Edinburgh RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Thu Sep 16, 2021 9:46 pm
*Chvělo se mu celé tělo. Byl v napjetí, jestli mu odpoví na jeho otázky. Polkl na prázdno, teď by určitě potřeboval dalšího panáka. Věděl, že střízlivý by ani nesebral tolik odvahy, jako právě teď. Toužil ji vidět nahou, toužil se s ní milovat celou noc. Její odpovědi mu dodali ten potřebný impulz. Potřeboval slyšet tyhle slova, potřeboval to slyšet z jejih úst.* Toužim po tobě Moon, toužím se s tebou milovat celým svým tělem. *Viděl v jejich očích tolik touhy. Otočila se a odhrnula si vlasy bokem. Chvíli jen tak stál a obdivoval její tělo. Zbíral potřebnou odvahu. Udělal ještě jeden krok, aby byl co nejblíž u ní. Chytl ji za její boky a vášnivě ji začal líbat na krku. Její vůně pro něj byla jako afrodiziakum.* Víš Moon.. *Začal ji šeptat do vlasů.* budeš má první. *Odtáhl se, aby ji kdyžtak dal potřebný prostor pro vyjádření. Bál se jak zareaguje.*
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Studovna     - Page 2 Empty Moon L. Evans

Thu Sep 16, 2021 9:58 pm
/Toužíš po mě! Věděla jsem to. Cítila jsem to. Williame, co to provádíme?!/ *Měla chaos v myšlenkách ale moc je ve skutečnosti nevnímala, vnímala jen ty, kdy ho chce mít celého jen pro sebe. Teď, tady, kdekoliv, kdykoliv. Když ji chytil za boky, opřela se o něj. Znovu ucítila jeho erekci a pousmála se. Při jeho polibcích se celá zachvěla. Pak uslyšela jeho přiznání.* /Jsi tak statečný, že mi to říkáš. Vlastně mě to při těch zprávách, cos psal, napadlo./ *Pomalu se k němu začne otáčet a na rtech má svůdný úsměv. Když stojí naproti němu, podívá se mu zpříma do očí. Je na něm vidět, že je nervózní a možná má i strach, jak zareaguje. Bát se ale nemusí. Ona má jasno. Nic to na jejích pocitech vůči němu nemění. Pořád po něm touží a teď možná i více než předtím. Všimla si, jak od ní odstoupil. To si ale nenechá líbit. Odhodí si vlasy zpátky dozadu a začne si sundávat těch pár sponek, které jí drží některé prameny. Přistoupí znovu k němu a začne mu pomalu rozepínat knoflíčky na košili. Stoupne si na špičky a vášnivě ho začne líbat, aniž by se nějak vyjádřila k tomu, co právě řekl. Chce mu totiž svými činy dokázat, že jí to ani v nejmenším nevadí.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Thu Sep 16, 2021 10:35 pm
*Byl rád, že ji to konečně řekl, že se konečně vyslovil. Čekal co mu na to odpoví. Byl nervózní, že mu nic neodpovídá.* /Teď se otočí a odejde ode mě pryč, vyděsil jsem ji. Jde ke mě? Nevylekal jsem ji? Bože ta žena se mi jenom zdá. Je tak krásná a je jenom moje./ *Odhodil veškerý stud, který doposud pociťoval, byl odhodlaný jednat a alespoň se pokusit, potěšit její touhu. Nechal ji, aby mu rozepla knoflíky u košile. Líbal ji, v záchvatu touhy ji chytl pusou ret a jemně zatáhl. Chytil ji pod zadkem a vyhoupl si ji nohama obkročmo kolem pasu. Přesunul se s ní na stůl, na který ji položil. Nepřestával ji líbat a přitom ji rukou celkem silně mačkal její prso.* Ah, Moon. Co to se mnou provádíš? *Nikdy se necítil tak dobře. Nemohl se dočkat chvíle, kdy poprvé zasune. Nešlo mu pouze o sex, vždy čekal jen na chvíli, kdy s někým souzní tak, jako teď s ní. Měl pocit, že k sobě prostě patří.* Chci tě, Moon, chci tě, teď a tady.
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Studovna     - Page 2 Empty Moon L. Evans

Thu Sep 16, 2021 10:59 pm
*Když jí během polibku chytí její ret, slastně sykne a vydechne mu do úst. A když ji vyzvedne, obtočí kolem něj nohy a rukama ho chytí kolem krku. Během toho ho líbá tak silně, až jí brní rty. Občas ho hladově kousne do rtu. Pak ji položí na stůl a ona si ho přitáhne k sobě. Dotyky na jejím ňadru způsobí, že tiše zavzdychá.* Co? To, na co myslím celý večer. Jsi dokonalý, Williame. *Mluví šeptem, protože ji v krku pálí a není schopná mluvit nahlas. Odtáhne ho od sebe a teď stojí před ní, mezi jejíma nohama. Prohlédne si ho. Je viditelné, že jsou oba plní touhy.* /Opravdu mě chceš tak jako já tebe?/ *Na odpověď nemusí dlouho čekat, protože téměř ve stejnou dobu Will pronese, že ji chce tady a teď. Stejně tak jako ona jeho. Po těch slovech dál nečeká a stáhne si své černé krajkové kalhotky. Snaží se i u toho vypadat přitažlivě. Pak si Williama přitáhne prudce za pásek k sobě zpět mezi své nohy a rozepnutou košili mu svlékne úplně. Rukama mu hladí krk, hrudník a zároveň ho na něj líbá. Rukama pak putuje dolů na břicho a k opasku. Během chvilky ho rozepne a kalhoty mu stáhne dolů i se spodním prádlem. Jeho erekci konečně nejen cítí ale i vidí. Vzhlédne k němu a podívá se mu do očí.* Udělám cokoliv, jen abys na to nikdy nezapomněl. *Zašeptá a přitáhne si ho do svého klína, omotá kolem něj nohy a nechá ho do sebe vniknout. Současně se položí zpátky na stůl a z úst se jí vydere hlasitější sten.* Williame. *Vydechne jeho jméno a nehty mu zaryje do zad.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Fri Sep 17, 2021 8:11 am
/Ono se to vážně děje. Jsem tady s tou nejpřitažlivější dívkou na světě a chystám se s ní mít svúj první sex./ *Sleduje jak si pomalu sundává své krajkové kalhotky. Má pocit, že.jeho penis už nikdy nepřestane stát. Potřebuje ty její doteky, její polibky, její malou Moon. Přitáhla si ho k sobě a Will ji nechal, ať si ho celého svlékne.* /Vidíš ho Moon? Stojí jen kvůli tobě? Líbí se ti to, viď? Dám ti ho./ *Viděl v jejich očích tu touhu, to vzrušení. Omotala kolem něj nohy a tlačila ho k sobě. Uchopil svůj penis do ruky, aby ho nasměroval správným směrem.* /Je to tady, to je ta chvíle. Ale co když se netrefím, na to teď nemysli Wille, užij si tu chvíli./ *Hořel nedočkavostí ho do ni strčit. Uvědomil si, že nemá kondom.*Počkej, neměl bych si vzít k. *Nestihl to ani doříct, když si ho Moon přitiskla k sobě. Neubránil se mírnemu vzdechu.* /Ach můn bože, to je tak skvělé, je to tisíckrát lepší, než jsem si to představovat. Potřebuju to, potřebuju to tření, ty pohyby, potřebuji to všechno./ *Začal ho vytahovat pomalu ven a zase zpátky. Užíval si ty nové pocity. Položila se na stůl, a jeho přitáhla sebou. Cítil jak se její nehty zarývají do jeho zad. Přimělo ho to trochu zesílit své přírazy. Líbal ji na krku a přitom ji rukou stáhl šaty trochu dolů, aby ji vyndal prso. Nejprve ho mačkal rukou a pak se tam přesunul i s hlavou. Lízal ji bradavku a jemně ji i kousl. Víc přirazil a sledoval její výraz.* Ach Moon, je to tak skvělé, ty jsi skvělá. *Cítil, že snad brzy exploduje.*
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Studovna     - Page 2 Empty Moon L. Evans

Fri Sep 17, 2021 9:13 am
*Nejspíš chtěl říct něco o kondomu, na to mu ale nedala prostor. Zarývala mu nehty do zad a on přirážel rychleji a rychleji. Při každém vniknutí jí z úst uniklo tiché zasténání.* /Věděla jsem, že budeš dokonalý! Pokračuj, Wille. Pokračuj, prosím!/ *Jakmile se přesunul k jejím prsům, tělem jí projely vlny rozkoše. Jeden z přírazů byl obzvlášť tvrdý, ale nevadilo jí to. Prohnula se v zádech.* Williame. Jsi dokonalý. *Řekla mezi výdechy a celé tělo se jí třáslo.* Pokračuj. *Dodala a obmotala kolem něj nohy ještě víc, aby z ní nemohl vyklouznout celý. Byl to nejlepší sex jejího života s mužem, který sice byl panic, ale zároveň věděl přesně co dělat. A dělal to dobře. Výborně. Věděla, že brzy bude po všem. Přece jen sex nějakou dobu neměla, ale chtěla si užít každou sekundu této chvíle. S každým přírazem nehty zarývala víc a víc, až měla pocit, že mu snad musí rozdrásat kůži na zádech. Vzala ho něžně za hlavu, odtrhla ho od svých prsou a přitáhla si ho k sobě.* Promiň. Omlouvám se. *Omluvila se mu za to a vrhla se na jeho rty. Líbala ho tak ruživě a vzdychala mu do úst. Jednu ruku měla omotanou kolem jeho krku a druhou se opět zaryla do zad.* Wille! *Křikla tiše, protože věděla, že brzy už to přijde.* Nepřestávej! *Cítila, jak se jí pomalu začíná třást celé tělo.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Fri Sep 17, 2021 10:19 am
*Cítil se jako v ráji, to vzrušení, ty dotyky, to teplo a tření, to bylo prostě něco, co by ani nedokázal vyjádřit slovy. Přirážel a sledoval její výraz v obličeji. Pokaždé když vzdychla, tak ho to ještě více vzrušilo a nutilo přirážet ještě rychleji. Když si omotala nohy kolem jeho boků, měl problém se ovládat. Měl pocit, že už bude. Její nehty se mu zarývali do zad, ale ho to ještě více vzrušovalo.* /Ponožky Wille, mysli na ponožky./ *Moc to ale nezabíralo, její schopnosti byli silnější.* Promiň, já už budu *Začal zmatkovat, nevěděl co s tím, nemohl to přece pustit do ní. Chtěl se odtáhnout, ale ona ho furt křečovitě svírala nohama. Zpomalil, skoro se úplně zastavil. Nechtěl se udělat tak brzo, chtěl udělat jí.* Já, já to nezvládnu, promiň. *Byl slastí bez sebe. Potřeboval se udělat, ale byl zaseknutý v ní. Měl nutkání pustit to do ní.
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Studovna     - Page 2 Empty Moon L. Evans

Fri Sep 17, 2021 10:41 am
*Všimla si, že se od ní začal odtahovat.* /Ne, Wille! Teď nikam nechoď. Sakra!/ *Přitiskne se těsně k němu a nepřestává ho líbat. On ale přestává přirážet. Přiblíží své rty k jeho uchu.* Zvládneš to, Williame. Hlavně teď nesmíš přestat. Prosím. *Prosebně se mu zadívá do očí. Nohy jí brní a celé tělo se jí chvěje. Každou vteřinou se udělá.* Pokračuj. *Je vzrušená a z jejího hlasu zní zoufalství. Chce to. Teď. Chce, aby se udělal i on. Do ní. Stále ho prosí pohledem. Prudce k němu přirazí, až ho v sobě ucítí celého. Vykřikne touhou. Tentokrát mu kůži na zádech vážně rozškrábe. Znovu prudce přirazí a cítí, že už to přichází. Chvěje se jí celé tělo, na čele u linky vlasů se jí objeví krůpěje potu.* Bože! *Přirazí potřetí a tentokrát vykřikne hlasitěji a doufá, že ji nikdo neslyší. Nikdo kromě něho. Udělá se a přitiskne se k němu. Celá se třese a rty mu začne zasypávat hladovými polibky.*


Last edited by Moon L. Evans on Fri Sep 17, 2021 9:54 pm; edited 1 time in total
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Fri Sep 17, 2021 11:21 am
*Tak moc by se chtěl udělat, ale snaží se odolávat když ho Moon prosí ať nepřestává. Nikdy netrénoval sebeovládání, takže to pro něj byl nelehký úkol. Snaží se nepřirážet tak silně, ale ona se začla přirážet k němu.* Ach bože, Moon. *Vzdychne polohlasně, takřka neslyšitelně.* /Asi ji to nevadí, že se udělám do ní./ *Přiráží silněji a ona mu vychází vstříc. Vzdychne tak nahlas, až začne Will uvažovat, jestli je někdo neuslyší. Kdyby někdo šel po chodbě, určitě by je slyšel. V tu chvíli mu to ale bylo úplně jedno a přirazil ještě víc. Cítil jak se pod jeho přírazy Moon udělala. To byla pro něj poslední kapku k orgasmu. Cítil jak se do ní udělal a jak se jejich těla celá třesou. Pritiskli se k sobě a vásnivě ji líbal.* Promiň, já nehtěl jsem to pustit do tebe, ale nemohl jsem se ovládnout. *Díval se ji do očí a jemně ji líbal. Zůstaval pořád v ní, nechtěl opouštět její lůno.*
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Studovna     - Page 2 Empty Moon L. Evans

Fri Sep 17, 2021 12:07 pm
*Cítí, jak se jejich těla chvějí. Po chvilce ucítí i Willa, jak se do ní udělá. Chvíli ho ještě dravě líbá a pak se trochu odtáhne. Má ho ale pořád uvnitř sebe a nevadí jí to. Stále ještě trochu zrychleně dýchá a dívá se mu do očí.* Nemusíš se omlouvat. Chtěla jsem to, chtěla jsem tě cítit. Byl jsi úžasný! *Pochválí ho a povolí stisk svých nohou. Chvíli ho nechává ještě uvnitř sebe a po chvilce ho z sebe vytáhne a posadí se. Drží ho ale stále ve své blízkosti.* /Moon, cos to udělala? Vážně si musela všechno v sobě zničit a pustit si ho k tělu? Doslova! Co když tě teď zraní? Jako všichni! Víš sama dobře, že si tohle nezasloužíš. Nezasloužíš si někoho, kdo na tebe bude milý./ *Prohlíží si ho a usmívá se. Své rty přesune k jeho hrudi a začne ho na ni znovu líbat. Snaží se zaplašit zlé vzpomínky na minulost. Na to, kdy toužila po tom, aby ji její ex držel u toho pod krkem. Pak se k tomu ale přidaly další věci a ona nemohla dýchat, lapala po dechu, ztrácela vědomí a zase ho nabývala. Hlava se jí začne točit a proto Willa přestane líbat a odtáhne se od něj. Ví totiž, že ji vzpomínky začínají dohánět přesně tak, jak nechtěla. Její obličej potemní, ale nemůže z Williama spustit oči.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Fri Sep 17, 2021 2:01 pm
*Bylo mu trapně, že se udělal tak brzo, a ještě hůř, že se udělal do ní. Její slova ho ale uklidnila. Cítil se jako znovuzrozený. Zatoužil tyhle pocity prožívat zas a znova, pořád dokola, a toužil je prožívat s Moon. Nedalo se to srovnal s klasickou masturbací u počítače nebo časopisů. Tohle bylo pro něj úplně něco jiného, něco co by ani slovy nevyjádřil.* Moon, to ty jsi byla úžasná. Nic krásnějšího jsem v životě nezažil. Chci to zažívat pořád dokola, a chci to s tebou Moon. *Líbá jí, líbá ji tak vášnivě jako by ji měl líbat naposled. Když se ale začne od něj odtahovat, Will znejistí, nechápe co se to děje. Divá se ji do očí, vypadají smutně.* Stalo se něco? Udělal jsem něco špatně? / To jsem byl tak špatný, že je z toho teď tak smutná? Nebo snad lituje, že se mnou spala?/ Moon, co se děje? Víš, že mi můžeš říct cokoliv.. COKOLIV. *Zdůrazní poslední slovo, aby ji dal najevo, že mu může věřit. Postavil se na nohy a natáhl si boxerky a kalhoty, poté se posadil na lavici blízko ní.*
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Studovna     - Page 2 Empty Moon L. Evans

Fri Sep 17, 2021 2:33 pm
*Nad jeho lichotkami se jí rozbuší srdce. Je tak šťastná, že je tu s ním. Touží se s ním milovat znovu a znovu. Pořád a všude. Docela ji pobaví, že Willův první sex nebyl romanticky v posteli, ale žhavě na stole ve studovně. Pak se jí ale zeptá, co se děje. Tolik mu chce říct o všem, co se jí v životě stalo, ale má pocit, že ještě není ten správný čas. Zatímco se Will obléká, hladovým pohledem ho pozoruje. Tak ale aby ji neviděl. Když si sedne vedle ní na lavici, pousměje se a položí mu ruku na rameno. Sleze ze stolu, natáhne si kalhotky a upraví si šaty. Pak se znovu podívá na Willa a přistoupí k němu. Poslouchá každé jeho slovo a na každou otázku by mu tak ráda odpověděla. S trochu smutným úsměvem se na něj podívá a vezme si jeho ruku do dlaní. Dívá se mu zpříma do očí.* Něco ti povím. Chci, abys věděl, že tohle byl ten nejlepší sex v mém životě a kdyby šlo zastavit čas, tak to udělám, abychom v tom okamžiku zůstali věky. Chci, abys věděl, že ty jsi nic špatně neudělal, právě naopak jsi vše udělal naprosto perfektně. To já mám pár ran z minulosti, vlastně jich je až moc. A občas, v určitých situacích se objeví. Jako teď. Nejsem ale zatím připravená o tom mluvit. *Vysvětlí mu a pustí jeho ruku. Vstane a sedne mu na klín, obejme ho jednou rukou kolem krku a druhou ho pohladí po jeho ještě nahé hrudi.* Říkal jsi, že ti můžu ukázat každou svou osobnost a tohle byla jedna z nich. Tak prosím neutíkej. *Zašeptá a políbí ho na krk.* Pořád po tobě ale hrozně moc toužím. *Zašeptá mu těsně u ucha.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Fri Sep 17, 2021 3:26 pm
*Opojně ji sleduje jak si obléká kalhotky.* /Když si je sundávála, bylo to lepší./ *Pomalu se mu začínala vracet krev do mozku.* /Já už nejsem panic./ *Probleskla mu myšlenka hlavou. Vzala mu ruku do dlaní a on položil druhou svou ruku, na tu její. Hladil ji jemně po hřbetu dlaně a poslouchal.* Moon, to je v pořádku. Když o tom nejsi připravena mluvit, tak nemluv. Každý máme nějaké rány z minulosti. *Hlavou mu probleskla vzpomínka na mrtvého bratra i matku.* Počkám, a až budeš připravena mi o tom říct, budu tady, abych tě vyslechl. *Pozoroval ji, jak vstává a sedá si mu na klín.* Nikam neutíkám, Moon. Vidíš, že jsem stále tady. *Byl spokojený sám ze sebou, že ji nezklamal, že se ji to líbilo, ale přesto věděl, že by dokázal i víc. Měl touhu ji to hned dokázat. Když řekla, že po něm stále touží, byla to pro něj výzva k tomu, aby ji předvedl co umí. Okamžitě ho to vzrušilo, musela to cítit i Moon.* Jak vidíš, toužím i já po tobě. *Usmál se ni a začal ji okamžitě líbat. Chytl ji za boky, aby ji nadzvedl a mohl se zvednout s ní. Rozepl ji zip jejich šatů, které spadli v ten moment na zem. Neváhal a okamžitě ji povalil na stůl, kde z ní strhal její kalhotky. Zůstal stát a pozoroval její nahé tělo. Toužíš po mě?Rozepnul si knoflík u kalhot a sundal si je i ze spodním prádlem. Nahl se nad ní a začal ji líbal na krku. Šel s polibky pomalu níž, prsům se věnoval o něco víc, zapojoval i své ruce. Přesunul se do jejího klína, ale rukama si stále hrál s jejíma prsama.* Veď mě, Moon, ukaž mi, jak to máš ráda.
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Studovna     - Page 2 Empty Moon L. Evans

Fri Sep 17, 2021 5:37 pm
*Je ráda, že ji chápe a nenaléhá na ni.* Nápodobně, Wille. Až mi budeš chtít cokoliv říct, můžeš. Jsem tady. *Pousměje se. Konečně chápe, proč jí Will o svém životě nevyprávěl. Jsou to totiž rány jeho minulosti a jí je to moc líto. Tuhle chvilku brzy ale změní Will svým přiznáním, že ji chce. Tak jako chce ona jeho. Pousměje se a brzy ucítí jeho erekci. Kousne se do spodního rtu a přimhouří oči. Během chvilky ji postaví na zem a nechápe proč. Myslela si, že budou pokračovat, když to oba chcou. Rychlostí světla před ním stála bez šatů. Vyzývavě se na něj podívala.* Williame, Williame. *Zakroutí hlavou. V tom leží nahá bez spodního prádla zpátky na stole.* Toužím po tobě! Toužím po tom, aby ses mě zmocnil. *Zašeptá a upřeně mu zírá do očí. Sleduje, jak se svléká a hltá ho pohledem. Tiše vydechne, když jeho rty zasypávají její krk. Srdce se jí zastaví, protože pokračuje níž. A níž. Až do jejího klína, kde ho mileráda přivítá. Rukama jí svírá prsa a ona si užívá každý jeho dotek na svém nahém těle.* Chceš vědět, co mám ráda? *Přejede si jazykem suché rty a pousměje se. Vezme jeho hlavu a přitlačí si ji do klína. Jakmile ucítí jeho dech tam dole, tělem jí projede proud touhy a tiše vydechne.* /Co to děláš, Williame!? Co to děláš? Kolik je vůbec hodin? Co když nás někdo uslyší?/ *Chvíli vnímá své myšlenky, ale brzy na ně zapomene. Přitlačí si Willa ještě víc do klína a sama mu jde vstříc. Má zavřené oči, ale rukou hledá na stole tu jeho. Když ji najde, usměje se, vede ji pomalu taktéž do svého klína a po chvilce do sebe vsune dva jeho prsty. Z úst se jí vydere sten.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Fri Sep 17, 2021 8:34 pm
/Ano chci vědět co máš ráda, chci vědět jak to máš ráda, chci vědět jak ti mám mám udělat./ *Hořel nedočkavostí, ochutnat její malou Moon. Chtěl ji celou, chtěl ji znovu mít a cítit to, co cítil i napoprvé. Vzala jeho hlavu a sama mu ji přitlačila k jejímu klínu. Instiktivně hned začal rejdit svým jazykem, kmital s ním nahoru i dolů, doprava i doleva. Zkoušel s ním i dělat kolečka kolem jejího klitorisu a přitom sledoval a cítil její náznaky.* /Ach Moon, tohle bych ti klidně dělal každy den, do konce svého života./ *Užíval si naplno téhle chvíle. *Když mu přitiskla v jeden moment ještě víc jeho hlavu, byl si jist, že našel to správné místo a správný rytmus. Nepřestával. Její ruka chytila tu jeho a posunula ji taktéž do svého klína. Will nečekal a hned ji strčil dva prsty dovnitř, stále ji ale nepřestával lízat.* Takhle se ti to líbí? *Zeptal se v zápalu vášnè, ale ani neočekával odpověď. Přirážel prstama rychleji a rychleji. Viděl, že ji to nesmírně vzrušuje, slyšel její dech a sténání.* Neudělej se, Moon. Zakazuji ti to. *Strčil ji tam ještě třetí prst a ještě párkrát přirazil.* Můžeš se udělat, jen když budu v tobě. *Nemohl se dočkal, aby ji ho tam znovu dal. Na nic nečekal a hned ji ho tam strčil. Nebyl už tak jemný a ostýchavý jako na poprvé. Nemilosrdně do ní přírážel víc a víc. Chytl ji obě prsa, jako by se za ně chtěl zapřít a párkrát ji i přes jedno pleskl* Chci tě, Moon, tak moc tě chci.
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Studovna     - Page 2 Empty Moon L. Evans

Fri Sep 17, 2021 10:07 pm
*Jeho jazyk v ní vyvolávat neuvěřitelné pocity. Měla chuť si vytrhat vlasy, aby nezešílela. Tolik chtěla, aby ji udělal. Tolik chtěla, aby tohle nikdy neskončilo. Nedokázala ani odpovědět na jeho otázku. Nedokázala se soustředit na nic jiného, než na jeho jazyk ve svém klíně. Nedokázala pochopit jak to, že byl Will donedávna ještě panic, když uměl ženu tak dokonale dostat do nebe. Ano, cítila se jako v nebi. Občas jí z úst uniklo zasténání. Měla vyprahlý krk a každý sten ji pálil a bolel, ale nevadilo jí to. Chtěla mu dát najevo, jak moc se jí líbí, co právě dělá. Začínal být dominantní. Sebevědomý a hrubý. Byl neodolatelný a sexy. Při jeho slovech se pousmála.* /Tak ty mi to zakazuješ? A co uděláš, když to nevydržím? Protože tohle se nedá vydržet, Wille!/ *Při třetím prstu se prohne v zádech a křikne slastí. Po jeho dalších slovech, zavře oči.* Vnikni do mě a udělej mě, Wille! Teď! * Vnikl do ní během sekundy. Jeho přirážení bylo hrubé a drsné.* /Proč jsi najednou takový? Proč jsi tak tvrdý?/ *Ačkoliv jí hlavou sem tam proběhla minulost, přítomnost převažovala, protože nad ní byl právě on. Ten, kterého chtěla mít v posteli už napořád. Bylo vlastně sexy, že byl takový. Začala přirážet proti němu. Její steny už nebyly tiché. Byly hlasité, občas dokonce vzrušením vykřikla. Chtělo se jí řvát. Ukázat celému světu, že tohle je to, co tak dlouho chtěla.* Wille? Já už to nevydržím. *Podívá se mu prosebně do očí a ví, že brzy dosáhne orgasmu.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Sat Sep 18, 2021 7:04 am
Díval se ji do obličeje, aby pozoroval její dychtivý výraz. Užíval si ten pocit, že tohle s ní dělá právě on. Cítil, že se mu opět blíží vyvrcholení, potřeboval by ale ještě alespoň pár minut, aby uskopokojil k dokonalosti i Moon. Myslet na ponožky, mu už nezabíralo. Nepatrně zpomalil své přírazy, líbal ji na rty, na krku i na prsou.* /Vydrž Wille, ještě chvíli, mysli na něco jiného./ *Chtěl to, ale zároveň chtěl, aby se ona udělala nako první.* /Hypokratova přísaha, Wille, vzpoměň si na přísahu, sakra jak to bylo..Lékařské úkony budu konat v zájmu a ve prospěch nemocného.. Ano přesně takhle, Moon. Ee, vypadlo mi to, jak to bylo dál, kde jsem skončil... Dle svých schopností a svého úsudku. Vystříhám se všeho, co by bylo ke škodě a co by nebylo správné./ *Když si myslel, že přemýšlení mu začíná alespoň trochu zabírat, Moon promluvila, a on byl zase tam, kde předtím.* Udělej se, Moon, chci aby ses udělala. *Při těch slovech se trochu odtáhl horní polovinou těla a podíval se dolů, chtěl vidět jak do ní přiráží. Jednou rukou ji chytil prso a druhou strčil do jejího klína, aby ji mohl přejíždet po klitorisu. Několikrát přirazil trochu tvrději, chtěl, aby se pod jeho nátlakem udělala.* /Bože Moon, já už to dlouho nevydržím./
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Studovna     - Page 2 Empty Moon L. Evans

Sat Sep 18, 2021 9:05 am
*Jakmile Will promluvil, odtáhl se.* /Ne, Wille. Nikam nechoď!/ *Chtěla by mu to říct nahlas, ale nedokázala ze sebe nic dostat. Will ale nepřestal, naopak si pomohl i rukou a jediné, co jí vycházelo z úst bylo polohlasité sténání. Srdce jí bušilo jako splašené, tlak jí vyletěl vzhůru. Blížila se vrcholu. Celé tělo se jí začalo znovu třást a brněly jí konečky prstů. Ačkoliv předtím téměř nepřirážel, teď naopak začal. Sama proti jeho tvrdým přírazům přiráží ještě víc. Je jak smyslů zbavená, nevnímá místo ani čas. Vnímá jen jeho a to, co dělají. Dokázala by v tomto okamžiku zůstat na pořád. Nedokázala se ho nabažit. Chtěla víc a víc. Pořád až do konce světa. Myšlenky v hlavě jí začaly explodovat, jakmile se blížila orgasmu.* Wille.. já.. *Lapala po dechu a nedokázala větu dopovědět. Jediné, čeho byla schopná, bylo omotat si nohy kolem jeho těla a zasunou si ho do sebe ještě víc. Vyjekla slastnou bolestí a za paže si ho přitiskla k sobě. Aby nemohla křičet, zakousla se mu do krku a vtom dosáhla dokonale blaženého pocitu vyvrcholení. Celé tělo se jí nepřestávalo třást. Pustila jeho krk a podívala se mu do očí. V tom samém okamžiku proti němu přirazila, aby v ní byl až nadoraz.* /Bylo to nádherné, ale dokonalé to bude, až se uděláš i ty./ *Viděla, že už k tomu nemá daleko a i když ho v sobě měla celého, v pravidelném rytmu se pohybovala dál a z úst jí neustále vycházely tiché vzdechy.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Sat Sep 18, 2021 9:49 am
*Sledoval ji, jak se ji to líbí. Měl pocit kontroly, pocit, že by ji teď mohl udělat cokoliv a ona by ho s chutí příjmula. Ale zároveň si i uvědomoval, že ona by mu mohla udělat to samé. Byl ji naprosto oddaný. Omotala mu nohy kolem jejího těla a přitiskla ho k sobě. Zabolelo ho, když se mu zakousla do krku, ale zároveň si uvědomoval, že ona už je na pokraji vyvrcholení a to ho vzrušilo ještě mnohem víc. Cítil její teplo, její dech až do chvíle, kdy se začla pod ním slastně svíjet v opojném orgasmu. Užíval si tu chvíli, kdy se pod ním celá třásla. Zastavil se, aby si to oba plně užili, ale ona se k němu ještě víc přirazila. Bylo mu jasné, že i ona touží po jeho orgasmu. Nebránil se, tak moc to chtěl, chtěl se znovu udělat do ní.*
*Po chodbě byli slyšet něčí kroky. Will byl tolik zabrán do jejich činnosti, že si jich ani nevšiml. Přirážel do ní, a ona mu vycházela vstříc.* /Už budu./ *Dveře se otevřeli.*
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Studovna     - Page 2 Empty Moon L. Evans

Sat Sep 18, 2021 11:00 am
*Jejich těla spojená v jedno se na sebe tiskla. Vzájemně proti sobě přiráželi.* /Chci tě, Wille! Udělej se. Tolik to chci! Udělej se do mě!/ *Zaprosila v duchu. Ani jeden z nich neslyšel přicházející kroky na chodbě. Byli do sebe tak zabraní. Dokonce zřejme ani Will netušil, kolik je hodin stejně jako ona. Brzy se dveře začaly otevírat. Oba byli v zápalu vášně. Vtom uslyšela otevírání dveří a otevřela oči.* /Co to..? To byly dveře? Tady? Do háje!/ *Hlavou jí vířilo tolik myšlenek. Otočila hlavu směrem k otevíraným dveřím.* /Vážně sem někdo jde! Wille?/ Wille? *Zašeptala směrem k němu a zároveň ho od sebe odtáhla. Seděla nahá na stole, před ní stál nahý William. Všude se válelo jejich oblečení a ona těkala po podlaze a hledala své šaty. Vtom do studovny vešel muž přibližně kolem čtyřiceti let. Prudce k němu vzhlédla. Měla pocit, že ho od někud zná. A pak jí to došlo. Byl to univerzitní profesor, který ji sice nevyučoval, ale od vidění se znali. Vytřeštila oči a těkala pohledem z profesora na Willa a zpátky.* Já... *Na víc se nezmohla. Nevěděla ani, co by měla říct.* /Teď nás vyhodí!/ *To byla jediná její myšlenka a naprázdno polkla.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Sat Sep 18, 2021 11:38 am
*Uslyšel vrznutí dveří.* /Co to? Ale to ne, sakra./ *Lekl se a i když ho od sebe odstrčila, měl problém potlačit svoje vyvrcholení. Vzrušení z něj ale rázem opadlo, když si uvědomil, že někdo vstupuje do místnosti. Instiktivně si okamžitě zakryl svůj penis a začal hledat své oblečení. Nejblíž k němu byli její šaty, neváhal a podal ji šaty jako první aby se zakryla. V tom do místnosti vešel jeho profesor.* /Sakra, profesor Anderson./ *Nezvózně tam stál s rukama přikrývající jeho přirození. Rozhlížel se kolem sebe, aby našel své kalhoty.* Profesore Andersone, já...my...není to tak, jak to vypadá *Snažil se ze sebe vykoktal alespoň nějaké slova. Nikdy necítil větší ponížení. Konečně uviděl na zemi svoje kalhoty, rychle si je natáhl na sebe.*
*Profesor byl očividně překvapený, asi tak stejně, jako právě oni. Zastavil se ve dveřích a hlavu sklápěl k zemi, aby se nedíval přímo na ně, alespoň do chvíle než se oblečou. Pak důrazným hlasem pronesl.* Aá, pan Doyle. Vskutku náhodné setkání, vás bych tady v tuto hodinu opravdu neočekával, a už vůbec ne, s tak krásnou mladou ženou. *Profesor vypadal pobaveně.* Pane Doyle, omlouvám se, že jsem zde tak vtrhnul a očividně vám pokazil zábavu.* Přešel k vedlejšímu stolu a vzal si z něj nějakou knihu, poté přešel zpátky ke dveřím.* Víte, i já jsem byl kdysi mladý a učil jsem se ve stejné místnosti, jako právě vy. *Mrkl směrem k Willovi a odešel.*
*Will se otočil na Moon a zasmál se. Stále mu bylo dost trapně s tohoto zážitku, ale nakonec s toho alespoň nebudou mít průšvih.* /Ale jak já se mu jen na hodině budu moct podívat do očí./
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Studovna     - Page 2 Empty Moon L. Evans

Sat Sep 18, 2021 12:23 pm
*Vyschlo jí v krku, objevil se v něm knedlík a měla pocit, že se pozvrací. Sice už pár trapných situací zažila, ale nikdy ne s učitelem. Dokonce ani s rodiči.* /Jak vysvětlím mámě a tátovi, že mě vyhodili kvůli sexu!?/ *Obličej jí zbledne a upřeně stále zírá na profesora. Periferně vidí, jak jí Will nabízí šaty, sáhne po nich a navlékne si je.* /Anderson? Anderson?/ *Přemýšlí, odkud ho zná. Během chvilky si ale vzpomene, její kamarádka z univerzity mu dělala asistentku. Nedokáže se na něj dál dívat a sklopí zrak na své bosé nohy. Nevnímá, co si ti dva povídají a tak přeslechne i lichotku na její osobu. Po chvilce si všimne, jak profesor přechází ke stolu, kde má položenou kabelku a lodičky, ze stolu si vezme knihu a se slovy, které stále nevnímá, odchází. Ze země sebere svoje kalhotky a s rozepnutými šaty se vydá beze slov ke své kabelce. Kalhotky dá do ní a otočí se k Willovi, který se směje. Jí to ale vtipné nepřijde, cítí se trapně a poníženě. I když se zdá, že z toho nebudou mít žádný průšvih, nechápe, jak mohla být tak neopatrná. Zadívá se z okna. Venku je sice ještě tma, ale v dálce už jde vidět, jak se obloha pomalu barví do oranžova. Za pár hodin bude ráno.* Nikdy jsem se necítila víc trapně. A nechápu, jak se tomu můžeš smát. *Její hlas se rozléhá tichem. Nemluví nahlas, ani naštvaně. Její hlas zní jemně, ale tvář má bez výrazu. Pomalu si začne zapínat šaty. Když se jí to povede. Opře se o parapet a nepřestává se dívat z okna.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Sat Sep 18, 2021 1:05 pm
*Pozoruje ji, jak se chudinka stydí. Ani on sám nebyl zrovna dvakrát nadšen, že je někdo přistihl při sexu, ale vidí, že ji to očividně trápí víc. Sleduje jak si strká kalhotky do kabelky.* /Proč si je rovnou neobleče, proč si je strká do kabelky?/ * Celá ta situace, to přistižení profesorem, je mu tak nepřijemné, že se raději usmívá, jinak by se s toho asi zbláznil. Nikdy by si nepomyslel, že jeho první sex bude vypadat takto. Moon, zůstala stát před oknem a koukala se ven. Vypadala tak smutně. Willovi to začalo být líto, přeci jenom to byl jeho nápad přivést je zrovna sem. Oblékl si košili a přistoupil zezadu k ní. Začal ji jemně hladit po jejich pažích.* Zlato, vždyť se přeci nic nestalo. Pan Anderson je slušný chlap, nikomu to nepoví. *Začal ji uklidňovat.* Dnešek se mi moc líbil. *Políbil ji letmo na její nahý krk. Chtěl změnit téma, aby přišla na jiné myšlenky.* Podívej se, venku už bude svítat. Prakticky jsme spolu strávili noc. *Otočil si ji tváří k sobě a usmál se na ni. Nejlepší noc v mém životě.
Moon L. Evans
Moon L. Evans
Posts : 116
Join date : 2021-09-13

Studovna     - Page 2 Empty Moon L. Evans

Sat Sep 18, 2021 1:49 pm
*Slyší za sebou zvuky a pohyby.* /Zřejmě se obléká./ *Pomyslí si a pozoruje oblohu. Neví, proč se cítí tak hrozně z toho, co se právě stalo. V minulosti se jí staly trapnější věci a zažila situace, které ji ponížily mnohem víc. Z myšlenek jí vytrhne Will, když ji začne hladit po pažích. Položí si své dlaně na jeho. Poznámku o profesorovi jen tak přejde a pak se pousměje. Při jeho polibku se jí znovu zachvěje tělo. Nechá se otočit k němu a opětuje mu úsměv.* I mě se noc s tebou moc líbila. Bylo to ještě lepší, než jsem si představovala. *Řekne nakonec hlasem plným něhy.* Omlouvám se. Možná jsem z toho tak špatná kvůli tobě. Chtěla jsem, aby sis své poprvé pamatoval do konce života a skončilo to tímhle fiaskem. *Vysvětlí mu své rozpoložení a pokrčí rameny. Chytí ho za krk a přitáhne si ho k sobě. Lehce ho políbí na rty. Bylo jí hrozně ale zároveň krásně.* Je úžasný tě takhle poznávat. *Přizná a znovu ho políbí.* Včera jsem ti to ještě říkat nemusela, ale teď chci, ať to víš. Za pár dní poletím za rodiči do Londýna. Bude to jen na dva tři dny, ale chci, abys to věděl. *Usměje se na něj. Přejde znovu ke stolu, obuje si lodičky a posadí se na stůl. Upřeně pozoruje Willa.*
Sheamy
Sheamy
Posts : 136
Join date : 2021-09-04

Studovna     - Page 2 Empty William Conan Doyle

Sat Sep 18, 2021 3:20 pm
*Dívá se jí zpříma do očí a poslouchá. Má silný pocit, že k ní začíná něco cítit, něco víc, než to prvotní pouto. Nevěděl co to je, ale věděl, že tohle chce cítit do konce života.* Véř, že si tuhle noc budu pamatovat do konce svého života, ale ne kvůli tomu fiasku... kvůli tobě. *Letmo ji políbí. Snaží se ve svých polibcích dokázat svou lásku k ní. Věděl, že poprvé to určitě bude skvělé, ale jeho očekávání, Moon, stokrát předčila.* Jsi tak krásná, Moon. Nemůžu se na tebe vynadívat. * Poslouchá ji a zároveň sleduje, jak si nazouvá lodičky a sedá si na stůl. Will se pomalu přiblíží k ní a sedne si na lavici takřka před ní. Položí ji ruku na její stehno a jemně ji hladí. Aha, a za jak dlouho poletíš? *Zakloní hlavu, aby ji viděl do tváře.* [b]Chtěl bych být s tebou každý den, než odletíš a chtěl bych ti něco ukázat. Jestli teda máš volno následující dva dny.[ /b] *Usmál se na ni.
Sponsored content

Studovna     - Page 2 Empty Re: Studovna

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum