Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Admin
Admin
Admin
Posts : 72
Join date : 2021-07-22
https://rpgedinburgh.forumotion.eu

Byty v moderní části města  Empty Byty v moderní části města

Mon Aug 09, 2021 12:50 am
Byty v moderní části města  Modern10

Jak se Edinburgh rozrůstá, pokračuje i výstavba nových bytových domů, které zajistí ubytování rozrůstající se populaci města. Sice jsou dále od centra, ale v okolí je i tak vše nutné, co člověk potřebuje, obchody, kavárny a různé služby. Doprava hromadnou městskou dopravou i autem odsud většinou proudí plynule. Byty se pronajímají a prodávají nezařízené, jsou moderní, světlé a prostorné. Domy jsou vybavené výtahy, sklepy a často zabezpečovacím systémem. Spousta lidí se tu cítí bezpečněji než v centru.
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Skye Murray

Fri Jun 17, 2022 10:36 pm
*Fajn, Hamilton jí řekl o týhle párty, a když tak trochu prohrabala upozornění na facebooku, zjistila, že má na ni i pozvánku. A vzhledem k tomu, že na ní byli poměrně i fajn lidi - minimálně v události - řekla si, že to teda zkusí. Kdo by se ale divil, že se sem probojovala i partička několika populárních kluků. Nicméně kvůli nim sem Skye zajisté nejde. Pravda, rozhodně toho moc neskrývá, ale je léto, hezky a určitě je tu spoustu lidí, které zná, tak proč se neoblíknout tak, aby ukázala ty, jak krásné tělo má.*
Byty v moderní části města  65412ce94eff48b2520de26217ed60fc
*Vlasy má tedy kudrnaté a přes rameno menší kabelku s mobilem a peněženkou. Jakmile vejde, pozdraví se s několika svými známými a nakonec se dá do řeči s Natem, kamarádem z výšky, se kterým zůstane debatovat o ukončení jednoho předmětu. A jak se zdá, Nate je docela zábavný, protože Skye neustále propuká v smích, zatímco upíjí svůj drink.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Ryan Weller

Fri Jun 17, 2022 10:54 pm
Byty v moderní části města  _610

*Přichází do místnosti s poměrně sebevědomou chůzí, nicméně někde vevnitř je docela rozebraný. Přece jenom přichází o hodně věcí a většina populárních lidí se s ním už nebaví. Jakoby, roztleskávačky budou mít vždycky slabost, ale pro ty nejžádanější už vyšel z módy. Je vtipné když se člověk jako Ryan během pár dnů dostane z vrcholu na střední třídu. Pořád není totální outsider, ale svoje postavení bude dlouho získávat zpět. Pokud někdy.* Gin a tonic *Hodí barmance zpropitné a začne se dívat kolem.* /Boha jeho...jestli to je Skye, tak odsud mizím.....To je to poslední co potřebuju/
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Skye Murray

Fri Jun 17, 2022 10:59 pm
*Její reakce není o moc lepší, než ta Ryanova, v další záplavě smíchu odkloní od své společnosti hlavu, aby se mu nesmála tak moc do tváře. A v tu chvíli spatří Ryana. Na chvíli mu pohlédne do tváře, úsměv jí pomalu zmizí. A vzápětí už stiskne rty a otočí se na kamaráda.* Nezlob se, musím... si odskočit, ale ještě si tě během večera najdu, bav se. *Položí mu krátce ruku na rameno.* Zatím. *A jak tak odchází, dopíjí svůj drink, sklenku postaví na nějakou nejbližší polici a míří bytem co nejdál od Ryana, evidentně ve snaze se mu vyhnout.* /Super, řekli jsme si, že jsme pro sebe mrtví, tak co, prostě se budeme ignorovat./ *A tak vyrazí za hudbou, hezky zmizí někde mezi divnýma hipsterama, aby společně s nimi divně tančila na Indie rock.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Ryan Weller

Fri Jun 17, 2022 11:10 pm
*Střetnou se pohledem* /Okej...to je mega divný.../ *Chvíli ještě sedí a dívá se před sebe.* /Jak to jen říct...Šel bych za tebou Skye, ale tvá poslední zpráva mi řekla něco jinýho..../ *Přece jen se nakonec pomalu odhodlává. Vstane ze židle, kopne do sebe drink a vytáhne telefon. Dělá, že něco píše, ale všichni víme, že se odhodlává.* /Fuck it....udělám první krok/ *Rozhodně vyjde a pomalu směřuje ke skupince lidí, kde viděl Skye naposled. Podívá se před sebe a hledá ji pohledem.* /Až...a jestli se skutečně začneme bavit, tak možná začnu tím, že jsi to celkem posrala...nebo možná začnu jinak....kdoví. Prostě jsi nemusela odcházet./
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Skye Murray

Fri Jun 17, 2022 11:26 pm
*V opojení tance tak nějak vypadne z toho hloučku.* Dost, dost, jdu si pro pití. *Poví se smíchem, zatímco v podpatcích couvá pryč od tančících lidí. A samozřejmě, že tak padne do náruče rovnou Ryanovi, respektive mu do ní zacouvá.* Jé, pardon. A... *Zvedne pohled o něco výš.* Uhm, pardon. *Zahučí a rychle sklopí hlavu, jak se kolem něj prosmýkne, aby se dostala co nejdál od něj, ve snaze utéct od hudby pryč do chodbičky.* /Sakra, sakra, sakra. Nemůžu se schovat někam do šatny?/
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Ryan Weller

Fri Jun 17, 2022 11:32 pm
*Ani nečekal, že mu v uvozovkách půjde naproti. I když ne prvoplánově, pořád se mu to hodí.* Skye....počkej prosimtě *A snaží se ji chytnout za ruku, protože se evidentně snaží odejít pryč.* Dáme si drink a promluvíme si jako dva dospělí lidé *I když ví, že to nejspíš bude docela peprný, potřebuje to z ní a ze sebe dostat. Tady tohle přehlížení a ignorování trvalo docela dlouho.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Skye Murray

Fri Jun 17, 2022 11:36 pm
*Poděšeně po něm koukne a rukou mu vyklouzne.* Jsou tady lidi. *Sykne k němu tiše a trochu poplašeně se rozhlédne, ale tím, že jsou dospělí, ji docela dostane. Protočí očima - to není moc dospělý, ale on si to určitě hrozně moc zaslouží - a přikývne.* Jdu si pro pití. Sejdeme se za chvíli na balkóně. *Vykoukne k balkónu, jako kdyby zkoumala, jestli tam je volno, no a pak tedy proběhne mezi lidmi. Po dvou panácích si vezme nějaký drink s dvojitou dávkou alkoholu a přeci jen se na ten balkón vydá.* /Super, a teď co? Bude mě vydírat?/
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Ryan Weller

Fri Jun 17, 2022 11:42 pm
*Čeká na balkóně a s dalším drinkem v ruce se dívá před sebe.* /Proč tohle nikdy neumím řešit./ *Jakmile dojde, začne* Hele, asi si naštvaná, i když si myslím, že jsi fakt odcházet nemusela...nevím....Skye někdy se chováš fakt zvláštně. Proč prostě předstíráš jak jsi hrozně nedostupná? Proč nemůžeš být upřímná bez toho pasivně agresivního postoje?
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Skye Murray

Fri Jun 17, 2022 11:46 pm
*Postaví se naproti němu, jednu ruku si založí na prsou, v druhé drží drink. Dívá se na něj s jedním povytaženým obočím, jazykem si přejíždí po vnitřní straně tváře, a když Ryan dokončí svou promluvu do duše, udělá přesně ten pasivně agresivní výraz, který k ní tak moc sedí.*
Byty v moderní části města  Giphy
Přišel jsi mi promlouvat do duše?! O co ti jde Ryane? O co se vlastně snažíš. *Zavrtí jemně hlavou.* Zrovna ty mi budeš dávat přednášku o tom, jak projevovat city? Jak nebýt agresivní? Děláš si ze mě prdel? Do teď jsme se ignorovali, krásně nám to oběma šlo. Mně nezáleží na tobě. /Teď lžeš, Skye./ A tobě nezáleží na mně. Ani nevím, o jakým odcházení mluvíš. *Mávne volnou rukou a postaví se k němu zády, jen aby se napila znovu drinku.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Ryan Weller

Fri Jun 17, 2022 11:52 pm
Jasně, zapomněl jsem, že ignorování je dokonalý řešení. Pecka. Škoda, že nemám iq houpajícího koně. Málem jsem ti na to skočil. *Chvíli se dotčeně dívá do prázdna.* Kdybych chtěl něco myslet upřímně, tak bys mě přešla...já nevím...existuje nějaká příručka jak s tebou komunikovat? Jak bys reagovala, kdybych ti řekl, že to bylo fajn. Že mi nevadilo kvůli tobě pár věcí ztratit?* /možná se na to vykašlu....nechci se jen tak kvůli ničemu otevírat./
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Skye Murray

Fri Jun 17, 2022 11:58 pm
Je to dokonalý řešení. *Přikývne, protože co si budeme, ona je hrozně špatná v komunikaci, v tomhle prostě chodit holka neumí.* Příručka? No jasně. Bod jedna, nebuď kokot... mám pokračovat? Bod dvě, neznásilňuj holky. Bod tři, když ti na někom záleží, tak bojuj. Co jsi ztratil kvůli mně, prosím tebe? *Uchechtne se vzápětí.* Další body můžu vynechat, nesplňuješ už první. *Trochu se do něj pustí, ale vzhledem k tomu, že pije asi tak pátýho a šestýho panáka najednou, se není čemu divit. Však se zase napije brčkem toho svýho džusíku, co je určitě moc slušně ředěnej tequilou.* Bylo to fajn, no super. Tak sis se mnou užil dobrejch pět minut, gratuluju. A co tě jako urazilo, že jsem odešla? Jsi zvyklý, že odcházíš ty, ale holky se lepí a musíš je vyhazovat? Chtěl si mě ráno ponížit a vysmát se mi? *Ehm, její mínění o mužích... nebo minimálně jednom konkrétním, není úplně nejlepší.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 12:09 am
Skye...prosimtě...nadechni se. Ušetříš se další vlny hněvu... Navíc, o čem tady mluvíš? Myslíš si, že jsem si kvůli tobě udělal čárku? Kdybych chtěl, mohl bych zajít za roh, vzít nějakou roztleskávačku na záchod. Mimochodem...já někoho znásilnil? To jsi vzala kde? Víš vůbec z čeho mě obviňuješ? *Dokázala ho docela vyvést z míry. Nadechne se a nasaje snad všechen jin.* /Proč se nemůže odprostit, abych opravdu věděl na čem jsem/ *Víš...svět není jenom o tom, že někdo někoho přečůrá, jen tak pobodá nožem nebo se s ním vyspí a další den bude předstírat, že se nic nestalo.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 12:13 am
*Během jeho slov dopije ten drink, sklenku pak položí někam na zídku nebo kam to jen na balkóně jde. A po jeho slovech se na něj už vážně zlostně otočí. A všichni vědí, že tohle není něco, co by udělala za střízliva, ale v tuhle chvíli už to prostě neudrží. Ani neřeší, jestli je někdo vidí nebo nevidí, prostě k němu udělá na těch svých podpatcích tolik kroků, kolik je třeba, aby je nedělila taková vzdálenost, a pak do něj začne bušit. Nedává do toho opravdovou sílu, spíš opravdový vztek.* Co si... co si o sobě vůbec myslíš. *Fajn, můžeme se Skye uznat, že pro dvou metrovýho týpka to může působit spíš roztomile, ale není. Je to zoufalý a vzteklý a vyčerpaný.* ...nakráčíš si sem, po tom, co se ani neozveš. Ani nesnažíš. Dáváš si nějaký.... životní moudra. Co si... co si myslíš, když mi povídáš takový věci. *A všechne ten přidušený vztek vůči němu... a možná i vůči sobě... konečně pustí ven.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 12:24 am
*Konečně z ní dostává první upřímnou reakci. Vzhledem k tomu, že je opravdu silově a výškově někde jinde, nevadí mu to. Vlastně se nechá a pak se jí snaží přitáhnout k sobě do objetí.* Můžeme už prosím začít mluvit trochu vážněji? Já třeba fakt nevěděl co dělat...Jestli tě bombardovat zprávama, ukázat se před tvým bytem nebo počkat před školou...* Rád by udělal pauzu a řekl, že to je minulost, ale nemůže. Ona tam totiž zůstává s nima a dělí je od toho, aby se posunuli vpřed.* Víš...ten večer byl jeden z mála momentů, kdy jsem se cítil v pohodě. A prostě jsem se k tomu už nechtěl vracet...Nevěděl jsem jak ti to říct. Chápeš? Měl jsem nachystanou zprávu, kterou jsem chtěl několikrát poslat, ale nakonec jsem to vytěsnil.....a dobře.....teď toho lituju....být moudrý guru je jednodušší.
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 12:29 am
*Aby bylo jasno, jediný důvod, proč se nechá do toho objetí přitáhnout, je ten, že je absolutně vyčerpaná. Takže mu ani neskáče do toho jeho monologu. A snad se i zdá, že mu začne konečně věřit, že mu dá šanci, aby pověděl, co má na srdci a vezme to vážně, ale nakonec se odtáhne a trochu bojovně vystrčí bradu.* Co když mě ještě ten den začal balit někdo jiný, hm? /Victor. Victor to myslí upřímně, Ryan lže./ Co když jsem se ještě ten den nechala dotáhnout prvním možným týpkem do postele? *Jeden na tý holce nepozná kdy blafuje, a kdy mluví vážně.* Ty lžeš, jsem pro tebe jen další zářez, moc dobře to vím, Ryana, zkoušíš na mě triky, který ale nejsou pravda. Já... určitě bych poznala, kdyby si mluvil pravdu. Poznala bych, kdyby ti záleželo. To se prostě... pozná. *Rozhodí rukama.* Z polibku, z výrazů, ze slov a skutků... pozná se to!
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 12:38 am
*Chvíli se na ni dívá a čeká až se zase trochu uklidní.* Ano Skye, chci tě dostat. Proto jsem se vůbec neptal Hamiltona jestli přijdeš. Proto jsem vůbec nezačínal rozhovor, proto jsem vůbec nezačal mluvit upřímně. Já prostě nevím....jestli ses s někým vyspala......Skye o čem to mluvíš? Já jsem hrozně zmatenej...O co jde vlastně tobě? Já se fakt snažím vidět přes tvůj výlev, pro který mám docela pochopení....ale i tak....prostě co se v tobě děje, že jsi takhle vztahovačná?
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 12:42 am
Nejsem vztahovačná. *Ožene se po něm ošklivým pohledem.* Já prostě... ah... *Rukama si u hlavy udělá gesto, jako kdyby jí měl vybuchnout mozek nebo jako kdyby si chtěla vyrvat vlasy.* Já prostě nevím, o co ti jde. Jasný? Nechápu to. Nechápu, co je tvůj cíl. O co se snažíš. Nechápu, jak si mám... *Prudce se otočí po dveřích, které se začnou otevírat, zmlkne a zadívá se někam na noční město.* /Nechápu, co se mi snažíš tím vším říct. Že mě chceš píchat? Že jsi rád, že jsi mě píchal... debile, kreténe... ježiš, já bych ho ještě nejraději zmlátila. Proč... no... ale... agh./
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 12:49 am
*Skye....já...už fakt nevím. Nevím jaký jazyk mám použít, nebo co ode mě chceš slyšet. Fakt to nevím. Nevidím ti do hlavy. Nechápu tvůj strach. Nevím proč si myslíš, že tě okamžitě ohnout. Nejlépe tady na místě.* /možná někde ve skrytu duše jo, ale fakt mi jde o víc.....Jenom nechápu proč jsi taková/ Co chceš Skye? Abych odešel? Chceš tady zůstat sama? Mám ti zavolat zítra? Nebo ti zavolat taxi? Já fakt nevím. Prostě nevím...
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 12:51 am
*Možná, že tohle je to, co potřebuje. Vidět, že neví. Pomalu se na něj otočí tváří, pohledem si zkontroluje nově příchozí, a pak koukne zase na Ryana.* Já nechci, aby si věděl, co chci já. *Poví už poměrně klidně, nicméně stále dost důrazně a rozhodně, no teda jen tak důrazně a rozhodně, jak můžete znít, když jste poměrně zlitý.* Já chci vědět, co chceš ty. *A to se mu svýma hnědýma očima zadívá do těch jeho, jako kdyby si to v nich hodlala přečíst.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 12:57 am
*Chvíli se na ni upřeně dívá a vlastně neví co říct.* Já nevím co chci Skye...okej.....abych byl upřímnej tak nevím. Jedná část mého já chce odejít a druhá chce zůstat s tebou, protože jí na tobě záleží. /Samozřejmě že chci víc zůstat s tebou/ Nechci už nic říkat. *Vezme ji za ruku a zkusí ji přitáhnout k sobě do objetí.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 1:01 am
*Kouká na něj a evidentně se ho snaží obvinit ze lži. Pravděpodobně by nejraději zakřičela něco jako... "Ha! já to věděla, jsi sériový vrah", ale zřejmě má smůlu, zřejmě nic takového v jeho tváři nevidí. Tak jako trochu se vzpírá, neochotně, ale přece se nechá obejmout.* Jsou tady lidi. *Připomene mu znovu.* Nesmí nás nikdo vidět spolu... *Zašeptá naléhavě. No ale stejně s ním v tom objetí stojí.* Ale mě by zajímalo co chceš celkově. Ne jenom teď. Vždyť je to padlý na hlavu.
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 1:07 am
Skye...někdy je trochu lepší nic neříkat. Takže...já nevím co teď chci /být s tebou/ A teď na to taky nechci myslet. Nechme to takhle jak to je. *Nic neříká a jen jí drží v objetí. Nijak pevně, ale docela se mu ulevuje. Opatrně si ji přitahuje blíž. O nic se nesnaží, ale prostě teď chce takhle mlčky stát.* Vlastně víš co teď chci? Jenom takhle stát a nic neříkat. Prostě mlčet. Ten zbytek přichází vždycky potom
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 1:11 am
*Kdo ví, jak se v jeho objetí cítí. Když se s ním viděla naposledy, spal nahý na gauči a od té doby se mu vyhýbá. Těžko by mohla tvrdit, že na ty chvíle s ním nemyslela. To teprve později si to zakázala. Ale taky si moc dobře uvědomuje, že neuběhlo ani čtyřiadvacet hodin a ona už spala s Victorem. Takže stát tu teď a nechat se objímat od kluka, největšího sígra na škole, který jí tak nešikovně vyznává nějaké city... je prostě asi dost divný a uvolnit se určitě nedokáže, však jsou všude okolo lidi. Na tohle by potřebovala totální soukromí. A tak není divu, že se po chviličce začne opatrně odtahovat.* Mateš mě, Ryana. Ale... myslím, že v některých věcech bych ti věřit mohla. *Vydechne a natáhne se pro tu svou prázdnou sklenici, kterou mu vtiskne.* Přineseš mi ještě drink? *Kdo ví, jestli i tohle není jedna z jejích zkoušek důvěry.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Byty v moderní části města  Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 1:22 am
*Bere si skleničku a jde s ní pro něco. Možná odejde. Možná tam ještě bude. Kdoví. Podstatné je, že řekl co říct měl.* /Fajn...míň alkoholu a víc nealka.....Sprite a pivo.....to by šlo.....zrovna to vezmu i sobě/ *Cestou k balkónu na chvíli uvidí noční výhled. Ne že by byl sentimentální, ale na chvíli se s tím zastaví a dívá se před sebe. Kdoví, co se mu honí hlavou. Možná je pyšnej, že se mu podařilo otočit skoro do nebe volající poslední setkání nebo prostě jenom tak na chvíli vypnul. Stojí tam a dívá se před sebe. Trochu unaveně a trochu zamyšleně.* /Vím já co fakt chci?......Možná aby se to zase opakovalo..../ *Kapka z láhve mu sjede na dlaň a po krátkém vytržení se zase vrací na balkón.*
Sponsored content

Byty v moderní části města  Empty Re: Byty v moderní části města

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum