Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park pod hradem

+5
dowert
Smith
Vev
Alix
Admin
9 posters
Go down
Cal
Cal
Posts : 59
Join date : 2021-10-18

Park pod hradem - Page 2 Empty Tabitha Melrose

Sun Apr 24, 2022 7:54 pm
*Pobaveně se zasměje na ty slova. Tabitha moc na vatu tolik nebyla, ale dala si trochu, aby se neřeklo. A aby zahnala případné chutě. Naštěstí ji k tomu stačilo, ne jako u některých, kteří by pak snad sežrali celý stánek i s stánkařem, být to možné. Nakonec ji však Tabitha koupí kelímek s vatou na odpuštění. Přece jen do ní vrazila a kdyby tahle dívka neměla dobrou stabilitu, už mohla mít účes ve stylu alá cukrová vata. Pousměje se na nabídku.* Ledová tříšť zní vážně dobře. Já jsem Tabitha, ráda tě poznávám. *Usměje se a přijme ruku, kterou ji Alci nabízí na potřesení. Nečekala, že by se tu dnes mohla s někým seznámit. Nečekala ani, že jde na jarní slavnosti... Život je prostě nevyzpytatelný. V jejím případě desetinásobně. Pomalu se otočí a rozhlédne, aby pohledem vyhledala stánek s ledovou tříští.* Takže... Skotka? Irka? *Zeptá se zvědavě. Přece jen i ona si všimla barvy vlasů, světlosti pleti a pih. Ačkoliv už v tuhle chvíli ji trošičku záviděla, že jich má méně. Tabitha byla posetá pihami všude. Prostě všude. A ještě ke všemu byly výrazné. Ještě, že naštěstí tady nijak zvlášť díky tomu nevyčnívala.* Já jsem z Irska. *Doplní s úsměvem a už ji doprovází ke stánku s ledovou tříští.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Park pod hradem - Page 2 Empty Victor Thomas Jones

Mon May 16, 2022 5:27 pm
*Hned po poslední hodině se vydává i s učebnicemi do parku, je to pro něj jedna z mála příležitostí, jak načerpat vitamín D. Je vidět, že to potřebuje. Jeho bledá kůže a tmavé oblečení ve sluncem zalitém parku působí skoro až nepatřičně. Všechny zkoušky si přihlásil na co nejdřívější termíny, aby si pak na prázdniny mohl najít práci. Sedá si do trávy a dává se do čtení.*

Park pod hradem - Page 2 260955692-256-k753005
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Park pod hradem - Page 2 Empty Skye Murray

Mon May 16, 2022 5:45 pm
*Jak se zdá, Skye má mnoho talentů. Jedním z nich je zřejmě jízda na skateboardu, protože jakmile se objeví na kraji parku, ozve se zvuk hozeného prkna na zem a vzápětí zvuk koleček, která drnčí po asfaltu. Po cestičkách parku tak jede Skye ve svém vyletněném outfitu, přes jedno rameno přehozený batoh. A ačkoliv se pravděpodobně doteď Victorovi vyhýbala, tentokrát se jí to nepodaří. Zřejmě totiž není až takový talent, protože když ho koutkem oka zahlédne, přehlédne díru v silnici a kolečko se jí tak zasekne. Skye se tedy poměrně nešikovně svalí do trávy a samozřejmě nedaleko Victora. Trochu zataháno za dlouhé vlasy, odřená kolena, ruce i jeden loket. No tady by se někdo měl učit padat.*
Park pod hradem - Page 2 74be62c75521dc027bd167056c4c821a
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Park pod hradem - Page 2 Empty Victor Thomas Jones

Mon May 16, 2022 5:54 pm
*Victor doteď plně zabraný do učebnice trochu polekaně vzhlédne, aby zjistil, kdo že se to vedle něj rozplácl. Když uvidí Skye v trávě a její skateboard zvolna odjíždějící za lepším životem kamsi dál po chodníku, smích přemůže opravdu jen silou vůle. Podaří se mu ho transformovat v pouhé pousmání, když poznamená.* Tak tentokrát jsem tě bohužel chytit nestihl.* /Hmm, to neznělo tak dobře, jak jsem čekal. EVIDENTNĚ jsem ji chytit nestihl. Achjo./ *Už vážněji dodá:* Jsi celá? *Zvedne se, aby jí pomohl na nohy.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Park pod hradem - Page 2 Empty Skye Murray

Mon May 16, 2022 6:38 pm
*Překulí se do sedu, když k němu zvedá pohled, koukne na něj a protočí očima a za jeho pomoci vstane a koukne na zakrvácená kolena.* Ale no jo. *Povzdechne si a otočí se za skateboardem.* Podal bys mi ho? *Zeptá se jednoduše a udělá pár kroků, než se posadí dál do trávy, z batohu vyndá láhev s vodou a kolena i ruce si pod proudem vody s tichým sykáním umyje, než se napije a koukne zase na Victora.* Co tu děláš? *Zeptá se nakonec, očima zabloudí k jeho věcem.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Park pod hradem - Page 2 Empty Victor Thomas Jones

Mon May 16, 2022 6:53 pm
*Odloví skateboard a podá ho Skye, pak si sedne vedle ní do trávy.* Zosobňuji stereotyp pilného studenta, obávám se. *Prohlíží si ji. Přece jen je to už nějaká doba, co se naposledy viděli.* Co ty? Rozhodla ses udělat něco pro své zdraví? *Nepřestává se usmívat, když si ji dobírá. Pak ho zaujme skateboard. *Můžu to zkusit? *Kývne směrem k němu.* Ještě nikdy jsem na tom nestál.
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Park pod hradem - Page 2 Empty Skye Murray

Mon May 16, 2022 6:57 pm
Ne, chtěla jsem být jen v knihovně, než ji zavřou. Což jsem stihla, ale jak se zdá, cestu zpátky už jsem moc nezvládla. *Postěžuje si, zatímco si příkládá kapesníky na rány. Z peněženky vyloví nějakou tu náplast a začne zalepovat, co se dá.* Hm... jasně, ale jestli se rozsekáš, nechám tě ležet. *Poví jednoduše, aniž by se na něj jen podívala.* Co se učíš? *Další brouknutí, ale takové bezstarostné, skoro jako kdyby se znali roky a on jí vlastně ani moc nezajímal. Nenucená, řekla bych.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Park pod hradem - Page 2 Empty Victor Thomas Jones

Mon May 16, 2022 7:17 pm
No, učím se management a prokrastinuju čtením knížky o leadershipu. *Naskakuje na skateboard a snaží se udržet rovnováhu. Ujede asi dva metry, pak musí seskočit.* Co sis půjčila v knihovně? *Nevzdává to a znovu se rozjíždí. Tentokrát vydrží pět metrů, než seskočí dolů.* Můj šálek čaje to asi úplně nebude. *Mírně se zamračí, když vrací skateboard Skye.* Chceš s tím lepením pomoct? Třeba jsme odsouzeni k tomu, abychom se navzájem ošetřovali... *Zazubí se. Pozoruje, že jeho nálada v přítomnosti Skye se podezřele výrazně zlepšila.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Park pod hradem - Page 2 Empty Skye Murray

Mon May 16, 2022 7:25 pm
*Sleduje ho, úsměv jí jen lehce cuká, když vidí, jak seskakuje a naskakuje. Když se k ní ale začne blížit, opět sklopí oči ke svým kolenům. To až když dostane tu nabídku mu podá odřenýma rukama náplasti a natáhne k němu dlaně.* Jak se máš? *Zeptá se, evidentně čeká, až jí ty ručky zalepí.* Dlouho jsem tě neviděla. *Hérečka... tváří se, jakože před ním vůbec nezrychlovala krok a podobně. Jako kdyby si ho fakticky za tu dobu ani jednou nevšimla a teď se před ním nesnažila ujet.* Managment... to musí být náročný.
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Park pod hradem - Page 2 Empty Victor Thomas Jones

Mon May 16, 2022 7:37 pm
*Sloupne ochrannou fólii z první náplasti a přilepí ji na jednu ze Skyeiných četných odřenin.* No, dobře, řekl bych. *Uvědomí si, že už poměrně dlouho neuvažoval nad tím, jak se doopravdy má.* Mám teď spoustu učení, prostě zkouškový... Ale celkově dobře. Vlastně jsem dneska už pomalu končil... Takže pokud nemáš jiné plány, můžeme něco podniknout.* Odmlčí se. *Chceš si zaplavat?* Uvědomí si, že mluví přece jen nějak moc. *Ale nejdřív mi pověz, jak se máš ty."
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Park pod hradem - Page 2 Empty Skye Murray

Mon May 16, 2022 7:40 pm
*Sleduje jak pracuje s náplastmi, zatímco si nohy přitáhne k sobě. Jakmile to Victor dokončí, ruce si opře o kolena a po otázce na plavání si položí hlavu na své rameno a s nakloněnou hlavinkou na něj civí. Její pohled podivně zjihne.* Zaplavat? *Zeptá se a malinko se pousměje.* No... vlastně bych si šla zaplavat. *Vydechne, samotnou ji to zřejmě překvapí. Jako kdyby ji taková aktivita ani nenapadla, ale o to víc nadchla.* A já? Hm... *Pokrčí rameny a začne si uklízet věci do batohu, to už na něj nekouká.* Super. *Poví o trochu vyšším hlasem.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Park pod hradem - Page 2 Empty Victor Thomas Jones

Mon May 16, 2022 7:50 pm
Mám ti vzít ten skateboard? *zeptá se s pohledem upřeným na její podrápané ruce.* Sůl je dobrá dezinfekce, ale asi to bude docela štípat, *upozorní ji a zároveň se tak ujistí, že Skye pochopila, že chce jít plavat do Severního moře. Vlastně na ni tou nabídkou chtěl udělat dojem a poukázat tak na skutečnost, že se už nějakou dobu otužuje. Popravdě ani tolik nepočítal s tím, že na jeho nabídku tak rychle a nadšeně kývne. Když také sesbírá své věci a společně se vydají na cestu, po chvíli vezme Skye za ruku, zčásti proto, že prostě moc chce, zčásti proto, že mu to přijde jako nejsnazší způsob, aby zjistil, na čem je.
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Park pod hradem - Page 2 Empty Skye Murray

Mon May 16, 2022 7:54 pm
Ale prosím tebe, já to zvládnu. *Poví s lehkým přivřeným očí a vychillovaným výrazem, než se nadšeně zazubí.* Zvládnu to. *Ujistí ho a vezme si zas batoh na záda a do ruky dál od něj prkno.* Chodíš plavat často? *Zeptá se vlastně i se zájmem, zatímco poměrně dlouhými kroky pokračuje v cestě. Když ji Victor chytí za ruku, trochu překvapeně na ni pohlédne a krátce ztuhne, ve výsledku se ale zadívá někam dál, než si s ním proplete prsty a zrychlí.* Tak makej, ať tam jsme. *Zasměje se a vesele pokračuje v cestě.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Park pod hradem - Page 2 Empty Victor Thomas Jones

Mon May 16, 2022 8:03 pm
Snažím se každý den... Je to dobrý způsob, jak si vyčistit hlavu. /A na chvíli utéct,/ *dodá v duchu a taky zrychlí, aby Skye stačil.* Takže, dlouho jsme se neviděli... *snaží se, aby ta poznámka vyzněla nonšalantně a ne jako výtka. Má trochu podezření, jestli se mu Skye po tom, co spolu strávili noc náhodou nevyhýbala.* Jak se ti poslední dobou dařilo? *vyzvídá, zatímco se přibližují k pláži.*
Sponsored content

Park pod hradem - Page 2 Empty Re: Park pod hradem

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum