Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Admin
Admin
Admin
Posts : 72
Join date : 2021-07-22
https://rpgedinburgh.forumotion.eu

Tolbooth tavern Empty Tolbooth tavern

Mon Aug 09, 2021 12:28 am
Tolbooth tavern Tavern11

Jak název napovídá, jedná se o takovou menší restauraci s barem dohromady. Pokud nechcete utrácet nijak velké peníze, a i tak se dobře najíst, toto místo je přesně pro vás. Nachází se v trochu zapadlejší části edinburgského centra, dál od městského ruchu. Uvnitř panuje přítmí způsobené slabším osvětlením a svíčkami na stolech. Naleznete zde také několik obrazovek u baru a kolem něj, kde se vysílá sport, důležité události, nebo se skrz ně pouští hudba. Pokud chcete klid a někam se zašít, taverna je jedním z míst, kam zajít.
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Hamilton Alexandrakis

Tue Apr 05, 2022 8:18 pm
*Vchází se Skye.* Tady to je celkem fajn ne? * Je uvolněný, protože se s ní zná opravu dlouho. Bere ji jako nejlepší kamarádku. Kdysi se mu líbila, ale to patřilo k první lásce. Teď má zálusk na její kamarádku. Alespoň to vypadá, že ji zná.* /asi se jí nebudu ptát hned/ Posadíme se tamhle? *Ukáže na nejbližší stůl, který je u stěny a vypadá útulně. Tohle místo je evidentně pro oba dva přirozené prostředí. Což potvrzuje i outfit Hamiltona. Prostě hipster. Hadry, co už se nenosí, ale pořád vypadají elegantně.* Tolbooth tavern Flawle10
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Skye Murray

Tue Apr 05, 2022 8:57 pm
*Oblečená stejně, jako byla na káve s Ryanem, přichází s Hamiltonem do kavárny.* Líbilo se ti to? *Zeptá se s nadšením malého dítěte, na místo neprotestuje, prostě se dojde usadit a rovnou si i objedná gin a tonic.* Jsem ráda, že jsi přišel, i když dneska platíš, za to telefonní číslo. *Oznámí mu a ještě nad ním protočí očima, evidentně stále naštvaná, nebo to spíš hraje, protože nakonec se na něj přeci jen široce usměje.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Hamilton Alexandrakis

Tue Apr 05, 2022 9:23 pm
Bylo to moc fajn. Fakt. Dlouho jsem za kulturou nebyl *Což je trochu úsměvné, protože kultura je široký pojem a Hamilton je velký fanoušek artových věcí. Každopádně v divadle už opravdu nějakou dobu nebyl* Skye...mám dvě věci. Za to číslo fakt promiň. Ryan je děsnej dement. Snažím se s ním vyjít. Navíc si občas uděláme výměnu. Žádný drogy, ale prostě nějaký informace do Dustu. *Což je pravda, Hamilton drogy nebere a vyhýbá se tomu. Jasně, párkrát si dal jointa, ale nikdy nechtěl víc. Spíš jde opravdu o nějaký interní věci.* Chci jen říct. Zrovna Ryan je celkem v pohodě. Nicméně ta jeho parta. Drogování holek, rvačky, krádeže a službičky přes jejich dementní rodiče *Tu poslední věc řekl s poměrně velkým znechucením.* Prostě....jsi v pohodě? Ale nemusíme se o tom bavit, jestli nechceš.* /teď mi jde fakt o tebe. Jsi moje dobrá kámoška. Moje crush počká/
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Skye Murray

Tue Apr 05, 2022 9:44 pm
*Koukne na něj a natáhne ruku, aby ho lehce poplácala po dlani.* Ale prosím tebe. *Zapře se zpět do své židle a nohy si dá na opěrátko, takže si je pokrčí a celá se tak jako schoulí na tu židli, jak to holky dělávají. Bradu si potom položí na kolena, když ho sleduje.* Jo, ten Ryan asi docela ujde. I když se občas chová fakt divně. Ale ve výsledku mě vlastně zachránil. *Pokrčí jemně rameny.* Jen se mě tam nějakej kluk snažil dostat, ale dopadlo to dobře. Žiju, jsem zdravá. Dojdu si k doktorovi na všechny testy co je třeba a budu v pohodě. *Poví jednoduše a pokrčí rameny. Když dostane svou objednávku, jen se mile usměje.* No a povídej co ty? Co novýho? A prosím tebe... *Zakoulí očima.* Která zase z mých kámošek se ti líbí? *Povytáhne jedno obočí.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Hamilton Alexandrakis

Tue Apr 05, 2022 9:59 pm
Hele tak doufám, že to je fakt v pohodě. Jo, když chce, tak umí být normální. To co říkáš zní hrozně, ale nechci se ti v tom rejpat. Kdyby něco, řekni mi.... /Nevím, jestli mi tvoje reakce stačí, ale znám tě. Ty se můžeš zabít jenom sama./ *Přechází k jinému tématu, protože ho Skye sama utla a bavit se s holkou o znásilnění, když to sama nechce se prostě nemá. Stačí mu že je v pohodě a ochránil ji* No, hele, prostě Catherine. *Začervená se a viditelně si ji představuje. Jo, asi je fakt unešenej vlastní představou.* Chodí s tebou na nějaký ty artový spolky ne? Rád bych byl přesnej, ale teď fakt nevím....Je celkem malá, hrozně cute, bruneta a vždycky má super outfit....jo a modrý oči prosím pěkně *A u toho se trochu podívá bokem.* /nesmím být tak nápadnej, nesmím být tak nápadnej/ Hele Skye, ještě jedna věc. Takže ty Ryan?? Já fakt nevím...Vy spolu něco máte? *Je to celkem vzrušující myšlenka, protože Hamilton má rád, když se něco děje a Ryana malinko zná. Ne moc, ale dost na to aby se představil spolu* /a možná jo....možná byste byli cute/
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Skye Murray

Tue Apr 05, 2022 10:10 pm
*Nevydrží znovu neprotočit očima.* Ach jo, už si ji zachytil na všech sociálních sítítch, že jo? No ale podívej... pokud vím, tak se nedávno rozešla s klukem. Nevím, jak moc to je zahojený. *Připustí tiše.* Ale máš pravdu, ona je fakt skvělá. I když trochu divná, pravda. Ale tak tím líp pro tebe, normální by s tebou nebyla. *Mrkne na něj provokativně a napije se z té sklenky, ale při jeho otázce se mále udusí.* Cože? *Zřejmě jí tu chybí hashtag joke, který prostě očekávala.* Já a... Ryan? *Hlas jí u toho divně přeskočí, sklenku odloží a udělá přesně to gesto, jako na tom gifu, než znovu promluví.* Myslíš, že tu trávím tolik času snažením se o rovnoprávnost žen a mužů, abych se pak nechala ojet někým takovým? Hele, ty víš, že proti dobrýmu sexu nic nemám. Klidně i na jednu noc. Ale s ním? Vždyť on vůbec neví, jak se má chovat. Z nějakýho důvodu se ke mně snaží chovat slušně, nejspíš se bojí, abych ho nenahlásila. A vypadá u toho jak debílek. A víš proč? No protože se nikdy o slušný chování nesnažil a je v tom cizí. *Vztekle protočí očima a raději se znovu napije. No kritikou nešetří, ale víme jak to je, když někdo takhle ostře mluví o druhém pohlaví.*
Tolbooth tavern Giphy
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Hamilton Alexandrakis

Tue Apr 05, 2022 10:32 pm
Jo, vím o ní co potřebuju. Co má ráda a tak. Adresu....ne hele to by bylo divný. Prostě vím čím začít, až se potkáme. A ne....do lesa ji nebudu zvát. Kavárna bude v pohodě ne? Nebo třeba nějaký veřejný prostor /stejně to nevydrží/ Hele Skye mě to ale strašně láká. Proč ji nevzít na louku a projít se s ní? Nevypadám divně ne? Za předpokladu, že si beru něco normálního na sebe *Což znamená žádné límečky, tričko s delfínama, mikinu na lyžování, nápisy I like hot moms nebo účes na prdýlku. I když.....teď má stejně krátké vlasy* Chápeš....brát ji do nějakýho strašně upjatýho baru, kde se člověk nemůže ani nadechnout /prostě bych ji vzal normálně do lesa chápeš? Asi ne/ Mimochodem, vůbec ti to nevěřím, že k němu něco necítíš *Zejména protože ji zná a ta reakce je zbytečně defenzivní. Víte co se říká. Taková ta omšelá "co se škádlivá...."*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Skye Murray

Tue Apr 05, 2022 10:42 pm
*Povzdechne si.* Podívej, být tebou, zkusím to nejdřív nějak nenásilně, hm? Třeba... bych ti mohla dát vědět, až společně někam půjdeme a ty se tam zjevíš, ne? Ale jestli nenecháš toho lesa, vypíšu ti seznam sériových vrahů, kteří brali své oběti na první rande do lesa. Třeba pak pochopíš, proč je to divný. *Navrhne zamyšleně.* A... cože? *Koukne na něj a zamračí se.* Cítit k němu něco? Jsi normální? Vůbec ho neznám, nezajímá mě. Mimo to já jsem na úplně jiný typ kluků! On je hrozně... nevím. Bleh.
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Re: Tolbooth tavern

Wed Apr 06, 2022 11:22 am
*Asi jo. Asi dá na její radu, i když někde ve skrytosti by nečekal ani pár vteřin a zval svou crush na lesní procházku* Asi máš pravdu Skye... *Řekne poměrně dost neochotně, ale ví, že to dává smysl. /Každopádně zpátky k vám holoubátkám/ *Ještě mi řekni...Přeskočím tu část, kde se mě hrozně přesvědčivě snažíš říct, že se ti nelíbí...Prostě co to je? Ta jeho divokost? Nebo že tě ochrání? Má megalomanský péro??? Fakt se jenom ptám *Snaží se pochopit, proč zrovna Ryan.* Mimochodem, na kolo bych ji nemohl vzít? To by taky bylo divný?
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Skye Murray

Wed Apr 06, 2022 3:12 pm
*S každou jeho větou se mračí čím dál víc, až ho nakonec nakopne do holeně.* Nech toho. *Poví neochotně.* On se snaží, z nějakýho důvodu se ke mně snaží chovat děsně slušně a evidentně má vůči mně nějaký zachráncovský komplex. Ale ve skutečnosti se jen snaží napravit svoje vlastní chyby skrze mě. *Rovnou tam přidá nějakou tu psychoanalýzu.* Můžu tě ujistit, že mezi námi není nic romantického. Ale samozřejmě, pokud má potřebu stát se lepším člověkem, ráda ho nasměruju. Každý má právo na novou šanci. Nejspíš bude mít vadnýho rodiče. Minimálně jednoho. *Protočí očima a raději dopije ten drink.* A kola? Hm. Kola zní vlastně fajn, když budeš divnej, dáváš jí možnost ujet. *Provokativně se na něj zazubí.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Hamilton Alexandrakis

Wed Apr 06, 2022 4:25 pm
Fajn, očividně to není tvoje téma *Nechá to být, i když si stojí za tím, že pro něho má city. Ať si říká co chce. Někde to tam je.* /jj, rodiče, tam to všechno začíná/ *Podívá se na hodinky a přemýšlí co s časem. Má cenu nadhazovat další věci?*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Skye Murray

Wed Apr 06, 2022 4:33 pm
*Koukne na něj a protočí očima.* Někam ji vezmi a uvidíš, hm? *Položí si tvář na kolena.* Doprovodíš mě na koleje? Mám za sebou těžký den, potřebuju spát. *Zívne si tiše.* Ale zkusím ti ji nějak domluvit, hm? *Pousměje se na něj a zaloví v kapse po své kreditce, kterou tam má evidentně tak jako na volno položenou. No a po zaplacení tedy nejspíš s Hamiltonem odejde hezky na koleje.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Re: Tolbooth tavern

Wed Apr 06, 2022 5:11 pm
hra ukončena
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Hamilton Alexandrakis

Sat Apr 23, 2022 12:55 pm
*Vchází dovnitř a vypadá odpočatě. Fresh chcete-li. Zasedá ke stolu a rozhlíží se. Nevadí mu čekat na Skye, která tu ještě nejspíš není. Ostatně, přišel moc brzo, takže teď bude chvíli působit trochu zvláštně. Objednává si drink a v mezičase vytahuje svůj deník do kterého si plánuje události. Na jarní akci se stalo pár věcí a zrovna Skye, je nejspíš ten člověk, který mu může nabídnout zajímavý úhel pohled* /tyjo....přišel jsem o pátnáct minut dřív/ *Hamilton je typ člověka, co klidně přijde o půl hodiny dopředu, ale raději jde dál od místa srazu, aby nešlo moc vidět, že je tam tak brzo. A přesně to se teď stalo s drobným rozdílem, že Skye ho zná. Takže i kdyby se schoval do sklepa a přišel by pozdě o dvě minuty, Skye by mu to nejspíš nevěřila.* /Hmm...takže Tash/ *Tash je dívka, kterou Hamilton poslední dny "naháněl". Docela odpovídající typ. Zvláštní osobnost, občas ji potká na místech, kam nikdo nechodí a kupodivu o ní ví jenom základní informace. Třeba je dost průměrná, ale tady ta tajemnost mu nedává spát. Víc než to, ho ale trápí Ryan. Na jarní slavnosti ho pozdravil a došlu mu, že to má svůj důvod. A taky že jo. Ať už se stalo cokoliv, říkat to holce znamená v lepším případě facku nebo udání.* /Tak teď se nabízí otázka, jestli to mám nebo nemám říct Skye../ *A Hamilton opravdu neví. Jen tam tak sedí a urovnává si to v hlavě. *
peg[/url]Tolbooth tavern 40s__s10
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Skye Murray

Sat Apr 23, 2022 1:12 pm
*V outfitu princezny koloběžky - oblečená neoblečená - míří si to na místo srazu s Hamiltonem. Vlasy má stažené do drdůlku a jednou tak nedává průchod té pocuchané hřívě, která si většinu času žije vlastním životem. Na sobě má dlouhou pánskou košili, co pod ní, to se pravděpodobně Hamitlon nedozví, nicméně ji má staženou v pase černým páskem a na nohách obyčejné tenisky. Nalíčená je jen decentně, přes rameno kabelku s řetízkem a v ruce mobil, do kterého horlivě ťuká nějakou tu zprávu. Jakmile ale vejde dovnitř, mobil zastrčí do kabelky a už obsluze věnuje jeden veselý a široký úsměv a pozdrav. Hnědýma očima vzápětí vyhledá svou dnešní společnost.* Včas jako vždy. *Usměje se na něj. No ve skutečnosti to je ona, kdo chodí na čas a on, kdo chodí dřív a ona to moc dobře ví.* Jaký máš den? *Sehne se k němu aby ho objala, snad mu i vtiskla krátkou pusu na tvář, než se usadí naproti němu, hezky se na tu židli posadí do tureckého sedu.*
Tolbooth tavern 6564c6ff1cdef2c348c7f074286f4c88
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Hamilton Alexandrakis

Sat Apr 23, 2022 1:38 pm
Ahoj! *A viditelně se mu rozzáří úsměv na tváři. Rád ji vidí.* Dobrý...Jarní slavnosti mě nakonec bavily. Dokonce jsem se viděl s Tash. Však víš.. *A usměje se přesně takovým pohledem, když vyslovujete jméno někoho, na kom vám záleží* Byl tam i Ryan *A opatrně se snaží věnovat pozornost, jak zareaguje během jeho jména. Spíš sází na to, že se o tom ještě nedozvěděla.* /Achjo...tak ti to řeknu/ *Ryan se jarních slavnostech opil a s jeho skupinkou zmlátili nějakého studenta, který měl to neštěstí, že se líbil holce jednoho z nich. Nejspíš ho ještě z nemocnice nepustili a Ryan teď opravdu netrpělivě čeká, jak to dopadne. Je ve velikém maléru. Respektive, tohle není jediná věc, která se stala. Jednoho zmlácenýho kluka by díky otcově vlivu zvládnul, ale...Po skončení se šli ještě napít. Většina už mohla být dost solidně opilá, když Ryan ukázal na Jordana, vytáhl nůž a vydal se za ním. Ostatní, doufejme, že to bylo alkoholem, ho následovali. Chvíli se spolu prali. Jordan, taky opilý uštědřil Ryanovi pár nehezkých ran a stihl to udělat ještě před tím, než někdo z jeho party kopl Jordana do hlavy. I to nebylo dost a právě tady přišel do hry nůž. Ryan se vyřádil a Jordan bude rád, když mu většina jizev zmizí. No a co je nejhorší? Prý to udělal pro Skye. Křičel během toho její jméno.* Ty zasranej čůráku nech ji na pokoji....no a teď si představ jaká situace vznikne mezi jejich rodičema *Dopověděl Hamilton celý příběh Skye* Hele moc mě to mrzí. Tohle je verze poskládaná z toho, co jsem nejčastěji slyšel. Je dost možný, že některé detaily jsou jinak *A jak mu posloužil Hamilton? Dejme tomu, že Ryan na Jordana použil vlastní medicínu a taky ho trochu zdrogoval. Když se na to přišlo, svedl to na Hamiltona. Prý to má od něho.* Možná bys mu měla zavolat, nebo já nevím....říká se hodně věcí /ale já vlastně fakt nevím, jestli to je pravda/ Prosimtě Skye, ještě si to ověř. Většina verzí je od kámošů Jordana, kteří tam byli s ním *Znechuceně vydechne a napije se z placatky. Někomu se musel svěřit.* Sorry za zničené setkání. Hrozně rád bych se bavil třeba o Tash, ale tohle se teď nejspíš bude hodně řešit. *Podívá se bokem a potom na Skye.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Skye Murray

Sat Apr 23, 2022 2:13 pm
*Zdá se, že ohledně Tash chce něco říct. dost možná nějaký ten provokativní vtípek, nicméně se sotva nadechne, ale jméno jejího rádoby zachránce jí zase zavře pusu a smaže úsměv z tváře. Založí si ruce na hrudí, jako malá holka která trucuje, a jak tam tak sedí v tom tureckém sedu, opře se o opěrku židle a s mírně nabručeným výrazem ho poslouchá. Možná jí u toho lehce cuká koutek oka, nicméně v tom nechává Hamiltona řádně vykoupat, takže mu do toho vůbec neskáče a to dokonce ani při tom jeho překotném omlouvání se. Ve výsledku vlastně jen přimhouří hnědé oči, než se zády lehce odpíchne od židle a ruce položí na stůl.* Dala bych si gin s tonicem. *Poví opět veselým tónem, skoro jako kdyby ten díl telenovely, který je jak se zdá založený na skutečných událostech, nevyposlechla. Ohlédne se po obsluze a případně si i rovnou objedná, ale protože se dá odhadnout, že jí tohle utíkání od tématu nevyjde, přeci jen zareaguje. A kdyby to snad nebyl Hamilton, kdo si vyžaduje nějakou reakci, udělá to sama a nečekaně.* Co po mně vlastně chceš, Hamiltone? Co? Ten kluk je magor. Měli by ho zavřít do nápravnýho zařízení. Je absolutně padlý na hlavu a dost pochybuju, že by mu něco takovýho pomohlo. Lidi jako on by měli být vykastrovaní. Tuhle super zábavnou storku už jsem slyšela, respektive jsem slyšela například tu část, kde se říká, že jim poskytuješ drogy... tak gratuluju.
Tolbooth tavern Giphy
*Probodne ho pohledem, ale je v něm víc než hněv, skoro jako kdyby zkoumala, jak zareaguje, snad jen aby mohla zjistit, jestli to je pravda nebo ne.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Hamilton Alexandrakis

Sat Apr 23, 2022 10:47 pm
*Ano, přesně nějakou takovou reakci čekal.* Já nevím Skye. Nebráním ho. Neber to tak. Nicméně víš jací lidi chodí na školu a víš že Jordan je fakt magor. To že mu to jednou někdo vrátil je jen dobře *Hned si uvědomil, že ho tak trochu brání. Dost možná kvůli tomu, že Jordana opravdu nemá rád.* Ale jasný. Někoho pobodat je přes čáru /I když jsem hrozně rád, že to udělal/ *Když se to vezme kolem a kolem. Má Hamilton smíšené pocity. Na jednu stranu ho někdo zneužil, na druhou dostal Jordan co proto a konečně se ukáže, kdo je z jejich rodičů větší zvíře.* /win win situace. Chci vidět, jak se k tomu oba tábory postaví.....a dlouhou dobu tu nebyl Dust/ K těm drogám... Dvakrát jsem prodal éčko. Dovezl jsem ho z dovolené a koupili si ho dva random lidi na škole. To bylo tři roky zpátky...vážně si myslíš že v tom jedu? *V jeho hlase je cítit zklamaní. Dělá zvláštní aktivity, ale zrovna tohle opravdu není na jeho programu. Navíc, kdo si někdy nezkusil prodat éčko nebo trávu. Ale teď vážně. Zrovna Hamilton není vhodný typ na dealera. Na to je až moc divnej.* Ufff...prosím změňme téma *Odmlčí se a snaží se přejít na něco jiného. Tohle fakt neodhadl a nic mu do toho vlastně není.* Snad to nebude moc na sílu, ale prý se bude otvírat nový art obchod s oblečením. *Je to stejně na sílu jako balit holky na motýly, ale ta atmosféra je očividně na krájení*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Skye Murray

Sat Apr 23, 2022 11:05 pm
Ty jsi neuvěřitelnej. *Poví v podstatě dotčeně a prohlédne si ho.* Sotva si dosednu, povíš mi takovouhle storku a vzápětí mě prosíš o změnu tématu. *Zavrtí hlavou.* Tak abys věděl, tak fajn. *Z kabelky vytáhne mobil a začne psát Ryanovi SMS.* Potřebuju s tebou mluvit. Co nejdřív to půjde. Skye. *Nadiktuje si, snad právě proto, aby to Hamilton slyšel. Taky, že na něj vzápětí pohlédne. Stále stejně rozčíleně. Ale to jí moc dlouho nevydrží, pohled trochu zjemní a zavrtí hlavou.* Ne, jistě, že si o tobě nemyslím, že prodáváš drogy. Ale... neměl by ses s nimi vůbec tahat. *Upozorní ho.* Jsou to magoři. Za tohle Ryana bezpochyby vyhodí z univerzity.
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Hamilton Alexandrakis

Sun Apr 24, 2022 1:44 pm
*Trochu její reakci nečekal. Takže standardní situace.* Okej.... *Ještě chvíli přejde na jiné téma a po chvíli se s ní rozloučí. Naznává, že nejlepší bude jí nechat si to zpracovat samotnou.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Tolbooth tavern Empty Re: Tolbooth tavern

Sun Apr 24, 2022 1:45 pm
hra ukončena
Sponsored content

Tolbooth tavern Empty Re: Tolbooth tavern

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum