Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Admin
Admin
Admin
Posts : 72
Join date : 2021-07-22
https://rpgedinburgh.forumotion.eu

Koleje univerzity   Empty Koleje univerzity

Mon Aug 09, 2021 12:47 am
Koleje univerzity   Koleje10

Univerzitní koleje jsou dostupné všem studentů univerzity. Počet míst je však omezen, tudíž je důležité si svůj pokoj zarezervovat dostatečně dopředu, jinak budete nuceni hledat sdílené bydlení někde ve městě. Ačkoliv je budova historická, pokoje jsou zařízeny útulně a moderně. Většina je pro dva studenty, ale jsou tu i samotky, které samozřejmě stojí více, jsou ale lidé, kteří si rádi připlatí. Každé patro a obytné křídlo má vlastní kuchyňku, sprchy a záchody. U hlavního vchodu je též recepce, kde vždy někdo sedí, i v noci. Pokud se rozhodnete pro pozdní návrat, je třeba to dopředu nahlásit. Z kolejí se dá dostat spojovací chodbou rovnou do školní kantýny, kde jsou podávány snídaně, obědy i večeře.
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Koleje univerzity   Empty Skye Murray

Thu Apr 28, 2022 10:02 am
pokračování z přístavu

Ale nezmrznu. *Zaprotestuje chabě, ačkoliv je pravda, že je jí zima. Když tedy dorazí na koleje, hrne se dovnitř tak rychle, jak to jen jde a místo nějakého trapného postávání před vchodem a řešení, jestli ho pozvat nebo nepozvat dál, prostě mluví a u toho si odemyká a jde dovnitř. To je prostě Skye, taková bezprostřední a spontánní.* No, takže to je prostě Glasgow, proto to tam mám tak ráda. Ale univerzita tady mi přišla vhodnější. *Pokračuje v nějaké načaté konverzaci o tom, odkud pochází, zatímco přechází pokoj a svléká si dlouhé rukavice. Její pokoj vypadá přesně tak, jak by člověk čekal... parapet plný květin, na zdi plakáty, postel a pracovní stůl, nad kterým je nástěnka plná fotek a pohlednic. Na stole trochu nepořádek, ostatně jako v celém pokoji, ale takovým snesitelným způsobem, jako kdyby prostě bylo vidět, že než odcházela, tak spěchala. A na nějakém tom odkládacím stolku samozřejmě nechybí ani gramofon a mnoho LP.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Koleje univerzity   Empty Victor Thomas Jones

Sat Apr 30, 2022 12:54 pm
*Ve dveřích na vteřinku zaváhá, ale následuje Skye dovnitř. Je tam teplo, takže si svlékne kabát, chvíli očima bloudí po pokoji ve snaze najít věšák, neúspěšně, takže si jej nakonec nechá v ruce. Všimne si LPček na odkládacím stolku a chce je prozkoumat. Jak se snaží na jedno z nich dosáhnout, škrábne se o roh stolu a dokonce se mu podaří zadřít si třísku.* "Sakra," *ujede mu a palcem druhé ruky stiskne okolí rány, ze které už stihla vytéct kapka krve.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Koleje univerzity   Empty Skye Murray

Sat Apr 30, 2022 5:18 pm
*Nikterak prudce, poměrně jemně se po něm otočí. A zatímco rukavice přehazuje přes opěrku židle, jde k němu. Pohodově mu vezme kabát z ruky a přehodí ho přes židli.* Škrábl ses hodně? *Zeptá se, zatímco chytne tu desku, po které se natahoval, a dá ji do gramofonu. Jehlu nasměruje na její začátek, a pak ji nechá spustit, zatímco se deska točí. Ona sama pak pohled hnědých očí zvedne k jeho tváři.* Mám se na to podívat? *Navrhne jednoduše.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Koleje univerzity   Empty Victor Thomas Jones

Sun May 01, 2022 6:36 pm
Kdybys byla tak hodná... *Usmívá se nad celou tou situací, protože mu přijde trochu absurdní. /Připadám si, jako bych se ocitl uprostřed romantické komedie./ Vzpomněl si, co mu řekla během návštěvy baru a dodá:* To takhle zachraňuješ všechny nešikovné kluky po nocích? *Oči mu jiskří, celkově se dost baví. Poslední dny se mu slévali v jeden kvůli školní rutině a tak si vybočení z ní užívá. Nastaví Skye poraněnou ruku, ze které trčí tříska.
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Koleje univerzity   Empty Skye Murray

Sun May 01, 2022 6:40 pm
*Tiše se usměje, když bere jeho ruku do těch svých, o něco drobnějších. Je to takový úsměv, jako kdyby ji snad při něčem načapal.* Nešikovné kluky si většinou na pokoj nevodím. *Poví nakonec tiše. Ale protože má do slečny z šedesátek daleko.. a nebo možná až moc blízko, zachová se docela nečekaně.* Máš tam třísku, počkej. *Poví jednoduše a jeho prst vezme mezi rty a jemně nasaje, než je odendá jen aby třísku nehty vytáhla.* A je to. *Nepustí jeho ruku, jen k němu zvedne pohled a pousměje se.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Koleje univerzity   Empty Victor Thomas Jones

Sun May 01, 2022 6:55 pm
*Pobavený výraz mu z tváře nezmizí, přestože nemůže uvěřit tomu, jak jí nahrál na smeč. Chvíli přemýšlí, co by jí na to odpověděl.* To bylo trošku kruté. Přece jenom, jsem raněný. *Ne, prostě se nedokáže přestat usmívat. Líbí se mu její bezprostřednost. Při pohledu na její rty přitisknuté na jeho prst se v něm rozlévá příjemné teplo. Když třísku konečně vyndá, štípne to, ale on byl od začátku odhodlaný ani nemrknout a vyjde mu to. Tříska předtím ucpávala ránu, která tím pádem začne znovu krvácet. Než ji stačí zachytit, spadne kapka krve na podlahu.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Koleje univerzity   Empty Skye Murray

Sun May 01, 2022 6:59 pm
*Koukne na tu kapku krve, jen očima, hlavou ani nehne.* Hm... *Natáhne se pro kapesník a omotá mu ho okolo prstu.* Děláš mi tu nepořádek. *Upozorní ho jednoduše a jeho ruku konečně pustí, zatímco dojde ke skříni, ze které vytáhne nějaké kraťasy a velké tričko.* Takže Victore. Co dalšího mi o sobě povíš, hm? *Začne si z nohou sundávat silonky, zatímco dál stojí u skříně.* Něco zajímavého, co bych měla vědět? Nejlépe ještě předtím, než jsem tě sem pustila? Jsi masový vrah, máš zálibu v bití žen nebo třeba kradeš? *Řekne to tak jako pohodově.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Koleje univerzity   Empty Victor Thomas Jones

Sun May 01, 2022 7:17 pm
*Přidržuje si kapesník na ráně, aby přestala krvácet. Tváří se, že si vůbec nevšimnul, jak se převléká.* To je spousta otázek. No, doufám, že ti teď nebudu připadat nudný, ale zločinecké dráze se zatím úspěšně vyhýbám. *Nebyla to tak úplně pravda, protože s drobnými krádežemi zkušenosti měl, ale přece jen to není nic, s čím by se chtěl svěřovat dívce, kterou zná sotva pár hodin.* Něco zajímavého... Znáš 3 truths, one lie? Řekneš o sobě čtyři věci - tři jsou pravda, jedna lež - a ten druhý musí uhádnout tu nepravdivou. Já začnu. *chvíli přemýšlí* Takže... Vylezl jsem na osmdesát metrů vysokou skálu bez jištění. Sám jsem se dvakrát potetoval. V životě jsem políbil víc kluků než holek. Mám tři sourozence.
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Koleje univerzity   Empty Skye Murray

Sun May 01, 2022 7:29 pm
Znám, znám. *Přikývne a sundáváním silonek skončí, protože se na něj tak jako se zájmem podívá, než dojde k pracovnímu stolu, na který se na okraj posadí, zatímco ho poslouchá.* Hm, tak fajn. Moje jsou... *Krátce přimhouří oči, než promluví.* Sama jsem odjela do Itálie, abych se začala učit italsky. Mám tetování v třísle. Skočila jsem s padákem. A měla jsem vážný vztah s holkou. *Nakloní hlavu na stranu a zatímco se jednou rukou drží stolu, druhou si pohrává s perlami na svém krku.* Myslím, že ty si nedal pusu více klukům než holkám. *Tipne si jeho lež.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Koleje univerzity   Empty Victor Thomas Jones

Sun May 01, 2022 7:44 pm
To jsem tak průhledný, jo?* zazubí se. *No dobře, klukovi jsem ještě pusu nedal.* Kouká na Skye, jak balancuje na rohu stolu a snaží se odhadnout její lež.* Myslím, že jsi nebyla v Itálii, aby ses učila italsky. Leda bys to stihla o prázdninách?* Aniž by vstal, hodí zakrvácený kapesník do koše, protože rána konečně přestala téct. *Pozor, ať si taky nezadřeš třísku.* upozorní ji. /Ne, že bych Ti ji případně nechtěl vytáhnout./
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Koleje univerzity   Empty Skye Murray

Sun May 01, 2022 7:52 pm
*Pousměje se.* Hmm... kdyby si řekl, že jsi dal pusu klukovi, tak bych ti to věřila. Ale víc klukům, než holkám. *Mírně zavrtí hlavou.* Tak to ti nežeru. *Podívá se na ten stůl a pokrčí mírně rameny, ale místo toho aby to komentovala, otočí se po tom gramofonu. Nějakou chvíli mlčí, než znovu promluví.* V Itálii jsem byla. Stihla jsem to po střední. *Vysvětlí jednoduše.* Co sis vytetoval? *Zeptá se se zájmem a povytáhne obočí.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Koleje univerzity   Empty Victor Thomas Jones

Sun May 01, 2022 8:06 pm
Terč. A "niente paura". Ke každému je i příběh, ale ty bych možná nechal na jindy...*Tentokrát se usměje trochu melancholicky, ale v očích má smíření a laskavost. Znovu se na chvíli odmlčí.* Hmm, takže jsem prohrál. *předstírá zklamání.* Co se stane, když prohraješ? Už si ta pravidla nepamatuju... /Hmm, třeba mi vymyslí nějaký úkol./ *Pořád na ní kouká, pohledem mírně provokativním. Chce jí dát prostor, ať ho vede, kam sama chce. Přece jen, je u ní na návštěvě.
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Koleje univerzity   Empty Skye Murray

Sun May 01, 2022 8:11 pm
*Pokrčí rameny s mírným úsměvem, zdá se, že její špatná nálada se rozpustila ve sklence oné whisky.* Hm... kdyby si vyhrál, dostal by si pusu, ale takhle. *Mrkne na něj jedním okem.* Jsi zcela evidentně bez výhry. *Uculí se spokojeně sama se svou výhrou.* Obávám se, že teď jsi prohrál a za trest mi dlužíš... *Zamyšleně se podívá z okna.* Hm... určitě tě čeká krutý trest, jen ho budu muset teprve vymyslet. *No jasně, kdo tyhle věci zvládá na počkání, že ano?* No minimálně mi budeš muset za trest ukázat ta tetování!
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Koleje univerzity   Empty Victor Thomas Jones

Sun May 01, 2022 8:29 pm
To zní fér. *Souhlasí, konečně odloží kabát, který doteď žmoulal v ruce, na postel a co možná nejelegantněji se vysouká z trička. Hrudník má vypracovaný a hladký, na levé straně je tetováním naznačený terč. Po chvíli se natočí, by Skye mohla vidět i elegantní kurzívou vyvedený nápis na levém rameni. Nakonec se k ní znovu obrátí čelem, stojí teď docela blízko.* Toliko k trestu. Ale ty jsi vyhrála a zasloužíš si odměnu. *Pořád má ty jiskřičky v očích. Ví, že je to ideální chvíle pro polibek, ale dává Skye prostor, (jak je mu koneckonců vlastní), čeká, jestli šanci využije.


Last edited by AntheaSpirida on Sun May 01, 2022 8:53 pm; edited 1 time in total
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Koleje univerzity   Empty Skye Murray

Sun May 01, 2022 8:41 pm
*Z jeho svléknutí trochu překvapeně zamrká, ne že by byla v rozpacích z toho, že je tu polonahý, spíš z toho, jak je hezký. Trochu ale provokativně povytáhne obočí.* No počkej, povídal si, že sis tetoval dvě tetování. U prvního mi to přijde pochybný, ale u toho na rameni už nemožný. *Obviní ho z druhé lži.* A uhm... No jo... *Přikývne a konečky prstů mu přejede po těle.* To máš asi pravdu. *A zůstane mu koukat do očí. Ale protože je to holka soutěživá, trpěliví a nevyzpytatelná, pak rozhodně nic dalšího nepodniká ani ona.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Koleje univerzity   Empty Victor Thomas Jones

Sun May 01, 2022 9:03 pm
*Lehce zavrtí hlavou.* Vážně jsem si je vytetoval sám. *řekne velmi potichu, aby nenarušil křehkost toho momentu. Je tak blízko, její oči se vpíjejí do těch jeho, cítí na sobě lehký dotek jejích prstů a i přes své předchozí předsevzetí to prostě nevydrží. Vezme její tvář do dlaní, jako když držíte něco nesmírně drahého a začne ji líbat. Rukama přitom pozvolna sjíždí níž, sleduje, co všechno mu dovolí.
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Koleje univerzity   Empty Skye Murray

Sun May 01, 2022 9:15 pm
*Ani tím polibkem není zaskočená, opětuje mu ho, dokonce si i dovolí ho trochu prohloubit, zatímco mu konečky prstů dál opatrně jezdí po tom těle, zcela evidentně má pro svaly prostě slabost. Kdo by neměl. A tak pokračuje v polibcích a jeho ruce zatím neodhání. Však má na sobě dlouhé šaty, tak se chudák chlapec stejně nemá moc kam dostat, no. Prsty mu jemně obkresluje to jeho tetování, ale na stole zůstává sedět, nezdá se, že by hodlala dobrovolně slézt.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Koleje univerzity   Empty Victor Thomas Jones

Sun May 01, 2022 9:25 pm
*Jednou rukou ji objímá, druhou přejíždí po vnější straně jejího stehna nahoru až k boku a zase zpátky, jen aby tentokrát nadzvednul lem šatů a rukou zajel pod ně. Hladí ji po holém stehně, šaty mu ale nedovolí dostat se dál, než do jeho půli. Nepřestává ji líbat. Všude, kde se ho dotýká svými prsty jako by mu po nich zůstávaly žhavé stezičky. Vymotá ruku zpoza šatů a rukou jí zajede do vlasů. Nemůže se nabažit jejích dotyků. Volnou rukou jí obemkne kolem pasu, aby jí pomohl dolů ze stolu.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Koleje univerzity   Empty Skye Murray

Sun May 01, 2022 9:29 pm
/Co to děláš Skye, no tak. Vzpamatuj se... uhm... Ryan už neodepsal. Už se s ním nikdy neuvidím. Je to v pořádku. Je to naprosto v pořádku./ *Neprostestuje, když jí rukou zajede pod šaty, jen se lehce odtáhne, aby se mu rty otřela o ty jeho, než ho opět políbí, prsty mu obkreslí lem kalhot, ale sama nic víc nedělá, prostě ho jen líbá a hladí, občas jemně přejede nehty, aby ho poškrabkala. Když ji obejme okolo pasu, nevzpírá se, nechá se stáhnout a postaví se na nohy, tělem se na něj natiskne, rukama mu přejede po těle výš, přes krk až do tmavých vlasů. Ale jakmile deska dohraje, odtáhne se.* Počkej. *Vydechne, jako kdyby začala konečně trochu přemýšlet. Vymaní se opatrně z jeho objetí a postaví se k němu zády, když se otočí ke gramofonu a desku začne otáčet a znovu pouštět.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Koleje univerzity   Empty Victor Thomas Jones

Sun May 01, 2022 9:43 pm
*Ve chvíli, kdy Skye odtáhne ruku od jehly gramofonu už Victor stojí za ní a klade jí ruku kolem pasu. Nechce o ten moment přijít. Nesmírně něžně ji k sobě otočí a jako už dnes tolikrát se jí zadívá do očí. Je v nich hloubka a něha a jistota. Chtěl by svůj klid přenést na ni. Víru, že všechno bude dobré. Odhrne jí z čela pramínek vlasů a znovu ji políbí. Tentokrát ale tak nějak... vážněji.
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Koleje univerzity   Empty Skye Murray

Sun May 01, 2022 10:17 pm
*Ani nemá čas protestovat, jakmile se u ní objeví, koukne mu do očí. A tentokrát u toho bohužel nebo bohudík cítí i to mravenčení v podbříšku, když ji tak vážně políbí. Naléhavě mu polibek opětuje a ruce mu opět obtočí okolo krku, zdá se, že ta jeho metoda tak nějak funguje, protože její polibky jsou najednou o něco jistější. Není pochyb o tom, že si užívá jeho rty víc, než by bylo vhodné s ohledem na to, co dělala včera touhle dobou.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Koleje univerzity   Empty Victor Thomas Jones

Sun May 01, 2022 10:40 pm
*Cítí, že si je Skye jistější. Opětuje její polibky, rukama jí klouže po zádech, občas zabloudí níž... Po chvíli si troufne znovu zajet pod její šaty. Centimetr po centimetru je vyhrnuje a přitom prsty laská její holou kůži. Na jejich zadní straně nahmatá zip a pomalu jej rozepíná, vnímá přitom, jak se mu bradavkami, které jsou ale stále ještě skryté pod šaty, otírá o holý hrudník.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Koleje univerzity   Empty Skye Murray

Sun May 01, 2022 10:55 pm
*Začne mu rukou trochu váhavě rozepínat pásek u kalhot, u toho ho nepřestává líbat a tisknout se na něj čím dál víc, u toho udělá váhavý krok proti němu, no prostě směrem k posteli, že jo, rty se odtáhne od těch jeho a začne mu klást polibky přes čelist ke krku, že by ho ale tlačila do postele, to zase ne, nechává ho, aby si s těmi šaty poradil nějak sám, ona to určitě pro chlapa nebude žádná hračka. A ona si zatím vyhrává svými rty na jeho kůži.*
avatar
AntheaSpirida
Posts : 51
Join date : 2022-04-26

Koleje univerzity   Empty Victor Thomas Jones

Sun May 01, 2022 11:10 pm
*Konečně rozepne zip až k pasu a nechá šaty sklouznout na zem. Líbá ji na krku a vdechuje přitom její vůni, rukama objevuje její ňadra. Vystoupí z kalhot, které předtím Skye rozepnula a teď už jen leží na podlaze. Reaguje na její náznaky a pomalu se přesouvá k posteli, ze Skye ale nespouští ruce. Teď už jsou k sobě přitiskuti i slabinami a dělí je jen tenoučká vrstva spodního prádla.*
Sponsored content

Koleje univerzity   Empty Re: Koleje univerzity

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum