Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Pobřeží       - Page 2 Empty Skye Murray

Wed May 18, 2022 7:14 pm
Šla bych na kolej, pokud ti to nevadí. *Začne, když se začne zvedat.* Ale kdyby si chtěl, klidně bych se podívala předtím.. než si budu číst... ještě na nějaký film. Nechceš se přidat? *Navrhne mu poměrně nenuceně.* Vlastně se snažím dokoukat filmy s Belmondem, znáš Belmonda, ne? Tak klidně můžeš nějaký vybrat. *Navrhne mu nevinně, zatímco se pomalu dostává dál od moře.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Pobřeží       - Page 2 Empty Victor Thomas Jones

Wed May 18, 2022 7:52 pm
S Belmondem... Vzpomínám si, že jsem kdysi viděl ten o tom zbojníkovi... Nevíš, jak se jmenuje? Hrála tam Claudia Cardinale... Tak třeba ten? *Přemítá, zatímco sbírá věci a následuje Skye směrem do města. Zapadající slunce jim teď svítí do zad.* To koukáš na všechny filmy s Belmondem? Já jenom, že jich je tak osmdesát...
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Pobřeží       - Page 2 Empty Skye Murray

Wed May 18, 2022 7:54 pm
No a co, že jich je tak osmdesát? A vím asi který myslíš, ale nevím, jak se jmenuje. Jo, na ten koukneme. *Odsouhlasí mu no a společně s ním tedy kráčí poměrně rychle na ty koleje. Asi jí je fakt zima, no. Ještě aby ne, v tom mokrém spodním prádle.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Pobřeží       - Page 2 Empty Harry William Smith

Thu Jul 21, 2022 9:50 pm
*Zrovna se loučí s několika kamarády, po jejich odchodu ale zůstane sedět na pláži na houpačce, takové dost improvizované houpačce, hezky na s výhledem na moře. A jen tak v plavkách se tam pohupuje a sleduje hladinu vody. Vlasy má ještě trochu vlhké, slepené solí a na těle se mu dělají bílé cestičky, jak na něm mořská voda osychá. Nos má trochu opálenější než zbytek těla a přesto, že tam extra velké teplo oproti jiným přímořským státům není, nezdá se, že by mu byla kdovíjaká zima. Vypadá prostě... spokojeně.*
Pobřeží       - Page 2 2ae03595f4705991b4f1077bb0615420
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Pobřeží       - Page 2 Empty Re: Pobřeží

Thu Jul 21, 2022 10:00 pm
*Začalo léto v plném proudu, horka se šplhala nahoru a já začala chodit na pláž, protože jak moc nesnáším běhání, tak moc miluju plavání a vždycky jsem si našla chvíli abych zajela na pláž, sice v autě, ale nebylo to z centra tak blízko abych to s prací stíhala na kole. Navíc se mi tu krásně přemýšlelo a dokonce! Jsem svou bílou kůži zvládla zhruba o odstín opálit! Moje frustrace z toho jak marná jsem co se týče kluků začala opadat a já se začala pomalu a jistě vracet ke svým knihám a psaní disertačky. Přijela jsem v podvečer, stíny se už dloužily ale pro mě to byl super čas na plavání. Už protože tu nikdo nebyl, jak jsem si myslela, a taky nebylo takové horko, protože bych se mohla snadno spálit. Vlezla jsem do vody na sobě měla jednodílné plavky s mandalami a všemi barvami duhy a vlasy stažené na temeni hlavy pinetou. Postupovala jsem pomalu abych si zvykla, ale moře mělo jiný záměr a tak proti mě šplíchlo tak silnou vlnu, že jsem se zakymácela a vykřikla pod náhlým olitím ledovou vodou. "Jejš marjá, brrrr....to je studenýý." No kdybych nemyslela, že jsem sama nikdy bych se tak vokálně nevyjadřovala.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Pobřeží       - Page 2 Empty Harry William Smith

Thu Jul 21, 2022 10:09 pm
*Prudce otočí hlavou, když ten výkřik uslyší.* Jste v po... *Malinko se uklidní, protože pozná, že jo. A teprve v tu chvíli začne mhouřit oči.* Ah... ahoj. *Pozdraví tak jako pohodově, když pozná, o koho se jedná. Pousměje se, a pak se začne zase tak jako pohupovat a sledovat vodu. Ale no, možná občas pokoukne i po ní v těch plavkách. Však co by ne, nemůže vykoukat nic, co by ještě neviděl, hm?*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Pobřeží       - Page 2 Empty Re: Pobřeží

Thu Jul 21, 2022 10:14 pm
*Uslyším za sebou hlas a otočím se, načež se zakymácím a dopadnu na zadek do písku. "Toliko k elegantnímu přistání..." Odtuším a přemýšlím proč jsem si toho kluka předtím nevšimla. Jenže když mě pozdraví dojde mi o koho se jedná. "Jej...ahoj...vůbec jsem tě neviděla..." povím k němu a prohrábnu si vlasy, který se mi rozpustily. takže je zase vysoukám do drdolu snažíc se vypadat cool, i když to po tom pádu půjde těžko. Nevadí Alci...pomyslím si a vpluju do vody pár tempy, když jsem už stejně mokrá, abych si zaplavala jak jsem měla v plánu. Snažím se pravidelně dýchat protože i když je to pár týdnů, stejně je mi před ním trapně.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Pobřeží       - Page 2 Empty Harry William Smith

Thu Jul 21, 2022 10:50 pm
*Koukne na ni a zdá se, že váhá, jestli jí nemá jít pomoc. Ale nechce ji uvést do nějakého trapného momentu, a tak prostě nechá být a jen tak se pousměje.* Jo, to nic. Svítí dost slunko. *Pokrčí rameny a sleduje ji, jak si to někam odplave.* Jsi tu sama? *No... stejně udržuje nějakou tu zdvořilou konverzaci, protože vlastně proč ne. Ono už je to asi dávno za ním. Kluci to mají prostě jednodušší.* Dávej si pozor, ty vlny jsou dnes silný, odnese tě to do prčic, ani nevíš jak. *Poví tak jakoby mimochodem, než se sám vydá hezky k vodě a postaví se do ní po kotníky.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Pobřeží       - Page 2 Empty Re: Pobřeží

Fri Jul 22, 2022 10:06 am
*Slyším jak mluví a tak neplavu daleko a otočím se na záda abych viděla směrem na něj. "Jo..chodím sem od doby co začalo být plavatelno...miluju vodu." Přitakám k němu, vypadá, že se chce bavit a to je dobré...musím si zvyknout že tu je i přes tu trapnost co jsem na něj vybafla a nemůžu se mu donekonečna vyhejbat, ty tři týdny byly dost náročný, protože on je zdá se všude. "Umím plavat dobře...i když..se to z toho entrée nezdálo..." zakřením se sebekriticky. "Přidáš se? Vždycky plavu k bójkám, tam strávím chvíli a pak zase zpět." Kývnu hlavou na horizont, je to nějakých sto metrů, ne daleko.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Pobřeží       - Page 2 Empty Harry William Smith

Sun Aug 14, 2022 9:16 pm
*Pousměje se.* Ale jo, co bych se nepřidal. *Přikývne a vydá se do té vody za ní. Jakmile to jen jde, ponoří se a začne plavat.* Mám rád plavání taky. *Nijak se nežene, plave tak jako poklidně, snad aby ta konverzace nevyhasla u toho.* Nějakou dobu jsem tě neviděl, jak ses měla? *Jeho podivně klidný a nenucený tón musí působit až nevhodně, vzhledem k tomu, co všechno si spolu ti dva už zažili, ale jeho to zřejmě vůbec netrápí. Muži...*
Sponsored content

Pobřeží       - Page 2 Empty Re: Pobřeží

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum