Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 4:37 pm
,,Ďakujem aj ja sa budem tešiť.” *Poznamená milo a usmeje sa. Vyzerá spokojne teraz.* ,,Pizzové slimáky.” *Prehlási nadšene a oblízne si pery.*
Gaylon Ern Marvin
Gaylon Ern Marvin
Posts : 22
Join date : 2023-02-09
Age : 41
Location : Oxford, Anglicko

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 4:45 pm
*Usmeje sa a nadšene sa postaví.* Tak ti prinesiem pizzové slimáky. *Ako dopovie, zoberie prázdny dezertový tanierik a vykročí ľadným pohybom k pultu, kde špinavý tanierik vloží do umývačky a na čistý tanierik položí servítku. Následne si dá na ruku gumennú rukavicu a vyberie s ňou dva najväčšie a najplnšie pizzové slimáky aké sú tam. Stiahne rukavicu, umyje si ruky, zoberie si tanierik spolu s ešte jednou servírkou a s úsmevom na tvári kráča k Layle. Keď príde ku stolu, položí tanierik so servírkou pred ňu a posadí sa.* Tak páči sa a prajem ti dobrú chuť. *Usmeje sa jemne.*
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 4:53 pm
,,Ooo mňam mňam mňam!” *Prehlási nadšene Layla a sleduje ho celú dobu ako mlsná mačička.* ,,To bude také dobré!” *Prehlási a natešene sa zavrtí na stoličke.Keď sa Gaylon vráti,milo sa na neho usmeje.* ,,Vďakaaa.” *Povie spokojne a začne papkať.* ,,Som taká rada že sme sa stretli!” *Poznamená šťastne, rozhodne sa jej nechce odchádzať ešte lebo si to tu užíva.*
Gaylon Ern Marvin
Gaylon Ern Marvin
Posts : 22
Join date : 2023-02-09
Age : 41
Location : Oxford, Anglicko

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 5:00 pm
*Zasmeje sa a už nechýba veľa aby sa začal červenať.* Potešenie je na mojej strane. Ďakujem krásne a som nesmierne rád, že si sa tu zjavila ako také slniečko. Len papaj. *Pozrie sa zamyslene a následne sa postaví. Prejde k pultu, zoberie si servítku, do ktorej si zoberie pizzového slimáka a vracia sa naspäť k Layle. Pokojne sa posadí a papá spolu s Laylou.*
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 6:35 pm
,,Vďakaaa!” *Povie spokojne a šťastne.Usmieva sa roztomilo. Spokojne papká a oblízne sa.* ,,Hihi budeš tu so mnú žeee?” *Opýta sa nadšene.* ,,Som rada že mám takú milú spoločnosť.” *Uzná.*
Gaylon Ern Marvin
Gaylon Ern Marvin
Posts : 22
Join date : 2023-02-09
Age : 41
Location : Oxford, Anglicko

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 7:41 pm
Nemáš za čo. *Smeje sa a pokojne pozoruje ako papá.* Isteže tu budem... A nenechám ťa tu samu jesť. *Posledné slová už vyslovuje s plnými ústami a s blaženým pohľadom.* A čo sa týka spoločnosti, som nesmierne rád aj ja tebe. *A pokojne dojedá pizzového slimáka.*
Olive paradise       - Page 2 Tumblr_p41wjfywIT1r76zfio3_1280
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 8:02 pm
,,Hihi tak dobre.To som veľmi rada.Si naozaj skvelý!" *Prehlási s neskrývanou radosťou v hlasie.Layla je presne taká.Spokojná,milá,ako dieťa.Ak sa neprepne.A teraz sa dlho neprepla.Možno to je tým že sa cíti dobre.Papá si šnečíka a usmeje sa milo.* ,,Hihi je veľmi dobrý že?"
Gaylon Ern Marvin
Gaylon Ern Marvin
Posts : 22
Join date : 2023-02-09
Age : 41
Location : Oxford, Anglicko

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 8:12 pm
*Nemôže sa prestať smiať, keďže Laylin smiech je chytľaví.* Ďakujem krásne, ale možno by sa dalo polemizovať o tom, že či som skvelý alebo nie. Skôr som toho názoru, že vo veľkej miere závisí, či si ľudské osobnosti, či charaktery si sadnú alebo nie. *Keď pozoruje ako Layla papká slimáka a spýta sa či je dobrý, zasmeje sa.* Hah, ďakujem krásne, ale ešte mi tam niečo chýba... Len ešte neviem čo... desať rokov premýšľam čo robím inak ako moja mama. Na čo zabúdam. Ale ja na to prídem. *Šibalsky sa pozrie na slimáka, otočí sa smerom k pultu a vyplazí naň jazyk.* No, dobre už som spokojný. *Posadí akoby sa nič nestalo a následne sa začne smiať.*
Olive paradise       - Page 2 Joseph-mawle
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 8:18 pm
*Na to Layla prikývne hlavou.Keď muž zareaguje na slimáka,začne sa smiať veľa.* ,,Jeee asi práve tohle potreboval." *Poznamená roztomilo.* ,,Hihii!" *Smeje sa a dopapá ho.* ,,Noo ja milujem také veci!Mňam veľmi." *Prehlási spokojne a zahľadí sa na neho.Je tu veľmi spokojná.* ,,Mmmm možno to ten slimák skrýva.Má tajomstvo a skrýva ho. *Usmeje sa Layla rozkošne.*
Gaylon Ern Marvin
Gaylon Ern Marvin
Posts : 22
Join date : 2023-02-09
Age : 41
Location : Oxford, Anglicko

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 8:30 pm
To ma nesmierne teší, že ti chutí. Rád sa zabávam s pečením. *Blažene sa usmieva a pozoruje ako Layla dojedá slimáka. Keď spomenie, že slimák má tajomstvo, skúmavo sa pozrie na pult.* No, skrýva to, eh.... strašné to s tými slimákmi. Takto to predo mnou skrývať.... Tststststs, ale ja na to prídem. *Zahľadí sa do blba s hranou nahnevanosťou ale následne mu to nedá a zasmeje sa.*
Olive paradise       - Page 2 97de09292cb1db9a4c59e327914f5c79
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 9:33 pm
,,Hehehe to je pravda.Naozaj je.” *Prikývne so spokojným úsmevom.* ,,Ooo prídeme na to spoločne áno?Treba nám to ten slimák prezradí.Aspoň raz.” *Poznamená a vyzerá spokojne a milo teraz.Začne sa smiať.* ,,Mmm nejaké plány ako to urobíme?”
Gaylon Ern Marvin
Gaylon Ern Marvin
Posts : 22
Join date : 2023-02-09
Age : 41
Location : Oxford, Anglicko

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 9:46 pm
Na takúto akciu budem potrebovať parťáka. *Šibalsky sa na ňu pozrie.* Hmmmm.... pitvať sa to neoplatí.... Čo myslíš? Bazalka alebo saturejka by tam mohla byť vhodná? Alebo oboje? *Premýšľa nad tým úpenlivo.*
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Tue Feb 21, 2023 11:21 pm
,,To je pravda.” *Prikývne nad tým hlavou.* ,,Hmm parťáka.A akého?” *Zaujíma sa.Vyzerá teraz spokojne.* ,,Myslím že pitbať netreba,mňam mňam.Ale bazalka by bola skvelá!” *Prehlási a mlsne sa oblízne.* ,,Ooo mňam a čo treba ešte aj nejaký syr?” *Navrhuje.*
Gaylon Ern Marvin
Gaylon Ern Marvin
Posts : 22
Join date : 2023-02-09
Age : 41
Location : Oxford, Anglicko

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Wed Feb 22, 2023 8:56 am
*S úsmevom sa pozrie na Laylu.* Som si myslel, či by si nechcela byť mojim parťákom. Prípadne, že by sme spolu piekli. *Zasmeje sa nežne.* Vyskúšam pridať aj bazalku a máš aj konkrétny typ syru, ktorý by sa tam mohol hodiť? *Zamyslí sa.*
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Thu Feb 23, 2023 8:45 pm
,,Ooo rada by som!Jeee áno chcela by som byť tvoja parťačka!” *Prehlási nadšene a radostne a prisunie sa bližšie.* ,,Hmm možno taký ten čo sa dobre roztopí.Gouda?” *Nakloní hlavičku na stranu.*
Gaylon Ern Marvin
Gaylon Ern Marvin
Posts : 22
Join date : 2023-02-09
Age : 41
Location : Oxford, Anglicko

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Thu Feb 23, 2023 9:07 pm
*S radosťou sa pousmeje.* Super, budem sa tešiť. *Keď sa Layla prisunie bližšie, Gaylon jej prejde rukou po hlave ako zvykne prechádzať neteriam. Keď spomenie konkrétny druh syra, zamyslí sa.* Hm, vyskúšame ako to tam bude sedieť.
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Fri Feb 24, 2023 12:10 pm
*Zatvárí sa veľmi spokojne a milo keď ju pohladká po hlavičke a ako mačka sa pretiahne.* ,,To sa budem veľmi tešiť!” *Prehlási nadšene a radostne.* ,,Ooo mňam budem prvá kto to ochutna.” *Zazubí sa.*
Gaylon Ern Marvin
Gaylon Ern Marvin
Posts : 22
Join date : 2023-02-09
Age : 41
Location : Oxford, Anglicko

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Fri Feb 24, 2023 12:39 pm
To budem len a len rád, keď to ochutnáš… aspoň budem vedieť či to bude dobré alebo bude treba niečo pozmeniť. *Zasmeje sa a zahľadí sa do okna. Po chvíli sa napije vody a pozrie sa na Laylu.* Inak baví ťa takto pečenie?
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Fri Feb 24, 2023 5:48 pm
*Pousmeje sa spokojne.* ,,Tak to budem veľmi rada.Mňam mňam.” *Poznamená a napokon už veselo hojdá nožkami vo vzduchu.Keď sa jej muž opýta či ju zábava pečenie,nakloní hlavičku.* ,,Mmm skôr radšej požieram.” *Zasmeje sa roztomilo.*
Gaylon Ern Marvin
Gaylon Ern Marvin
Posts : 22
Join date : 2023-02-09
Age : 41
Location : Oxford, Anglicko

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Sat Feb 25, 2023 12:40 pm
*Pri spomenutí požierania sa zasmeje s plných pľúc.* No to aby som si na teba potom dával pozor, keď budeme piecť. *Pozrie sa na Laylu.* Inak, nevieš či nie je tu niekde taký obchodík formou farmárskych výrobkov?
Lavínia
Lavínia
Posts : 33
Join date : 2022-10-23

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Mon Feb 27, 2023 3:18 pm
,,Hehehe to je pravda áno áno!” *Zasmeje sa radostne Layla a spokojne s oblízne.* ,,Mňam mňam.Ja milujem jedlo.” *Usmeje sa spokojne a pritúli s k jeho ruke.Napokon sa zamyslí.* ,,Nie som si istá.Mohla by som ale napísať bratovi či bude vedieť.” *Navrhne mu.*
Sponsored content

Olive paradise       - Page 2 Empty Re: Olive paradise

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum