Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace

+4
Kath
Sheamy
Moon L. Evans
Admin
8 posters
Go down
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Restaurace      - Page 4 Empty Re: Restaurace

Mon Apr 11, 2022 9:33 pm
*podívám se na něj a pokrčím rameny. * "Ráda zpívám a zpěvačky těch kapel jsou můj vzor...Floor...Simone, Sharon...bohyně..." *zasním se, ale já bych n veřejnosti vystupovat nemohla. propadla bych se hanbou.* "Ani tohel není špatný ale není to můj top, já defacto miluju jakoukoliv hudbu ale metal, roc a keltská hudba jsou moje nejoblíběnější..." *Zasměji se a pokrčím rameny. "Popravdě, žádný francouzský pop asi neznám...o co v něm jde?" *zeptám se ho pobaveně. Když přeladí rádio a tam hrají AC/DC Higgway to hell, začnu si pobrukovat a trochu pohazovat hlavou.* "Když na tohle nic nemá.." *Zavrtím hlavou se smíchem a naznačím riff kytary, což bych normálně neudělala ale jsem trochu pinklá.* "Haaajvej tu hel!" *zanotuju s rádiem se smíchem. * "V poslední době můžu i latino...Despacito je moje tajná guilty pleasure." *přiznám, nejradši tancuju když zametám antik a nikdo mě nevidí po zavíračcee, můžu si zpívat a vrtět pozadím. *
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Harry William Smith

Tue Apr 12, 2022 12:25 am
*Vlastně na ni nijak zvlášť nereaguje, snad se jen usmívá, ne nijak křečovitě nebo široce, to zřejmě zas tak není jeho styl, ale tak jako mu cukají koutky a asi se pro sebe i trochu pochechtává. A nakonec si jen tak bubnuje prsty do volantu a tiše si pobrukuje. Dál ale věnuje převážně svou pozornost řízení, takže když se blíží nějaká křižovatka, na tu chvíli toho nechá, než zase jedou plynule v provozu.* Despacito? Ale to snad neee... *Protáhne trochu zklamaně.* A už to vypadalo, že jsi fakt skvělá. A ty si to takhle pokazíš. *Nespokojeně mlaskne.* Je tolik hezkých španělských písniček... ach jo. Už zbývá jen aby si měla ráda Iglesiase. *Povzdechne si ztrápeně.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Restaurace      - Page 4 Empty Re: Restaurace

Tue Apr 12, 2022 11:35 am
*Poslouchá moji lehce podnapilou litanii o hudbě a řídí, z jeho výrazu moc vyčíst nejde, pak promluvím o svojí guilty pleasure a musím se rozesmát n celé kolo, když vidím jak zareagoval. Směju se tk, že mi z oček tečou slzy. Když se uklidním, tak se na nj podívám a zavrtím hlavou.* "Shakespeare, Baudelaire...pro tebe se mainstream moc nehodí co? Ale já ti něco povím floutku, to, že je něco mainstream neznamená že je to zákonitě špatný..." *uculím se na něj svatě. * "No prosím...a teď ti vadí ping pong song? Nejsem diskovymetačka ale chytlavou melodii poznám..proč bych si neposlechla Iglesiase, Gagu nebo bůh víc co jiného...vždyť je to fajn...z latino mám ráda Natalii Oreiro...uh oh pozor pozor ať se nevybouráš, to nejlepší teprve přijde...nemám ..ráda Queeny..." *To je dost nepopulární názor ale prostě..meh...není to můj šálek kávy a hlavně po tom filmu, je toho všude plno.* Musím se usmívat jak se mi ho konečně podařilo dostat z komfortní zony.* Šikovná Alci! *Poplácám se pomyslně po rameni. *
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Harry William Smith

Fri Apr 15, 2022 10:15 am
*Trochu stiskne rty a s nespokojeným výrazem zavrtí hlavou.* To není pravda, já nemám nic proti mainstreamu, obzvlášť, když je dobrej. Vybíráš si proti mě informace, jen který se ti hodí. Jak můžeš říct o fanatickým fanouškovi Harryho Pottera, že mu vadí mainstream? *Mírně protočí očima.* A Iglesiase například proto, že ve Španělsku je mnohem víc dobrých hudebníků, na které se zapomíná právě proto, že holky letí na hezký tvářičky a ne na hezkou muziku. *Povzdechne si a když poví něco o tom bourání, jen špitne takové nějaké.* Ňaja. *Ale to prostě ještě neví, co za informaci ho čeká. Takže vzápětí hodí blinkr a zastaví u krajnice, jen aby se na ni mohl podívat.*
Restaurace      - Page 4 Suspicious-tom-holland
Že co? *Zeptá se trochu bez dechu, jako kdyby doufal, že se přeslechl.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Restaurace      - Page 4 Empty Re: Restaurace

Fri Apr 15, 2022 4:03 pm
*Musím se zasmát a přikývnout.* "Dobře, uznávám, že Harry Potter by se za mainstream dal považovat a uznávám svou lehkou miskalkulaci." *Přitakám k němu, na HP jsem nepomyslela, nejspíš, že šel vždy tak nějak mimo mě , že mě v souvislosti s Mainstreamem prostě nenapadl. podívám se na něj když zmíní Iglesiase.* "Ale no tak, Enrique pochází z dlouhaleté hudební tradiční rodiny, a popravdě jeho tvářičku bych za hezkou neoznačila, zato jeho písničky jsou chytlavý a fajn...co ty máš rád za latino umělce?" *Vypadá, že je to něco v čem se vyzná a jsem zvědvá, myslí snad Gypsy Kings nebo podobně? Znám jich hodně, to on zmínil Iglesiase a já nebudu dělat že se mě v teen věku pár jeho písniček prostě positivně nedotklo, stejn jako Rihanino Umbrella a podobně, to neznamená že žeru celou jejich diskografii. Moje další informace vyvolá očekávanou reakci a já se rozesměju.* "Co je to za obesi Queeny, že všichni kdo je nemusí jsou považovaný za vyvrhele..prostě...je to všude a nebaví mě je poslouchat, jasný, ráda si zapleskám na We Will Rock you..ale rozhodně bych si je neporučila v rádiu." *Není to tak, že bych je nesnášela, ale není to můj šálek čaje.* "Cpak ty miluješ Nightwish? Within Temptation? Epicu a další?" *Zvednu pobaveně obočí, to jsou topky pro mě a vsadím se že o nich možná ani neslyšel.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Harry William Smith

Fri Apr 15, 2022 11:30 pm
*Její příval slov jako kdyby ani neslyšel. Jen na ni dál zděšeně civí, než trochu bezmocně přivře oči a vydechne.* Within Temptation... *Začne pomalu, aniž by oči otevřel.* Mají moc... ew... *Malinko mu cukne koutek, než oči konečně otevřou.* To je prostě hudba, ke který patří divný videoklipy a depkařící třináctiletý holky. *Natáhne se přes ni do kastlíku u spolujezdce, ze kterého vytáhne nějaké CD, je vidět, že jich tam má požehnaně. Vzápětí CD vloží do rádia.* Oproti tomu Queens byly dokonalí. Propojení různých žánrů, hlasové rozpětí... jak vůbec je můžeš nemít ráda? *Protočí očima a lehce upraví hlasitost.* Epica? Není od nich The Skeleton Key? Kdyby se vystřihly některý části, tak to ujde. *Obal od CD odloží a znovu se rozjede, zatímco v rádiu se rozezní první tóny. Konkrétně Sleeping sun. Zatímco tedy Harry pokračuje v cestě k jejímu antiku.*
Alciellë Elenya
Alciellë Elenya
Posts : 104
Join date : 2022-03-31

Restaurace      - Page 4 Empty Re: Restaurace

Sat Apr 16, 2022 3:09 pm
*Nádech výdech Alci, Sharonin hlas pro 13 leté holky? ne, neshoď se na jeho úroveň a neurážej ho. kouknu se na něj blahosklonně a neřeknu nic, očividně ví o WT kulový a já ho v tom nebudu podporovat.* "Sto lidí sto chutí...." *Dodám jen...nebuduříkat jak mě ten hlas irituje a jak jsou jejich fláky už profláklý tak že mi lezou i ušima kdžy je slyším stokrát za den v rádiu. Je to jeho oblíbený a já nebudu jako on! Tak rozhodla jsem se, jsem moudřejší a nejsem floutek!* Zvednu hlavinku urženě a pokrčím rameny. "Já preferuju ranější tvorbu Epicy...Omegu jsem ještě neslyšela." *Přiznám, poslední album šlo nějak mimo mě. Ale Simonin hlas je ..dokonalej, stejně jako Floořin...Tarjy...který za chvíli slyšímz rádia.* "Ha tak přeci jen něco z metalu znáš..." *Ušklíbnu se a zavřu očka, nevnímám ani že si sama broukám.* "The darkness around me shores of the solar see.. oh how I wish to go down with the sun, sleeping, weeping with you..."
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Harry William Smith

Sat Apr 16, 2022 3:13 pm
*Ať už si myslí o hromadě dívčích jmen cokoliv, nekomentuje. Už je tma, je třeba dávat pozor, ačkoliv provoz není tak šílený. Jen se o trochu pohodlněji zapře do sedačky, a když vyjede z nejhoršího, dokonce si dovolí řídit jen jednou rukou.* /Ona je jak z toho filmu... uhm... ty důvody nenávisti... hah./ *Spokojeně pokračuje mlčky v cestě, snad i poslouchá její tichý zpěv, než zaparkuje před jejím antikem. Koukne na ni, trochu jako kdyby zkoumal, zda nespí, než pomalu chcípne motor auta.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 2:23 pm
Restaurace      - Page 4 Jacob_14
*Volí poměrně formální outfit a zatímco vchází dovnitř a někde za ním se evidentně nachází Skye, rozhlíží se kolem po nějakém vhodném místě.* /hmmm....kam teď/ Tam to vypadá docela normálně....můžeme tam jít *Otočí se na Skye a směřuje k vybranému stolu.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 2:31 pm
*Jak už víme, Skye se oblíká furt dokonale nebo vůbec - což je taky dokonalý. Kdo ví, proč si dnes zvolila tenhle outfit, rozhodně v něm vypadá... hm, mocně. Sexy červená v kombinaci s kalhotami, které vypadají jak do kanceláře a krajkou, která zase jak do postele... no je jasné, že moc dobře ví, co dělá. Přísný výraz teda ze své tváře pryč nedává. Rozhodně má oči na stopkách, evidentně Ryanovi pořád nevěří.*
Restaurace      - Page 4 506ebd1a918b6b84780498ee476d85d2
Mám hroznou kocovinu. *Špitne potichu Ryanovi, když se k němu nakloní.* Neptej se mě na názor, někam mě posaď. *Vrstva make-upu a přísný výraz se postarala o to, že její kocovina není viditelná, přesto Ryanovi tohle malé tajemství svěří, zatímco navenek se tváří dál tak drsně.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 2:41 pm
*Oceňuje, že snad poprvé vidí méně ofenzivní přístup komunikace.* Neboj, dneska do tebe nebudu lít pivo se Spritem *Řekne trochu ironicky, nicméně se nakonec sám zasměje, že Skye fakt donesl zrovna tuhle kombinace.* Takže....jak se máme? Kromě té kocoviny? *Je malinko obezřetný, protože ho možná čeká další výlev, ale kdoví. Třeba se konečně začnou bavit víc normálně?* Mimochodem, máš fakt dobrý outfit....a neříkám to proto, že bych si chtěl šplhnout.....prostě ti to sekne
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 2:46 pm
*Usadí se a zadívá se mu do tváře, když jí dává ten kompliment. Pomalu přikývne.* Tak jo, sekne, já vím. *Malinko jí cuknou koutky, když sklápí pohled k menu, protože přeci jen ví, že působí trochu komicky, jak mu to tak arogantně potvrdí. Ona vlastně zas tak arogantní není.* Mám se... no... to uvidíme. Vlastně závisí tvoje chování na tom, jak se mám. *Připomene mu a menu zase zaklapne, zřejmě si stihla vybrat i během toho, co na něj mluvila.* Jak se máš ty? Jak ses vůbec objevil včera na tý párty?
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 2:58 pm
*Zasměje se, když si sama potvrdí kompliment.* Mám se dobře. Podařilo se mi uzavřít všechny předměty a možná se k té matice vrátím. Celkem mě to baví poslední dobou...Jinak k našemu klubu už se nejspíš nedostanu...Jordan trochu vyšiluje... *Na chvíli se zarazí, protože nevědomky vrátí docela nepříjemné vzpomínky. Pro ni i pro něho.* Jinak se teď pár věcí změnilo...Táta na prázdniny přijede a bude chtít pomoct na stavbě. *Rychle změní téma* Co ty včera? Jak jsem tě tam nechal... *Udělá si z toho srandu a mírně protočí panenkama.* Já šel náhodou...měl jsem tam kámoše ze semináře, ale ten nakonec odcházel dřív...navíc...když mi Hamilton řekl, že tam budeš, tak jsem to chtěl dořešit...
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 3:03 pm
/S Hamiltonem končím./ Hm... *Lehce stiskne rty.* Nenechal si mě tam, nebyli jsme tam spolu. Byla jsem tam sama za sebe. *Připomene mu rozhodně, ale do většího výlevu se nepouští, místo toho koukne na servírku.* Dala bych si džus, hruškový. A pak hovězí steak a hranolky. Klidně můžou být i trochu mastnější, vůbec to nevadí. S kyselou okurkou, jo, to bude perfektní. *No dobře, její objednávka trochu prozrazuje v jakém je stavu. Těžko říct, jestli bere to rande vážně, když si právě objednala nejmastnější jídlo na planetě místo salátu.* Vycházíš s tátou dobře? To bych si upřímně netipla vzhledem k tvým agresivním sklonům. *Prohlásí naprosto nestydatě, když servírka odejde.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 3:12 pm
Docela divoká kombinace ne? Xd /Dobrá kocovina/ Já a táta? Vlastně by bylo super, když by vůbec nepřijel. Nejlepší by bylo, kdybych tu vůbec nemusel být během jeho pobytu...Ale tak všechno je super... *Na chvíli se odmlčí a potlačí snad všechny emoce, co se nabízí při slově otec.* Co ty a tvoje rodina?
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 3:18 pm
*Chvíli se dá poznat, že váhá, jestli mu říct něco o svém soukromí, ale nakonec přeci jen promluví hned po tom, co poděkuje za ten džus.* Mám hodně práce, chodím na brigádu. Takže tu pár týdnů určitě budu, ale mimo to plánuju jet s Anthonym do Itálie. A taky za mámou a strávit s ní nějaký čas. Nemám to domů zas tak daleko, občas tam dojíždím. *Začne si trochu nervózně namotávat pramínek kudrnatých vlasů, na Ryana přímo se nedívá, spíš někam k jeho rukám. Fuj, otvírání svýho života, že jo.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 3:27 pm
Co v Itálii? Kromě cestování hlavně asi ne? A máma? Kde vlastně žije? *Zdá se mu, že z něho vylezlo víc otázek.* Co vlastně děláš nejvíc ve volném čase? Kromě toho, že čteš Eragona *Šibalsky se ucukne a na chvíli se mu do tváře vrátí ten starý Ryan.* /snad to nevyznělo divně/ *Přestože trochu pochybuje, že to co právě řekl má nějaký smysl, pokračuje v konverzaci.* A kdo je Anthony? Ty máš bráchu?
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 3:31 pm
*Přimhouří oči.* To bylo poměrně dost otázek na jeden nádech. *Obviní ho, ale je vidět, že jí koutky malinko cukají v úsměv.* Ehm... co v Itálii byla ta první, že? Itálii miluju, je to moje oblíbený místo. Učím se italsky, jednou bych tam chtěla žít. Máma žije v Glasgow, ostatně stejně jako já, nejsem místní, pořád jsem Glasgow girl. Eragona nečtu, to ty. *Připomene mu.* A co dělám ve volném čase už víš, povídala jsem ti to. *Trochu se zamračí, protože se asi nehodlá opakovat.* Mimo to vím, že máš můj instagram a vzhledem k tomu, jak vyvádíš, víš moc dobře, čemu se věnuju. *Obviní ho rovnou z online stalkingu.* Anthony je Anthony. A bratry mám dva, starší. Ty máš nějaký sourozence? Spíš ne, co?
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 3:49 pm
:DDD, no tak nejspíš vím, ale vždycky je lepší se zeptat osobně ne? *Přemyšlí, jestli se k tomu vracet.* Hele....to ráno...a ten večer....bylo to fajn. Neberu to nějak samozřejmě. I když se ti to nejspíš nabízí /hmmmm...mám pokračovat?/ Bylo to jiný...víc osobní...proto tak vyvádím...nejraději bych na to zapomněl a to by možná bylo nejjednodušší....Taky že jsem to zkoušel tím ignorováním....Ale ne...Ne všechno se dá takhle řešit...Takže proto jsem právě teď tady a vedeme tento....oprav mě....umělé vytvořený rozhovor.... /mnohem radši bych se někam posunul / Pořád si myslíš, že něco hraju? *Teď možná trochu otočil, ale alespoň je upřímný.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 3:59 pm
*Poslouchá ho a od rychlé odpovědi ji vysvobodí servírka. Poděkuje, ale příboru se zatím nechopí, místo toho se podívá zpět na Ryana, ještě chvíli přemýšlí, ale nakonec natáhne svou ruku a opatrně ho konečky prstů pohladí po hřbetu té jeho.* Vždycky lidem vyklopíš upřímně, co máš na mysli? *Kouká mu pro jednou přímo do očí.* Není to uměle vytvořený. Je to první rande. A rozhovory na prvním rande jsou trapný. *A to svou ruku zase pomalu stáhne.* Bůh mě chraň, jestli mě tahle nálož hranolků nevyseká z tý kocoviny, položím si hlavu na koleje. *V očích se jí zablýskne, když se spokojeně pustí do jídla.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 4:05 pm
*Jestli něco nečekal, byla to právě její reakce. Jakmile ho přejela rukou, přestal fungovat. V hlavně se mu na chvíli vyplo a teď se jen díval, jak servírka odchází.* No.....vlastně ne.....mně tohle moc nejde....mluvit upřímně. Radši bych ti říkal něco jinýho..... *Viditelně přemýšlí co dál.* No a....ty to.....jakože.....ehmmmm....... *Zasměje se a trochu se začervená.* Skye....prosimtě řekni něco ty....já tady tyhle konverzace očividně vůbec neumím *A najednou sedí zaražený v křesle a evidentně v trochu úzkostné pozici.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 4:08 pm
*Kdyby neměla pusu plnou hranolek, rozhodně by se mu hrozně vytlemila, ale pro jeho štěstí má plnou pusu hranolek.* Raději by si mi říkal co? *Zeptá se, když konečně polkne i poslední sousto, ale dává mu čas odpovědět, protože si taky vezme kus masa, člověk by nečekal, že se takhle může cpát někdo, kdo neváží ani šedesát kilo při svojí výšce, vypadá, jako kdyby dva dny nejedla, ale kdo ví, jestli to není pravda. A když znovu polkne, přeci jen ho trochu popíchne.* To jsi tak vyvedený z míry jen z toho, že jsem na tebe sáhla? Páni, to stačí málo. *Pravda, tuhle provokaci mu už do očí neřekne, místo toho sklopí pohled k pití, ze kterého se napije. A vlastně i jí malinko zrudnou tváře.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 4:59 pm
*Pravda, stačilo mu málo. Navíc to nečekal.* Nesměj se mi... *A s koutkem který mu začne cukat se protáhne dozadu* Co se vlastně na takových příležitostech dělá? O čem se lidi baví? *Dělá, že to pro něho je úplně nová věc. Ostatně skoro je. Vážný vztah měl naposledy na střední?? A dá se to tak počítat? Najednou působí trochu bezbranně. Vtipně bezbranně* Docela tomu steaku dáváš...měla by ses trochu šetřit....i když....trochu to vysvětluje, proč jsi někdy agresivní...nadměrná konzumace masa zvyšuje hladinu testosteronu a rychleji se ti vyplavuje adrenalin....měla bys dát přednost čočce nebo těstovinám...fakt...Na jídlo jsem největší odborník. Jednou jsem dokonce pro babičku vyhrál nejlepšího pekaře. *Zase se odmlčí a doufá, že pochopí jeho vtip. Je to sarkasmus, ale možná to říkal s takovou samozřejmostí, že mu bude věřit.*
Smith
Smith
Posts : 260
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Skye Murray

Sat Jun 18, 2022 5:05 pm
*Pohyb dlouhých tmavých řas je jasný, jakmile k němu zvedá ten pohled hnědých očí. A Ryan si vyslouží přesně takový pohled, jaký si zaslouží.*
Restaurace      - Page 4 Annoyed-zendaya-angry-cat
Asi jsem špatně rozuměla. *Poví s přísným výrazem a vzápětí se opět pustí do hranolek, no ale stejně ho pod stolem kopne do holeně.* Blbče. *Zamumlá zcela naprosto agresivně, takže na tom možná něco bude. Ale asi to bere jako vtip, protože je to docela hraný vztek.* Počkat, co jsi to říkal? *Zvedne prudce hlavu a vzápětí se málem udusí hranolkou, musí se napít a trochu vydýchat než se slzami v očích prohlásí.* ...nejlpšího.... pekaře... *A to se znovu rozesměje. Pravda, ona se v jeho přítomnosti moc nesměje, ale určitě to není špatný pohled.* Fajn, fajn, nevím, co se dělá na rande, i kdybych to věděla, nedělala bych to. Nedělám, co se dělat má. Ale... určitě by se nemělo povídat o... nejlepším.... pekařovi. *Znovu se rozesměje.*
dowert
dowert
Posts : 110
Join date : 2022-03-23

Restaurace      - Page 4 Empty Ryan Weller

Sat Jun 18, 2022 5:20 pm
Ano, beru to zpět, ale stále si asi trvám na svém. Prostě zdravá strava je základ a já měl tu možnost být nejlepší pekař. *Nic takového nevyhrál. Vlastně na té soutěži skončil poslední a dokonce i ten čaj je pro něho někdy oříšek, ale to jí říct nemůže že?* Budu ignorovat tvoje kopnutí. Mlátíš mě docela často, když se nad tím tak zamýšlím.* Což taky myslí jako vtip. Vlastně mu její temperament docela sedne. Jakými talenty oplýváš ty?
Sponsored content

Restaurace      - Page 4 Empty Re: Restaurace

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum