Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Harry William Smith

Thu Jun 16, 2022 9:02 pm
*Bylo by hezké, kdybychom konečně věděli, na co myslí on. Ale nevíme a patrně se to v nejbližší době ani nedozvíme. Protože když mu oznámí "novinku" o mazlení, jen krátce na ní zůstane pohledem, a pak se skoro nepostřehnutelně pousměje, než jí vtiskne několik dalších polibků na krk.* Mhm, dobře. *Zamumlá proti její kůži. A pravda, ne znamená ne, ale jemně pokoušet hranice má zřejmě v krvi, takže rukou jede velmi pomalu po jejím břiše stále níž, zatímco rty se věnuje jejím klíčním kostem. A pokud neprotestuje, dostane se rukou až ke kalhotkám, po kterých jí několikrát pohladí.* Jak moc intenzivnímu... mazlení. *To poslední slovo trochu protáhne, neřekne ho úplně posměšně, ale je z toho znát, že to úplně nepatří do jeho slovníku.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Re: Antikvariát u Alci

Thu Jun 16, 2022 9:07 pm
*Vydechnu a jemně zasténám když mi dá další polibky na krk a uvolním se, vzal to dobře...to se mi líbí. Vjedu mu prsty do vlasů těsně nad krkem a užívám si jeho péče, tím je pro mě věc uzavřená. Opřu s o něj čelo pod náhlým slastným vpádem jeho ruky na můj klín. Usměju se k němu a políbím ho a jemně se k jeho prstům natlačím. "V mazlení je skoro všechno povoleno ne?" Povím, červená až na zadku a zamrkám k němu. Pocit, který mi navodil je moc příjemný, dělá se mnou divy. Odvážím se tedy prsty po jeho bříšku sjet níž a zopakovat jeho tah...přejedu po látce jeho napnutých trenýrek jemně a lapnu po dechu. Rozechvěju se po celém těle vzrušením. Už začínám chápat jak těžké je odolávání. Někde v nitru cítím karnální potřebu, kterou mi jeho konání spustilo. Musím si ale udržet alespoň zčásti čistou mysl. *
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Harry William Smith

Thu Jun 16, 2022 9:17 pm
Mhm. *Zamumlá na znamení toho, že je skoro vše dovoleno. Taková pravidla se mu zajisté líbí.* Kdybys mi řekla dřív... *Začne mluvit mezi polibky na její tvář.* ...že nejsi holka na jednu noc. Mohli jsme to dělat přes den, přišel bych ráno. *Špitne nějaký ten vtip, což je u něj docela obdiv, protože co si budeme, on není dvakrát smíšek. Nicméně na tu pravou zábavu je asi teprve čas, malinko intenzivněji začne pohybovat rukou tam a zase zpět, zřejmě ve snaze ji přivést k šílenství ne-jenom svými rty.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Re: Antikvariát u Alci

Thu Jun 16, 2022 9:22 pm
*Musela jsem se zasmát a zavrtěla hlavou.* "Drzounku." Povím k němu. Nejsem malá holka ale v tuhle chvíli si tak připadá, je těžké být úspěšná doktorandka a přitom tuhle část života mít tak krutě neprobádanou. Kdybych nebyla tradicionalitka, možná by mi nezáleželo na tom že by se to stalo teď jen tak, protože chceme. ... Ne jinak...kdyby m i na něm nezáleželo, tak by mi tonevadilo, ale ...dojde mi, že nechci abych byla holka na jednu noc pro něj. Zorničky se mi lehce rozšíří nad tím uvědoměním.. Kousnu ho za ten vtip do ucha jemně a otřu se hrudníkem o jeho. Do polibků nyní už nepokrytě sténám protože to co dělá je jen jemné dráždění, které mě ale dostává do šílenství, i moje ruka se obemkne pevněji a pocítím jeho vzrušení, tak, že cítím jak se cuknul, když ucítíl silnější tlak. Bylo to vážně... příjemný, moc příjemný...příliš příjemný. *
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Harry William Smith

Thu Jun 16, 2022 9:36 pm
*Opatrně ji začne zaklánět tak, aby ji mohl na ten gauč zpět položit, ačkoliv tentokrát hlavou na druhou stranu, že ano. A pokud se mu to povede, nepřestává v žádném případě ve svém konání rukou, tou volnou se však zapírá vedle jejího těla, to jen aby mohl polibky mířit stále níž a níž. A když se tak dostane až k lemu kalhotek, celý ho oblíbá, než k ní hnědé oči pomalu zvedne. Látku kalhotek stáhne jen malinko, skoro vůbec. Zřejmě čeká na svolení.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Re: Antikvariát u Alci

Thu Jun 16, 2022 9:42 pm
*Cítím jak mě pokládá a to mě donutí opustit stanoviště mojí ruky,abych se zapřela o lokty a dosedla nebo spíš dolehla na gauč. Sleduju jeho počínání a tají s emi dech, který je mělčí a rychlejší jak rty sjíždí níž , moje oči jsou doširoka otevřené a rty potevřené v němých výdeších. * "Ach bohové..harry..." zakňučím lehce, když ucítím jeho rty podél lemu kalhotek. Koušu si ret a musím se usmát když se mi podívá do očí. Stáhnu se, když uvcítím jak začne přetahovat lásku kalhotek. Zrudnu jako rak a jemně kývnu. Jsem zvědavá to nemůžu popřít, dívám se mu do očí a musím se usmát, moc ...moc se mi líbí. Kdybych mu tak viděla do hlavy...jak o mě smýšlí on. Ale tohle se očividně líbí oběma. *
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Harry William Smith

Thu Jun 16, 2022 9:46 pm
*Malinko mu cukne obočí a velmi pobaveně zvlní rty, když opět vytáhne ty své bohy, jako kdyby mu to přišlo divné a úsměvné zároveň, zřejmě moc neví, co si o tom myslet, ale luštit to teď nemá rozhodně v plánu. Ten chce rozlousknout něco úplně jiného. Jedno malé přikývnutí mu stačí, aby jí za asistence malých polibků svlékl kalhotky úplně. Několikrát jí po nejcitlivějších místech přejede jemně jen prsty, ale netrvá to moc dlouho, než se na její klitoris - který najde s překvapivou lehkostí - začne věnovat i rty a jazykem, rozhodně tím však nevyndává ruku ze hry, naopak poslušně pokračuje i prsty, nebo možná spíš jedním, který do ní pomalu zasouvá, vážně hodně pomalu a jemně.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Re: Antikvariát u Alci

Thu Jun 16, 2022 10:08 pm
*Jako jiní říkají ah bože já ah bohové, jsem tak už zvyklá, ale některým to přijde neobvyklé a všímají si toho. V tuhle chvíli je to ale to poslední na co bych snad myslela. Prootže poprvé v životě jsem před mužem naprosto nahá. Strašně se stydím, ale jeho pohled na mě nevypadá vůbec nespokojeně. Může vidět mou červenou tvář, prudce se nadzvedávající hruď a bříško , co se vždy vtáhne do sebe, když se dotkne mých citlivých míst. Otevřu rty nejdřív němě, to co dělá se mi nezdálo ani v nejdivočejších snech, zasténám a zakloním hlavu dozadu, snažc se vstřebat všechny pocity, když ale ucítím jak do mě vsouvá prst, ztuhnu. podívám se na něj, nevím jestli to ucítí nebo ne.Ale...* "Asi bych ti měla ještě něco říct." pípnu sténavě. To co dělá je božské. Ale nechci aby zjistil, že jsem..panna prstem. "Ještě jsem nikdy s nikým nespala." povím jakoby to byla naprosto normální věc.* "Jen abys byl..opatrný." *skousnu si ret a tak trochu ...možná čekám že reakce nebude úplně standartní...ale předtím to s mazlením vzal naprosto v pohodě...tak proč ne teď že?*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Harry William Smith

Fri Jun 17, 2022 3:23 pm
*Dá se dost velmi pochybovat o tom, že by Harry prstem zjistil, že je to panna, ostatně i panny používají tampóny a vlastně, jak se zdá, nic takového ho nenapadlo, protože když zvedne hlavu, otře si pusu a kouká na ni, vzápětí ale vyvalí oči a své ruce trochu stáhne.* To mi říkáš teď? *Zeptá se trochu nevěřícně. Evidentně moc neví, co dělat, a jak na to reagovat.* //Panna? Kolik že jí je? To snad není možný. Takže nejen, že říká Ach Bohové, jak kdyby byla z antickýho Řecka, ona i tak žije!// *Nervózně přežvýkne a znovu na ni koukne.* Tak já... nevím... asi bychom toho měli nechat, ne? *Poví, zcela evidentně nesvůj.* //Ještě jí ublížím a způsobím nějaký trauma. Nezpůsobil jsem jí ho už? Nezpůsobuju ho teď? Kurva, do prdele ale. To je život.//
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Re: Antikvariát u Alci

Fri Jun 17, 2022 10:19 pm
*Zvedne ke mě překvapeně oči.* "Neberu to jako nějak důležitý ale nechci abys to zjistil jinak." *Popravdě nechápu proč to muže tak děsí...nejspíš protože by to mohl být závazek? A o tomto nejspíš je. Zamrkám překvapeně, když se zeptá a usměju se.* "To že jsem s nikým nespala neznamená že jsem jeptiška Harry...tohle je fajn...je nám spolu fajn ne?" *zeptám se ho váhavě.* "Nechtěla jsem zkazit atmosféru..." *Posadím sea vezmu jeho bradu abych ho políbila, pokud se nechá.* "Děsím tě?" *Zeptám se pobaveně,protože rozhodně od traumatu jsem daleko...pořád se mi líbí a pořád ho chci...i když ne...úplně...ale sám ví, že potěšit se dá i jinak...*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Harry William Smith

Fri Jun 17, 2022 10:40 pm
*Sleduje ji. Sleduje ji dost pochybovačně a nevěřícně, jako kdyby úplně nevěděl, co si o tom myslet.*
Antikvariát u Alci - Page 4 E71a2e7e1afd0a637e92d4c856906e2d
No dvakrát nadšený z toho nejsem. *Připustí, i když jí polibek opětuje.* To není úplně věc, co by si měla klukovi oznamovat, když má obličej mezi tvýma nohama. *Upozorní ji.* Jak moc.... co všechno jsi už někdy dělala? *Nakrčí obočí, evidentně chce mít v tomhle jasno.* A proč teda jsi panna, když ti na tom nezáleží? Jsi hezká, líbíš se, tak...? *Evidentně je z toho prostě dost vyjukanej a zmatenej, no.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Re: Antikvariát u Alci

Fri Jun 17, 2022 11:13 pm
*Podívám se na něj a pokrčím rameny. Pak vyprsknu smíchy a přikývnu.* "Asi ne...ale já nejsem běžná holka...to už přece víš..." *zamrkám nevinně a zrudnu lehce, protože jen samotný fakt, že byl a je mezi mýma nohama je...zas uvědomění znovu dokola. Pokrčím obočí když se zeptá a protáhnu rty do lehkého syknutí.* "No..." *Posadím se vedle něj abych s ním nemluvila s roztaženýma nohama a obejmu polštář.* "Popravdě...nikdy jsem se o muže moc nezajímala, tím nemyslím ,že o ženy ano...prostě..můj život s točil kolem trochu víc existenciálních věcí..." *Nevím jak moc chce zabíhat do detailů.* "Nikdy jsem neměla potřebu tohle dělat...respektive...hledat nebo tak...samozřejmě jsem měla potřeby a nejsem amiš...takže ..ach probohy." *promu si čelo se smíchem. * "Zkrátka sama...někdy s nějakým filmem jako asi každej ne...ale ..." *nechci mu zvedat ego tím že je první bude tomu strašně přikládat význam.* "Sex je pro mě výraz něčeho jinýho než jen tělesný potřeby, na ukonjení tělesný potřeby si stačím sama...ale .. s tebou jsem prostě ráda..." *řeknu a a zavrtím hlavou. * "jsi pro mě záhada...proč jsi vlastně tady harry? Jen aby sis udělal další zářez? A neber to zle, upřímnost s cení..." *Sice mám v žaludku beton protože pokud to tak je...no, řekněme že ta myšlenak se mi vůbec nelíbí. *
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Harry William Smith

Sat Jun 18, 2022 12:39 am
*Poslouchá ji, to rozhodně, boxerky si posune tak, aby je neměl na půl žerdi a sám se pořádně posadí. Kouká na ni, jemně přikyvuje a při její poslední otázce pomalu přikývne. Ale že by odpověděl, to neodpovídá. Spíš přikyvuje, jako kdyby bral v potaz, že nějaká otázka byla vyřčena.* Jo, jo... já... já to chápu. *Přikývne.* Jen jsem na to nebyl úplně připravený. *A že mu tenhle rozhovor tak trochu vzal náladu, to je i dost viditelné.* Ale v pohodě, jo, jen... jo... potřebuju si to jen... uhm... *Povzdechne si a natáhne se pro kalhoty, které si začne oblíkat.* Mně dnes taky bylo moc dobře. Byl to moc fajn večer. *Ujistí ji, zatímco se obouvá, ponožky strčí do kapsy.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Re: Antikvariát u Alci

Sat Jun 18, 2022 1:50 pm
*Nebudu lhát, rozhodně mě jeho reakce...nepřekvapila...je to floutek jako všichni říkají a já jen doufala, že možná já jsem jiná...těžko říct, mrzí mě to? Jasně, strašně moc, ale neudělám mu tu radost aby to na mě viděl, na to jsem příliš tvrdohlavá. polknu lehce když se začne oblékat a natáhnu na sebe přes nahé tělo sukni a tílko rychle. Je mi ..divně.* "Chápu..." *povím jen tiše na to, že nebyl připravený. Možná mu křivdím, možná ho to fakt jen zaskočilo...proběhne mi hlavou, je mi najednou divně smutno...Když se na něj dívám, pořád cítím to propojení, ale..je možný že je jen jednostranný? Je...Alci.. srdce se mi sevře a pokrčím nosík abych zahnala vlhkost co se mi chce prodrat do očí.* "Jasný...jen si to...jen uhm.." *povím chápavě protože to jsem já..Alci vždycky chápe...a on fakt vypadá trochu zničeně, je mi ho n jednu stranu líto, já to tak neberu ale zdá se že je fakt v tomhle ještě ..mladý..přikývnu k němu mlčky, a lehce se pousměju kdžy poví, že i jemu bylo fajn, polknu otázky ohledně nás dvou protoože myslím že by to na něj byl velký tlak... a stejně by to ničemu nepomohlo...natáhnu se pro sklenku vína a napiju se zhluboka abych se uklidnila.*
Antikvariát u Alci - Page 4 Giphy
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Harry William Smith

Sat Jun 18, 2022 2:35 pm
*Snaží se tvářit v pohodě, ale poprvé je jeho panika tak trochu viditelná a jeho vnitřní pocity vyplouvají ven. Přetáhne si přes sebe tílko a košili si vezme do ruky.* Hm, jo, jasně. Já... ozvu se ti, hm? *Mrkne na ni a ve chvíli, kdy jí pohlédne do očí, svou tvář rychle odvrátí. Jasně, to poslední co teď chce je vidět holčičí slzy. Nemá nejmenší tušení jak nakládat s dívčíma slzama.* Díky za dnešek. *Poví klidně a tiše, zkontroluje si rukou, že má peněženku i mobil.* Hezky se vyspi. *Poví ještě, než se vydá ven z jejího obchůdku.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Re: Antikvariát u Alci

Sat Jun 18, 2022 2:53 pm
*Okay...tohle nedopadlo jak jsem si představovala, bylo to jako facka do obličeje a samozřejmě jsem si to nemohla přebrat jinak, než že jsem mu nedala to co chtěltak padá. Ten večer na sebe nejsem hrdá... opila jsem se zbytkem vína a až ráno zjistila, že jsem mu poslala smsky....Do háje do háje do háje...jediný cíl...vyhnout se Harrymu a doufat, že nepověděl o tomhle svým kamarádům. Povím si v duchu zbožné přání. *
Sponsored content

Antikvariát u Alci - Page 4 Empty Re: Antikvariát u Alci

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum