empty Nathan Benjamin Hardy

Thu Sep 30, 2021 2:16 am
*Lehce přimhouřil oči nad její lehkovážnou odpovědí. Někdo by v tom mohl vidět náznak výsměchu, ale tak umně zakrytý, že by ji z toho nemohl přímo obvinit.* /Chytrá./ *Pomyslí si pobaveně a jemně přimhouří oči, než pravý koutek úst povysune o trochu výš v náznaku pokřiveného úsměvu, tolik typickému pro mužské pokolení, když pomýšleli na nějakou nepravost.* Mám cit pro dobré investice. *Prohlásí sebevědomě a natáhne ruku, aby jí vzal pramínek vlasů a nechal ho volně spadnout podél tváře, o kterou jemně zavadí prsty. Mnohem lepší, než když ho měla zastrčený za ušima.* Kdybych neměl, nejsi tady. *Dodá nakonec tajemně. Dle tónu ji škádlí, ale zasloužila si to a on nemá nutkání to dále rozvádět nebo jí cokoli vysvětlovat. V zásadě jí složil kompliment a je na ní, zda si bude lámat tu svou pěknou hlavinku tím, co ještě se mohlo za jeho slovy skrývat. Všimne si, jak ožila zájmem, když zmínil literaturu. Čekal to. Přeci jen věděl, že je studentkou literatury. Přišlo mu komické, že milovnice klasické literatury dělá po nocích luxusní společnici. Tak úplně se to neslučovalo s romantickými příběhy z per autorů a autorek, kterým si myslel, že by mohla odevzdat své srdce. Třeba Thomas Hardy? Možná se zamilovala do jeho barvitých popisů přírody a motivů vášnivé obsedantní lásky, která je pro jeho romány typická? Umanuté ženy a nešťastná láska způsobená poblázněním, chybou či unáhlenou volbou? Anebo to na ni bylo příliš pochmurné a raději toužila po růžových brejličkách a dlela do noci nad tvorbou Jane Austenové? Ztracena v myšlenkách na idylickém anglickém venkově? S hrdiny, jenže jsou příliš rozdílní i stejní a zasáhnutí nepravděpodobností osudu a lásky, která se nedala předvídat? Ne, že by sám patřil mezi milovníky klasiky. Občas si něco přečetl, jistě, ale spíše nějakou detektivku nebo thriller, který ho pobavil už jen tím, že by sám mohl být postavou podobného příběhu. Avšak i on měl základy literatury v učebních osnovách, a pokud by si sám měl vybrat jednoho z “klasiků”, byl by to právě Hardy, jehož díla v sobě měly nádech realismu, ačkoli si zachovávaly všechny typické prvky romantismu a části venkovské prózy. Byla to však právě krutá realita lidských chyb, které donutily člověka platit a trpět, než došel, v lepším případě, svého vytouženého cíle, která byla jeho srdci povědomá. Její slova však nekomentuje, stejně nemá dojem, že byla mířena jemu, ačkoli vzbudila jeho zvědavost.

Vzhlédne k nebi, jako by prosil Boha o slitování a svatou trpělivost.* Než dnešní večer skončí, zadupeš moje ego do země, drahá. *Podotkne, čímž dává jasně najevo, že jí z toho dojemného lítostného divadýlka nevěří ani vteřinu. Nemá jí to ale za zlé. Sám používá rozhovor o své krycí práci jako účinný prostředek, jak změnit téma. Jelikož vždy, když začne, jeho společnost se může přetrhnout o to, aby se rozhovor stočil k něčemu záživnějšímu.* /Jak bych mohl pochybovat./ *Sleduje ji pozorně. Očividně je ve svém živlu. Jako by podobnou věc dělala už stokrát. Jako by si s těmi šaty večer oblékla i druhou kůži, masku osoby, kterou hodlá předvést jeho obchodním partnerům a částečně nejspíš i jemu samotnému. Pokusil se prostředí a situaci vybrat tak, aby byla co nejvíc uvolněná, jak jen to bylo v jeho praxi možné a on měl tak šanci vidět více z pravé Diany než jen to, co se mu rozhodla sama ukázat. Nedělal si však iluze o tom, že by mohl všemu věřit. Ačkoli byl ohledně lidí výjimečně vnímavý a chápavý, věděl, že každý se dal něčím oklamat. A Diana na svůj věk v lhaní a manipulaci určitě vynikala.* To bys měla, pamatuj na můj výtečný vkus. *Vrátí jí úsměv v podobném duchu, než se věnuje Derekovi. Poslouchá částečně i Dianu a Helen a v duchu si vítězně zajásá, když se jejich konverzace stočí k Jane Austenové. Jistěže to byla hrdinka jejího srdce. Další však již však nezaregistruje. Vnímá až ve chvíli, kdy se Helen ptá, jak dlouho jsou spolu. Na podobnou otázku se těšil. Pohled mu padne na její ruku, když ji položí na jeho zápěstí. Má upravené nehty, ale nikoli přehnanou manikúru, která se mu osobně nezamlouvala. Detail, kterého si předtím nevšiml. Méně ho však překvapilo, jak drobné měla oproti němu ruce. Pobaveně se na ni zahledí, když zvolí správný káravý tón na jeho vágní odpověď. Pohodlně se opře do měkce polstrované židle a čeká, s čím přijde. Nasazuje provinilý pohled ve správnou chvíli a v duchu krotí smích, když Diana barvitě líčí jejich vymyšlené setkání.

Musel uznat, že byla nápaditá a lhala bez jediného zaváhání. Možná by pro ni bylo lepší, kdyby zvolila méně komplikovanou historku, jelikož tímhle ho jen navnadila a svedla ke hře, kterou nedokáže odmítnout.* Zapomínáš taky na můj nehynoucí šarm. *Podotkne ležérně a odpije vína.* Víte ale, co je na tom všem nejvtipnější? Opravdu ve mně viděla svého hrdinu. *Prohlásí vážně.* A přitom to bylo celé trochu jinak. Ten kelímek jsem samozřejmě vzal omylem, byl jsem zamyšlený a slyšel jsem jen vyvolávání druhu kávy, nikoli jméno. A copak já můžu za to, že jsem si objednal úplně to samé, co ona? Člověk by řekl, že je to osud, protože jestli pijete stejnou kávu jako vás partner, je to vlastně ještě vyšší typ souznění než stejný vkus na muziku. *Podotkne přesvědčeně a pokrčí rameny.* Každopádně když tam na mě před obchodem začala ječet, v hlavě se mi honilo jen něco jako “páni, ta je sexy”. *Potřese pobaveně hlavou, úplně se ponoří do své verze příběhu.* Však to znáte, rozzlobená žena, která když se ale hněvá, vypadá buď jako roztomilé koťátko nebo jako by vás zrovna chtěla zatáhnout do postele a ne vykastrovat. Každopádně když mi tu kávu sebrala, to kouzlo pominulo. Káva je opravdu seriózní byznys a rozhodně mi ji nemá kdo co krást. Dost mi to pokazilo den, takže když jsem na ni natrefil, moožná jsem byl v nitru trochu škodolibý. Když mě osočila, že ji sleduju, odpověděl jsem jí, že já nikoli, ale asi sto metrů za ní je týpek, co ji nespustil z očí už notnou chvíli. *Zaškubou mu koutky.* V zásadě mi od té doby visela na ruce a klepala se. *Zadívá se na ni soucitně a na stole si s ní proplete prsty.* To už se mě jí zželelo, tak jí půjčil kabát a vzal ji k ní domů. Až při cestě ke mně, kdy mě zastavila policie na rutinní kontrolu, jsem si uvědomil, že jsem jí ten kabát nechal. A v kapse jsem měl samozřejmě peněženku i s řidičákem! Takže mě to moje dobrodiní stálo ještě i tučnou pokutu. *Postěžuje si.* A ráno jsem si samozřejmě chtěl kabát vyzvednout, tu peněženku jsem potřeboval. Cestou jsem si koupil kávu a měli tam i mapu města. Napadlo mě, že to bude dobrý dárek ke smíru, třeba že ji to i pobaví. Tak jsem zazvonil a čekal, než vyběhne. Nádherná i s rozcuchanými vlasy, vážně, brala dech. *Zahledí se na ni něžně a zvedne jejich spojené ruce, aby ji opětovně políbil na klouby prstů, aby se následně zákeřně usmál.* A pak mi ta potvora ZASE sebrala kelímek s prostým “jéé, děkuju, to je milý!”. A vypadala tak spokojeně, že jsem ji u toho nechal a oželel další ráno svou povinnou dávku kofeinu a místo toho se zařekl, že mi to vynahradí jinak a pozval jsem ji ven. Z mého ďábelského plánu ji svést, a pak jí ráno poté uvařit kávu do postele a následně ji na poslední chvíli vzít z jejích rukou a vypít sám, nezbylo nic potom, co jsem si uvědomil, že mě baví si s ní povídat. A že když se směje, už se za tu kávu vůbec nezlobím, přestože si stále myslím, že je kofein otázkou života a smrti. To z nás ty ženský dělají, Dereku, měkkoty a zamilovaný blázny. *Dokončí své vyprávění a spolu s Derekem na sebe spiklenecky mrknou. On a Helen se však brzy omluví a rozloučí se s nimi. Zvedne se ze židle a naposledy potřese rukou Derekovi a nechá Helen, aby ho objala. Opravdu mu trochu připomínají jeho prarodiče. Možná i matku a otce, kdyby měli šanci dosáhnout tohoto věku. Tu myšlenku však zaplaší. Nikdy nemyslí na rodiče, pokud nechce, aby jej to uvrhlo do temných úvah a špatné nálady.
Když ti dva opustí salon, zezadu obmotá ruce kolem Dianina pasu a přitáhne si ji k sobě.* Takže já jsem kávový zloděj? Takový hanebný titul, opravdu se snažíš, abych dnes odešel úplně zdrcený. *Zašeptá jí do ucha, než ji pustí a odstoupí. Přijde za nimi číšník a on jim objedná další víno, načež poprosí o soukromí.* Zavolám vás, když budeme něco potřebovat, jinak si nepřeji být rušen. *Poví jednoduše tónem hlasu, který značí dost jasně, že není zvyklý na to, aby mu někdo odporoval.* Hmm, Jane Austenová nebyla překvapení, ale Mary Shelley? To bych do tebe neřekl. *Sundá si sako a přehodí ho přes židli. Vyhrne si rukávy a znovu zamyšleně odpije ze sklenice. Zdál se teď mnohem víc zamyšlenější, opatrnější, ale stále stejně ležérní jako předtím, snad jako by mu tohle místo klidně mohlo patřit a nic ho nemohlo rozhodit. Usadí se a ukáže na židli naproti němu. Teď je jeho obchodním partnerem ona. A tohle bylo jejich jednání.* Mám pro tebe nabídku, kterou myslím, že bys měla zvážit. A vzhledem k tomu, že náš společný čas ještě neskončil, rád bych ho využil takhle. I když... *Přelétne ji opětovně pohledem a potlačí povzdech, když se dostane k rozparku a dlouhým nohám. Vsadil by se, že nejeden muž fantazíroval o tom, jak je bude mít kolem pasu, přitom co do ní bude zprudka přirážet. Nemusel si však připomínat, kolik mezi ním a touhle fantazií stálo. Byla o dost mladší a on si obvykle nevybíral partnerky, které byly v jejím věku. Nepotřeboval si nic dokazovat. Taky byla jeho potencionální zaměstnancem komplikovalo vztahy s nimi spát. Navíc už mu nebylo dvacet. Sex si užíval a rozhodně se mu nevyhýbal, ale nebyl na seznamu jeho priorit nikterak vysoko. Většinu svého času věnoval práci, i když se v zásadě bavil, jako nyní, technicky u toho pracoval. Hodně času též trávil v posilovně a fitku nebo jakýmkoli dostupným druhem sportu, jednalo se o činnosti, u kterých dokázal vypnout. Pak už mu moc volna nezbývalo, když se také občas musel účastnit společenského dění, navštívit prarodiče nebo bratra. Naštěstí nikdy nehledal a neuvažoval o vážném vztahu, maximálně si po nějaký čas vydržoval milenku nebo milence, aby se rozptýlil od starostí.* … jsem si jist, že by se ten čas dal využít i příjemněji. Ale hádám, že to potom, co ti potřebuju říct, stejně nebude na pořadu dne, Vivienne. *Použije její první jméno, čímž absolutně zničí zdání toho, že by snad nevěděl, kdo je doopravdy.* Nelekej se, nejsem tu od toho, abych ti dělal potíže, jakékoli, moje nabídka se týká práce. *Poví ještě pro uklidněnou, ačkoli se mu líbí, že ji mohl popíchnout. Rád měl situaci pevně v rukou a nenápadně ukazoval, kdo má převahu.*
Kath
Kath
Posts : 3
Join date : 2021-09-27

Restaurace      - Page 2 Empty Diana Stewart

Fri Oct 01, 2021 9:14 am
*Jeho slova o dobrých investicích sice vnímá, ale už na ně nijak nereaguje. Všimne si umně skrytého komplimentu, který právě jistým způsobem řekl a ona ho nehodlá přivést do rozpaků jen tím, že dá najevo, že si toho všimla. Pro ni totiž komplimenty byly něco, co k této práci jednoduše patřilo. Tuhle její druhou stranu obdivoval každý především proto, že se to od něj čekalo. Ale stejně je milovala. Vnitřně se tetelila blahem pokaždé, když jí někdo z těch mužů, řekl, jak je nádherná, okouzlující, inteligentní, nebo snad jako v jeho případě, že je dobrou investicí. Všechny tyhle řečičky pro ni byly jako další důkaz toho, že se o ni někdo zajímá. Že není jen nedůležitá, lehce přehlédnutelná ozdoba. Na druhou stranu, pořád přemýšlela, kolik komplimentů by jí kdo složil, kdyby sem přišlo její opravdové já. Kolik mužů by o ní řeklo, že je nádherná a okouzlující, bez té vrstvy líčidel a dobře padnoucích šatů. Kolik z nich by si ji doopravdy všimlo, kdyby jí někde potkali v obyčejných džínách a rolákovém svetru? Pravděpodobně nikdo. *
Na tvoje ego bych pravděpodobně potřebovala víc než jeden večer. *Řekne sladce, přičemž svůj výraz doplní jedním ze svých mnoha okouzlujících a rozkošných úsměvů. Tak, jako to dělala už mnohokrát. Připadalo jí, jakoby s každým soumrakem měnila svoje role a každé šaty, byly jen další divadelní kostým. A v zásadě to tak tak i bylo. Pro každého ze svých klientů sehrála to nejlepší divadýlko, co mohla. Jestli Nathan chce zamilovanou přítelkyni, která mu bude okouzleně viset na rtech, ale zároveň je dost silná a emancipovaná na to, aby mu odporovala – protože přesně takový tip ženy podle ní hledal, má ho mít. Bude žena, která ho bude dostatečně obdivovat, ale nebude za ním běhat jako předražený mopsík. Žena, která ho vyslechne, nechá se jeho nápadem zlákat, ale přesto si ponechá svůj názor, který taky hrdě sdělí. A evidentně toužil po ženě, která se nebude bát si ho dobírat, hlavně, když její humor bude inteligentní. Tohle všechno si tak nějak rychle vydedukovala za těch pět minut, co spolu strávili. A byla připravená mu tenhle balíček dokonalé přítelkyně předat velice luxusně zabalený v nádherných bílých šatech s až příliš rafinovanými detaily. Neunikne jí hladový pohled těch několika mužů, kteří ji spatří než dojdou do salonku. Nepatrně však zakroutí hlavou a zavěšená do Nathana se na něj zbožně usměje, čímž jim dá najevo jediné. Není volná a oni mohou jen tiše závidět. Nebude však lhát, uvnitř to pro ni bylo takové malé vítězství – byla nepřehlédnutelná, žádaná.
S výběrem jídla nemá problém. Pokud Nate říká, že mořské plody jsou zde skvělé, bude mu věřit. Rozhodně nebyl typ člověka, co by se spokojil s průměrným jídlem. Proto si bez váhání objedná.* O tvém výtečném vkusu nemůže být pochyb, jinak bychom tu dnes nebyli. *Poví a s úsměvem na tváři ho pohladí po předloktí, než se začne věnovat Helen a konverzaci s ní, přičemž se pořád soustředila i na rozhovor mezi Derekem a Nathanem pro případ, že by se jí snad chtěl některý z nich na něco zeptat. Věděla, že ta pravděpodobnost je nulová, ale zvyk je železná košile a ona byla zvyklá poslouchat a vnímat několik různých informací najednou. Nic jiného jí totiž kdysi ani nezbývalo. I přesto, že je s Helen jednoduché konverzovat a ona tak v zásobě témat, může sáhnout do svých opravdových zájmů, pořád si pečlivě vybírá, co kdy řekne a vzhledem k tomu, jak Helen básní o Jane Austenové, přejde na její vlnu, i když podle ní skýtá literární svět větší poklady. Ale to v tuhle chvíli nikoho nezajímá a ona jediné, co potřebuje, je zabavit Helen, zatímco její manžel a její klient spolu dolaďují obchodní smlouvu. Když dojí ani nemá pomyšlení na dezert. Přestože pečení a výroba dezertů bylo její obrovskou vášní, nedokázala se přimět k tomu něco, byť jen ochutnat. Nešlo to. Žaludek se jí výčitkami stáhne pokaždé, když se na cokoli sladkého jen podívá, v hlavě se jí rozezní hlas její matky a ona sama už přepočítává, kolik kilometrů navíc by ráno znamenala jedna makronka. Poroto raději dál pokračuje s Helen v rozhovoru, až se dostanou i na to, co očekávala. Samozřejmě, že je bude zajímat, jak se s Nathanem poznali.
Ví, že se možná pouští na tenký led, ale to je přesně role, kterou Nate pro svoji přítelkyni hledá. On potřebuje ženu, která se nebojí a klidně ho i lehce popíchne na veřejnosti, aniž by z něj udělala pitomce. Periferně sleduje, jak se pohodlně opře do křesla a potlačuje smích, zatímco ona dost barvitě líčí jejich setkání. Bylo jí jasné, že neodolá a i on přispěje svojí troškou do mlýna. To viděla v jeho očích už ve chvíli, kdy se její verze blížila ke konci. Nedokázal odolat. Jenže to ani ona ne. Nechá ho domluvit do konce, přičemž si během toho vyměňuje spiklenecké pohledy s Helen, kterým rozumí jen ženy. Když dokončí svůj monolog, s úsměvem se na něj krátce podívá a zakroutí hlavou, načež se nakloní lehce dopředu k Helen a Derekovi.*
Nechci ho nijak shazovat, ale pamatujete si na tu chvíli, kdy mluvil o tom, že naštěstí mám lepší paměť já? *Řekne s naprostým klidem, přičemž nakloní hlavu na stranu a na rtech vykouzlí ten nejupřímnější úsměv, přičemž vševědoucně kývne hlavou. Neměla v plánu shazovat ho tím, že se s ním bude dohadovat, jak to bylo, ale ani ho nehodlala nechat vyhrát. A bylo jí jisté, že použít jeho vlastní slova proti němu, dokonale stačilo.* Každopádně, ať to bylo jakkoli, důležité je, že jsme spolu. *Dodá nakonec a na chvíli si položí hlavu na jeho rameno.* To z vás neděláme my, ženy.* Podívá se na Helen, která jen s úsměvem přikvne.* To ze sebe děláte vy sami, protože chcete. *Dodá s úsměvem a znovu se natáhne pro svoji sklenku, aby se napila.
Za nedlouho se však s Helen i Derekem rozloučí, přičemž odkývá i to, že na společnou kávu musí s Helen určitě zajít. Bylo jí líto, že jí musí lhát. Ženě, která by mohla být její matka. A pravděpodobně opak matky, jenž zažila. Na to si však zakazuje myslet a pomohou jí k tomu ruce na jejím pase, které si ji přitáhnou k sobě a u ucha ucítí Nateovu tvář. Škádlivě se usměje a natočí tvář směrem k němu.* O tom srdečně pochybuji. Tebe jen tak něco nerozhodí, natož malá holka jako já.* Odpoví mu, přičemž svoje dlaně položí na ty jeho.* Nehledě na to, že jsem si všimla, jak moc tě ten příběh baví. *Dodá vědoucně a nechá se pustit.* Jane Austenová je velice dobrá autorka o tom není potřeba diskutovat, ale rozhodně není literární poklad, je typická a prvoplánová. *Řekne s lehkým pokrčením ramen. Helen už tu nebyla, takže s klidným svědomím mohla přiznat, kdo podle ní si zaslouží obdiv.* Mary Shelley, Francis Scott Fitzgerald, Herman Melville, Vladimir Nabokov, John Steinback, nebo třeba Thomas Hardy. Tihle všichni jsou podle mě literární poklady a ne jen devatenáctého století. A mohla bych pokračovat, ale to už by pro tebe určitě nebylo tak vzrušující. *Dopoví, přičemž se pomalu vrací zpátky ke stolu, zatímco ho sleduje, jak si sundává sako a vyhrnuje si rukávy. Rozhodně to nevypadalo, jakoby se chystal si ji vzít na stole právě teď a tady. Nechystal se si s ní užít, to poznala ještě dřív, než vůbec něco řekl. Tohle přesně dělal její otec, když se chystal o něčem zapáleně jednat a dělali to všichni bohatí obchodníci. Jako by snad potřebovali dát najevo, že i přes jistou ležérnost a pohodlí jsou to oni, kdo určují pravidla. Ve chvíli, kdy jí pokyne, ať se posadí naproti němu už není pochyb o tom, co tohle všechno znamená. Bože, měla by přeci jen více věřit své intuici, která jí od začátku říkala, že tady něco nehraje. Neunikne jí pohled směrem k jejímu rozparku a ona si neodpustí samolibý úsměv. Jistěže i na něj tenhle rafinovaný detail působil a vsadila by svůj dnešní honorář na to, že právě jeho myslí proběhla ne jedna velice vzrušující představa. Posadí se naproti němu, přičemž nohy překříží v kotnících a rukama se opře o područky křesla. To, co řekne vzápětí, ji vytrhne z jistého vnitřního klidu a ona děkuje všemu a všem, že má na sobě tyhle šaty, kostým propůjčující cokoli si zamane. Nehledě na to, že i když někde hluboko její útroby svírala neuvěřitelná panika, navenek nehnula jediným svalem, stejně jako když ji zneužil otcův nejlepší přítel. Nepohnula se, ani nehlesla. Nemohla, byla tak naučená a vychovaná od malička. Nedat na sobě znát vůbec nic. Protože každý predátor vycítí slabost. A Nathan v tuhle chvíli byl tím predátorem. Na tváři se jí objeví úsměv – ne ten rozkošný, kterým ho obdarovávala během večeře, nýbrž chladný a naprosto formální, stejně jako pohled v jejích očích. Posune se v křesle a nakloní se dopředu, přičemž si proplete prsty a opře se o okraj stolu a ledový pohled upírá do jeho očí, aniž by uhnula.* Jestli se mnou chceš o něčem jednat, musíš se spokojit s Dianou.* Řekne s klidem a lehce se pousměje. Pak ale znovu nasadí ten tvrdý, neproniknutelný výraz, díky kterému působila starší než ve skutečnosti byla.* Protože Vivienne je mrtvá. *Pronese chladně a s pohledem upřeným do jeho očí se napije vína. Zakázala si panikařit, zakázala si myslet na svoji rodinu, zakázala si cítit jakoukoli emoci. Ne, dokud nebude doma. Vytěsnila všechno, až z ní zůstala jen chladná skořápka. Formální, nebojácná a odhodlaná.* Pokud se ti to nelíbí, a hodláš mě dál oslovovat tímhle jménem, nemáme o čem diskutovat. *Dodá, když pokládá sklenku zpět na stůl. Netušila, co po ní chce a pravděpodobně zůstala jen ze zvědavosti, protože nehodlala přijmout nic z toho, co jí hodlal nabídnout.*

Ginny
Ginny
Posts : 211
Join date : 2021-08-25

Restaurace      - Page 2 Empty Nathan Benjamin Hardy

Fri Oct 01, 2021 3:13 pm
*Ohledně jeho ega měla rozhodně pravdu. Byl si až příliš jistý sám sebou. Uměl skvěle číst v lidech, dokázal vybudovat investiční společnost a zároveň z malého gangu sestavit mafii, ačkoli to slovo neměl rád, ale pravdou bylo, že výstižnější označení by nalézal jen těžko. Do toho rozhodně nepatřil k lidem, kteří by měli ohledně svého vzhledu nějaké komplexy. Nejspíš to bylo tím, že ho vlastní vzhled zas tolik nezajímal. Dnes měl na tváři nedbalé strniště, asi ho zas nechá růst na mírné vousy a oholí se, až bude mít náladu. Oblékal se tak, jak se cítil dobře a jeho tetování pro něj měla osobní význam, nešlo jen o prostoduchou ozdobu těla. Během večeře si s Dianou vymění nějaké ty drobné narážky a pohledy s předstíranou náklonností, ale on se hlavně soustředí na dojednání obchodu, než si dovolí se trochu pobavit nad historkou Diany o tom, jak se poznali. Nebojí se však tehle příběh ještě více vyeskalovat. Pobaveně si odrkne a zavrtí hlavou.* Na jednom se asi shodneme, Dereku, nechat ženu myslet si, že měla pravdu, ti zaručí klidný večer, takže ji při tom nechám. *Oplatí jí rýpnutí, jinak by to nebyl on. Vlastně se mu zamlouvalo, že se nenechala zastrašit a vyvést z míry. Pro něj osobně to byly atraktivní vlastnosti a být tohle doopravdy a nejen hloupá šaráda, v tom okamžiku uvědomění by po ní poprvé skutečně zatoužil. Její výzor dokázal ocenit, ale byla to povaha, co ji činilo přitažlivou. Jen kdyby si mohl být jist, že je to pravda a ne maska, kterou zvolila na základě toho, co očekávala, že po ní chtěl.* Možná, ale jste důvodem, a to stačí. *Uzavře to a rozloučí se s Derekem a Helen. Nemohl popírat, že bylo příjemné ji vzít kolem pasu a na chvíli ji k sobě přitisknout. Voněla opravdu příjemně, skoro by mel chuť jí ten parfém koupit a poslat. Nejdřív by však musel zjistit, o jaký se jedná. Výzva v představě toho, že by snad v nějaké druhé parfumerii - nevěřil, že by se spokojila s něčím laciným - postupně očuchával všechny flakonky, než by našel vůni, jež se mu vryla do paměti, byla poměrně vtipná a tím pádem téměř lákavá. Napadaly ho hlouposti. Možná by měl vážně přijmout nabídku bráchy a zajít s ním někdy do baru a najít si nějaké jednorázové rozptýlení. Očividně si tělo žádalo své, pochyboval totiž, že bylo něco správného na tom, aby ho přitahovala holka, co sotva vyrostla z teenegerských dětských let.* Naznačuješ tak snad, že bych těch večerů s tebou měl strávit víc? *Neodolá však poznámce. Raději ji pustí a pokrčí rameny.* Bylo to příjemné a nápadité, nevěřila bys, nakolik je pro mě vytrhnutí z běžné rutiny žádané. *Uzná upřímně. Nemá důvod v tomhle lhát. Má dojem, jako by stále potkával ty stejné lidi, řešil stejné věci. Všechno bylo tak ponuře předvídatelné. Na jednu stranu byl rád, poskytovalo mu to kontrolu a pocit moci. Občas člověk ale potřeboval něco víc. Adrenalin. Zábavu a smích. Jinak se z něj stala bezduchá stránka, které se v hlavě míhaly myšlenky jak na běžícím páse, ale nedoprovázely je žádné emoce. Zaujme ho, když se rozmluví o autorech. Možná protože to působí, že mluví od srdce. Nevymýšlí si. Nemá k tomu moc co přispět, jelikož tuhle literaturu opravdu příliš nečetl, ale když zmíní Hardyho, přeci jen se lehce pousměje.*„Jak je možné, že žena umí vidět z dáli to, co muž nevidí ani z blízka?“ *Nadhodí jeden z jeho oblíbených citátů.* Austenová je možná oblíbená, ale Hardy jakožto muž ironicky mnohem lépe vystihl ženské postavy, zvlášť jejich tendence k tragické lásce. *Zhodnotí to, i když si nemyslí, že by s ním Diana souhlasila. Byl však důvod, proč si většina Hardyho hrdinek prošla nešťastnou láskou a tragickým osudem.
Více se uvolní a sundá si sako. Pro Dianu je to možná póza, ale pro něj to bylo pohodlnější a pravdou bylo, že si tohle výhradní soukromí platil. Mohl by si klidně koupit celou restauraci. I ji si zaplatil. Mohl se chovat s ležérní povýšeností, protože jednoduchým faktem bylo, že tady a teď má otěže v rukou on a není třeba předstírat cokoli jiného. Nachází se před ním další obchod. Tentokrát měl mnohem menší šanci toho dosáhnout vytouženého závěru, ale o to víc se těšil. Měl rád dohadování, přetahování, argumentaci. Čím víc bude dělat nedostupnou, tím víc se ji bude nejspíš snažit nalákat. Všimne si jejího pohledu na stůl a lehce provokativně se pousměje.* Už jsem dezert měl. *Podotkne nevinně, kdyby ji snad napadlo, že si ji na tento stůl chce vysadit. Navíc co všechen ten drahý porcelán a broušené sklo? Nebyl přeci neandrtálec. Všimne si lehké změny v držení těla. Drobné napětí. Sice zvládla udržet netečný výraz, ale vytrénované oko poznalo, že se svými slovy trefil přesně tak, jak chtěl. Obdivoval však, že mu neodsekla. Místo toho si raději vzala chvíli, aby si srovnala emoce, než mu věnovala úsměv sic chladný, ale o dost upřímnější než ty milé přeslazené, kterých se mu dostávalo celého večera. Nejspíš byl opravdu zvláštní, ale takhle tiše namíchnutá mu byla o dost víc sympatická. O to mu šlo. Trochu ji vytáhnout z té ochranné ulity a ujistit se, že bude jednat s Dianou a ne jen nějakou její verzí, ačkoli by ho nepřekvapilo, kdyby během chvilky prostě jen nasadila jinou. I on žil ve světě přetvářek, ale o to víc mu přišlo únavné ji nasazovat i v době, kdy to nebylo nutné.* Jsem skromný, přežiju to. *Odvětí jí. Nezdá se, že by ho vyvedl z míry její odtažitý přístup. Pokud něco, zdá se naopak spokojenější a pobavenější než předtím. Pohled jí v klidu oplácí a pokrčí rameny.* Řekl bych že spíš pohřbená zaživa a zoufale škrábe o víko rakve. Ale budiž. *Nechápal, co si lidi mysleli o tom, že když si změní jméno a začnou se chovat a oblékat jinak, dokonce se odstěhují, tak nechávají minulost za sebou. To prostě nejde. Minulost nás formovala, nemůžete jednoduše odstřihnout kousky charakteru a vzpomínky a tendence, vše, co vám nevyhovuje. Ale ani to ho nepřekvapovalo, Diana byla v zásadě v tomhle ještě dítě, neschopna pochopit sebe samotnou. Všeho její sebevědomí bylo hrané, protože nikdy neeakceptovala sama sebe, ne se vším všudy. Nate by lhal, kdyby tvrdil, že nežije v každodenním rozporu se svým svědomím, ale věděl to a přijal to. Znal se a v tom vědomí bylo cosi uklidňujícího, co ho udržovalo v klidu, i když mu mohl do očí někdo vmetat urážky a jeho minulost. Byla jediná věc, co ho dokázala vyvést z míry a to vrah jeho rodičů. Jeden byl stále na svobodě a vždy byl podrážděný tímhle faktem, když nad tím začal uvažovat.* Nemám problém. *Pro něj za něj se mohla jmenovat Červená Karkulka a bylo by mu to fuk. Jen věděl, jak se zavrtat pod kůži.* Zastupuju skupinu, která zaměstnává právě i luxusní společnice. *Nemusí se moc bát o tom mluvit. K dnešní večeři se v podmínkách vztahovala i její mlčenlivost ohledně čehokoli, co dnes během večeře vyslechne. Mohl by jí zničit život. A měl lepší konexe než ona.* Možná si o Haggis něco slyšela, většina jsou nabubřelý historky, co se nezakládají na pravdě. Ale když si shrneme fakta. *Opře si lokty a předloktí o stůl, když se k ní trochu nakloní.* Jsi placená společnice. Pochybuji, že jsi nikdy s klientem nespala, takže nezáleží, jak to nazveš, v očích zákona budeš odsouzená jako prostitutka, pokud se to někdo dozví. Jsi bez ochrany, nemáš tu rodinu a nemáš nad sebou nikoho, kdo by zabránil tvému klientovi překračovat meze. *Jeho tón je sice věčný, ale dívá se na ni zkoumavě, snad i s trochou pochopení. Když se ji snažil během večeře pochopit, procházel její možné motivace, skončil nakonec u rozhodnutí, že vsadí na kartu, která se mu zdála nejjistější. Měla peníze, její rodina byla bohatá, přesto si nechávala platit za společnost. Což znamenalo, že buď měla ráda adrenalin, který se však dal získávat i snáze, rebelské období vůči rodině, to by se jim to ale snažila vmést více do tváře, anebo jednoduše toužila po špetce pozornosti. Její rodiče mohli být zaměstnaní lidé, jednoduše nedávali své dceři dost lásky. Vídal to ve světě často.* Pracuj pro nás. *Pokrčí rameny.* Nepřijdeš o žádné peníze, naopak máme velice lukrativní klienty, kteří platí více, než jsi nejspíš zvyklá. Dvacet procent odvádíš Haggis, což je pořád značný zisk pro tebe, aby sis žila, jak se ti zlíbí. Podmínky setkání s klientem určuješ ty, klient s nimi musí dopředu souhlasit. Pokud je poruší mírně, smíš schůzku ukončit a daný člověk je zařazen na black list. *Tudíž už mu Haggis své služby neposkytuje.* Pokud se je pokusí porušit výrazněji, máš nouzový kontakt na někoho, kdo tě odtamtud dostane. Plus je známo, že pokud položí někdo prst na holku od Haggis, aniž by to ona chtěla, ten prst se mu zlomí. Když to bude celá dlaň, půjde se jeden prst po druhém. Nikdy se ti nestalo, že by někdo překročil meze? A když budeš dál na vlastní pěst, jak víš, že se to nestane znovu? A pokud by ses dostala do potíží, kdo ti bude krýt záda? Nabízím ti férovou nabídku. Můžeš je získat. Zázemí. Jistotu. Dokonce něco jako rodinu. *Nakloní hlavu lehce na stranu.* Mí nadřízení si hodně zakládají na loajalitě. Nebudeš mít žádné kšefty bokem a budeš jednat s respektem, tak budou jednat i oni s tebou. Budeš mít kolegyně, které jsou poměrně semknutá skupina, starají se jedna o druhou. Nemyslíš, že by bylo dobré, kdyby se jednou někdo staral o tebe? *Nadzvedne obočí. Z jeho pohledu na to byla sama. Protloukala se. A možná jí v něčem ta svoboda vyhovovala. Znal však i ten druhý hlas, který v sobě měla většina lidí. Touhu k někomu nebo nějak patřit.* Nemusíš se samozřejmě rozhodnout hned teď, ale možná bys o tom měla uvažovat. *Odpije ze sklenky víno, zatímco čeká na její reakci.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 72
Join date : 2021-07-22
https://rpgedinburgh.forumotion.eu

Restaurace      - Page 2 Empty Re: Restaurace

Sat Nov 13, 2021 10:33 pm
Hra ukončena
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 2 Empty Harry William Smith

Sat Apr 09, 2022 3:39 pm
*Neřídí jako floutek, tedy občas má jen jednu ruku na volantu, ale zdá se, že jede až překvapivě klidně a pomalu. Nerozčílí ho ani zastavování před přechodem kvůli starší paní, dokonce ani pomalé auto před nimi. Jako kdyby takové věci šly mimo něj. Když zaparkuje před restaurací, vezme si ze zadních míst kabát, který si bleskově obleče, a vzápětí si upraví prsty hnědé vlasy. Koukne, jestli je i ona venku z auta a klíčky ho zamkne.* Tak jsme tu. No tak povídej, jaké auto je tvé vysněné? *Zeptá se jí, zatímco s ní zachází do restaurace, kde jim ohlásí, že shání stůl pro dva. Počká, než je číšník usadí a vzápětí jí nabídne gestem pomoc z kabátu, než pověsí i ten svůj, aby se posadil naproti ní.* Chodíš sem často? *Zeptá se, zatímco se rozhlédne okolo.* Pochybuji, že tu mají pizzu. Rozhodně je to totiž fast food.
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Restaurace      - Page 2 Empty Re: Restaurace

Sat Apr 09, 2022 3:40 pm
*Štve mě čím dál víc, vždyť on je klidnější za volantem než já, já si ráda zanadávám, zvlášť když lidi nedávají blinkr, nebo se mě pokoušejí zabít tím, že mi vjedou do přednosti, ale on byl klidný, přistihla jsem se, že sleduju jeho obličej a to jak se tváří, je soustředěný a na tváři má pořád ten výraz, kdy se ..skoro usmívá ale neusmívá. Když zastaví, vystoupím a narovnám si šaty, dojde mi, že jsem venku a ne doma...okay...tohle zvládneš Alci, nejsem totiž moc zvyklá chodit do společnosti, radši si zalézám ke krbu s tou pizzou a knihou. Přejdeme do restaurace a on se zeptá na moje vysněné auto.* "Tak vysněné...to by byl Chevrolet Impala...ale ...to není moje auto." *povím pobaveně a popravdě trochu okouzleně mu předám kabát,chová se jako gentleman a to mě znervozňuje a zároveň mi to imponuje, promnu si rukou paži té druhé a usadím se. Když se přidá, pokračuju.* "Mám brouka...zeleného s fialovými kytkami...to je moc fajn autíčko...a popravdě? Sem? Tady jsem poprvý..." *Zasměju se.* "Ale slyšela jsem , že je to tu pěkný a vždycky sem chtěla zajít, ankonec ale skončím většinou u Alesandra nebo si něco objednám domů." *Pokrčím rameny šibalsky a pak po něm šlechnu okem.* "Tys vážně nikdy neměl pravou italskou pizzu? Jako vážně?" *zavrtím hlavou, jistě o co dělá pizza hut je ksindl, ale pravá italská je přeci skvělá. Přijmu od číšníka menu a otevřu ho se zájmem.* "Co si dáš?" *Zeptám se ho ale není to úplně fér, určitě se netrefí do mýho vkusu, jsem veganka ale to on neví.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 2 Empty Harry William Smith

Sat Apr 09, 2022 3:40 pm
*Na to auto jen přikývne. Nikterak nedá najevo, co si o tom myslí nebo tak. Menu si sice vezme do ruky, ale dokud se ho nezeptá, nekoukne do něj, to teprve v tu chvíli.* Už jsem.... měl pravou italskou pizzu. Ano. To není fast food. Ale to, co většinou jíš tady, tak to už je. Mimo to, zdá se, že pizzu jíš často. *Broukne mimochodem.* Tak aspoň bude změna. *Vysvětlí a konečně na ni koukne.* Dám si trhaný vepřový žebro s pečenými bramborami a čtyřmi druhy sýru. *Oznámí konečně. No jo, to není úplně veganská volba.* A ty?
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Restaurace      - Page 2 Empty Re: Restaurace

Sat Apr 09, 2022 3:43 pm
*Zvednu obočí nad jeho poznámkou, o tím jako myslel že ji jím často?! vypadám snad tlustá? Napadne mě a pokrčím rameny.* "No ráda vyzkouším něco nového." *Zalžu malinko protože jsem konzervativní jako blázen. A hádat se s ním že Alessandro je ital a dělá luxusní pravou pizzu, potřetí nebudu, jeho smůla že přijde o takovou delikatesu.I když mi bylo jasný, že vegan není, stejně jsem jeho volnou lehce zklamaná, nicméně to není moje místo mu říkat co si má dát. V restauraci která je běžná není moc variant a tak se rozhodnu pro vlastní invenci.* "Já si dám ten salát s kozím sýrem bez kozího sýra a hranolky." *Zaklapnu meníčko.* "Dáme si víno?" *navrhnu mu.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 2 Empty Harry William Smith

Sat Apr 09, 2022 3:43 pm
*Pohled sklopí zpět k menu, chvíli zvažuje to víno.* Hmm... /Když si dám dvě decky bílýho, za hodonu budu mít... eh, rychlý výpočet... hm, žádná celá dva. No to jsem furt v toleranci, ale zas./ Dám si tonic, když řídím, tak nepiju. *Poví naprosto klidně, pravda, sice ho to láká, ale riskovat cizí životy kvůli chuti na víno, to úplně není jeho styl, ačkoliv ví, že ve Skotsku je tolerance alkoholu stejně jako v Británii, kterou dokonce ani nezasáhlo snížení tolerance.* A... co že si to dáš? *Zvedne trochu zamračený pohled.* /Hranolky a salát?/ *Povzdechne si.* Tak to ne, proč si to tady vybírala, když tu nemají veganský jídlo? *Zeptá se nechápavě.* Jedeme jinam, tímhle se přeci nenajíš. *A to sám začne očima prolítávat jednotlivá jídla.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Restaurace      - Page 2 Empty Re: Restaurace

Sat Apr 09, 2022 3:53 pm
*Plácnu se do čela když se nad tím zamyslí.* "Jasně, řídíš, mě to nedošlo, promiň...měla jsem v hlavě, že půjdeme pěšky." *Nechci vypadat nezodpovědně, protože to opravdu nejsem, n druhou stranu před jídlem bych si dala dvě deci klidně i já, to vyprchá hrozně rychle. Nicméně to musím ocenit, buď se chtěl předvýst, nebo je vážně takovej a to se cení.* "Tenhle salát ale bez sýra, já nejím sýry a hranolky, mohlo by to být dobré, jsou tam glazované vlašáky, červená řepa a směs salátů." *Ukážu mu co mám na mysli.* "Ale mě to nevadí, tohel je moc fajn, já jsem zvyklá umět si vybrat z jídel..Harry to je v pohodě fakt." *Páni..je naštvaný nebo má opravdu starost abych se dobře najedla...Nakloním hlavu na stranu malinko zmateně a usměju se na něj.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 2 Empty Harry William Smith

Sat Apr 09, 2022 8:06 pm
*Nějakou dobu na ni ještě zkoumavě zamračeně hledí, jen na chvíli převrátí oči k lístku, aby se podíval, co si tedy vybrala, když ale přijde číšník, zvedne k němu pohled.* Slečna si dá tenhle salát, nicméně žádný sýr, maso... med... prostě veganskou verzi. A... hranolky k tomu chceš nebo ne? *Trochu zmateně na ni zamrká, protože na nich nevidí nic neveganského, ale prostě teď nechápe, jestli je teda jí nebo nejí.* /Ta holka je fakt pometlo./ *Koukne zpátky na číšníka.* Pro mě tu osmičku. K pití si dá... *Koukne na ni a přimhouří jedno oko.* /Co se hodí k salátu... hm... aurelius... nebo.../ Dvě decky bílého, máte Sauvignon? *Koukne po ní, jestli mu volbu schválí, jinak to samozřejmě změní.* A pro mě prosím zázvorový tonic. *Zaklapne svůj lístek a podá ho číšníkovi, než svou plnou pozornost přesune opět ke svému doprovodu.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Restaurace      - Page 2 Empty Re: Restaurace

Sat Apr 09, 2022 11:36 pm
*Dívala jsem se na něj opravdu v pohodě, nemám problém si vybrat i mimo veganskou restauraci, tady se najíme oba, kdybych ho směrovala do veganské, tak si tam třeba nedá nic a to by bylo nefér.* "Anoo, pokud je neděláte na loji..." *číšník přitaká že mají na oleji takže si objednám i hranolky. Dívá se na mě ale ne zle, spíš zaujatě a mě se to líbí, baví mě jeho pohled i snaha mi porozumět.* "Sauvignon je fajn, děkuju..." *Přikývnu nad jeho volbou která mi vyhovuje, když číšník odejde, musím se uculit.* "Děkuju, jsi všímavý, to by člověk tdo takévýho floutka neřekl." *Popíchnu ho v našem stylu škádlení a zvednu hlavinku pobaveně.
Restaurace      - Page 2 Tumblr_py3dopp5Cx1xlv8m3o1_400
Sponsored content

Restaurace      - Page 2 Empty Re: Restaurace

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum