Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  - Page 2 Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 1:26 am
*Asi není dvakrát bezpečný sedat si na zídku balkónu, když jste nametený, co? Ale sedne si aspoň co nejblíž zdi. No ona si beztak myslí něco o tom, že bezpečný není ani vést konverzaci s Ryanem.* /Až přijde, s radostí mě strčí dolu. Eh... to je výška. To je... zajímavý úhel pohledu./ *Mně je trochu blbě jen si to představím, ale Skye si to zřejmě v tomhle stavu užívá. Mimo to už je na balkóně zase sama, a tak si i ona užívá výhledu a přicházejícícho Ryana si zprvu ani nevšimne, to až potom na něj překvapeně zamrká.* Vzal si mi tequilu sunrise? To je průhledný, nevypadá to jako tequila. *Poví s lehkým nespokojeným a opileckým zamračením.*
Byty v moderní části města  - Page 2 Zendaya-ok
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  - Page 2 Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 1:31 am
Jasně, akorát tam nebyly olivy ani deštníček. Nakonec jsem se teda zmohl jenom na pivo. *Řekl trochu ironicky* Víš Skye...bylo to fajn...akorát jsi potom rychle odešla. Tak jsem si myslel, že ti o nic nešlo. Ale to je fuk....už se k tomu asi nechci vracet.....Spíš mi řekni jak se máš... *A to myslí zrovna opravdu upřímně. *
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  - Page 2 Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 1:36 am
*Tak nějak si udržuje rovnováhu, co si budeme, stačilo by se zaklonit a proletěla by se dolu na chodník volným pádem. A tak se aspoň jednou rukou drží okraje a druhou se opatrně natáhne pro pití. Trochu ochutná.* Hm... Pivo a sprite? Vážně? Ty jsi nemožnej, skoro začínám doufat, že si do toho nějaký drogy přimíchal. *Zklamaně se zadívá na hladinku tekutiny.* /Ach jo, trouba./ *Koukne znovu na něj.* Bylo to osobní. Ale... i kdybych si o tobě nemyslela, že jsi blbec. Tak bych odešla. Rána potom jsou vždycky hrozně trapný, vždycky odcházím. A když je to u mě, tak je prostě vyhodím. *Poví jednoduše.* Tak kvůli tomu už neplač. *Poví chladně.* Není moje vina, že to byl tvůj nejlepší sex v životě. *Zamumlá a trochu se zapotácí, ale pití položí a chytne se oběma rukama.* Mám se... jo... jde to. Ty?
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  - Page 2 Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 1:47 am
*Všímá si, že docela evidentně zápasí s rovnováhou. Navíc zase začíná mít záplavy sarkasmu a ironie.* Půjč... *A opatrně ji vezme pití z ruky* Víš Skye, jsi docela opitá. Zavolám ti taxi a trochu se z toho vyspíš. Alespoň si to všechno necháš projít hlavou....Co jsme si chtěli říct, řekli jsme si, ale teď mám dojem, spíš mluví ty drinky než ty.... *A nabídne ji rámě* Jinak, kdyby tě nabídlo něco vyčítat Hamiltonovi, nedělej to. Z toho jsem jenom vytáhl, jestli tu budeš......No a....opět máme zajímavý večer. Nicméně tentokrát se máme k čemu vracet že? *Domluví a podívá se na hodinky a telefon.
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  - Page 2 Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 1:50 am
*Zavrtí hlavou a lehce ho bací do toho nabízeného rámě. Pořádně na něj ale nekoukne, hlavou se opře o zeď vedle, co na tom, jestli se o ni poškrábe nebo bude špinavá.* Já jsem na párty, přišla... jsem se bavit. Ty si klidně jeď. Já... *Koukne na něj.* Si nenechám poroučet, Ryane. *Zašeptá mu tiše.* A to poslední, co dnes hodlám dělat, je být sama někde na koleji a přemýšlet. /Hm, mohla bych k Victorovi na kolej, on by určitě neprotestoval./
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  - Page 2 Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 1:58 am
Fajn...Nebudu tě nutit *Podívá se kolem sebe a chystá se odejít.* Víš Skye....s tebou člověk nikdy neví...fakt ne...Podle mě sama nevíš co chceš, ale já ti to nezazlívám, protože já taky ne...Jenom si myslím, že bys to ulehčila tím, kdybys nedělala nedostupnou *Zadívá se jí do očí a pak ji překročí a odchází pryč.* Mimochodem... *A to už nedořekne. Spíš to řekne to prázdna. Něco jako. Ráno ti napíšu. Nicméně to neřekne. Prostě se na ni podívá a pomalu odchází pryč. Podle Ryana Skye určitě není ve stavu něco řešit.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  - Page 2 Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 2:05 am
*Pomalu sleze z té zídky.* Já vím, co chci. *Ujistí ho.* Já to jen nechci povídat tobě, protože k tomu nemám důvod. Nehraju si na nedostupnou. Prostě jen nejsem další, která se z tebe složí jen proto, že sis na ni ukázal. A upřímně, jediný důvod, proč po mně teď pálíš je, že tě štve, že jsem odešla já od tebe a ne ty ode mně. *Opět velmi přesvědčená o své pravdě.* Kluk, který mě dostane... pro mě bude bojovat. Ty se jen bavíš mým ponižováním. *A aniž by se rozloučila, zůstane koukat na město.*
Sponsored content

Byty v moderní části města  - Page 2 Empty Re: Byty v moderní části města

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum